Malowidło naskalne sprzed 10 tysięcy lat przedstawia obcych i UFO

Kategorie: 

Źródło: Amit Bhardwaj

W Indiach, w stanie Chhattisgarh, odnaleziono niezwykłe naskalne malowidła. Archeolodzy są zaskoczeni tym co odkryli i sugerują, że znaleziskiem powinny się zainteresować światowe agencje kosmiczne.

 

Jeden z hinduskich archeologów, JR Bhagat, oświadczył, że malunki, jakie odkryto w jednej z jaskiń w okolicy wioski Chandeli, przedstawiają istoty, które można uznać za przedstawicieli obcej cywilizacji.

 

Odkrycie to jest kolejnym potwierdzeniem teorii paleokontaktów, czyli założenia, że w czasach prehistorycznych dochodziło do kontaktu między ludźmi i przedstawicielami jakiejś zaawansowanej cywilizacji, co musiało wywrzeć zdecydowany wpływ na prymitywnych mieszkańcach Ziemi.

[ibimage==22143==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Amit Bhardwaj

Archeolodzy z Chhattisgarh sugerują, że nie mają kompetencji, aby zbadać co przedstawiają te rysunki, ale na pierwszy rzut oka widać, że konieczne jest badanie, które mogłoby rzucić nieco światła na to odkrycie.

 

Zwracają oni uwagę, że wśród miejscowych ludów istnieje opowieść o "ludziach rohela", czyli istotach niewielkiego wzrostu, którzy przylecieli z gwiazd swoim okrągłym pojazdem, a potem zabrali na pokład dwóch miejscowych, którzy nigdy nie wrócili do wioski, z której pochodzili.

[ibimage==22144==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Amit Bhardwaj

Malunki są wykonane naturalnymi barwnikami, które nieco wyblakły po latach. Dziwne postacie znajdujące się na nich mają nawet w rękach coś, co może być urządzeniem badawczym lub rodzajem broni. Ich anatomia wygląda nietypowo i nie mają nosów ani ust. Bardzo możliwe, że to wizerunki jakichś hełmów ochronnych, będących częścią składową skafandrów takich jakie noszą w przestrzeni kosmicznej ziemscy astronauci.

 

Odkrycie z Indii jest tak niezwykłe, że z pewnością będzie jeszcze wymagało znacznie większej ilości badań. Można się też spodziewać prób jego zdyskredytowania, ponieważ za bardzo nie pasuje do ogólnie przyjętej wersji historii, a nowoczesna nauka bardzo tego nie lubi.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Przyglądnij się dokładniej

Przyglądnij się dokładniej swoim bliskim i znajomym. Może ci się wydawać, że znasz ich przejścia i najważniejsze powiązania. Ale czy jest tak naprawdę? Wszakże, zgodnie z moimi badaniami, istnieje ukryty składnik ich życia, z obecności którego nawet oni sami nie zdają sobie sprawy. Podobnie bowiem jak ty sam (a także i ja), oni wszyscy są "nieświadomymi ofiarami powtarzalnych uprowadzeń do UFO", czyli osobami systematycznie uprowadzanymi do UFO bez swojej wiedzy i woli, jednak nie mającymi najmniejszego pojęcia o istnieniu tych uprowadzeń. Nocami, najczęściej pomiędzy 2 a 5 nad ranem, gdy pogrążeni oni są w głębokim śnie, do ich sypialni wnika niewidzialny wehikuł UFO z grupą nieziemsko wyglądających istot. Umieszczają one na stole operacyjnym swego statku zahipnotyzowaną uprzednio przez siebie osobę na jaką właśnie przyszła kolej do uprowadzenia i do eksploatacji biologicznej. Poczym poddają ją różnorodnym zabiegom eksploatacyjnym, o przebiegu których ciągle niewiele nam jeszcze wiadomo. W niemal wszystkich przypadkach zabiegi te są bolesne i upokarzające. Bardzo często też kończą się one zgwałceniem tej osoby przez UFOnautę lub UFOnautkę. Potem, z użyciem specjalnej hipnotyzującej maszyny dokładnie wymazują kluczowe fakty z jej pamięci. Przez to nie jest ona w stanie niczego sobie potem przypomnieć. Ponadto całe uprowadzenie ukrywają poza sztucznie zaindukowanym "snem maskującym". W normalnych więc okolicznościach, po uprowadzeniu pozostaje ofiarze jedynie niewielka migrena, a tylko niekiedy również inne następstwa - np. przesterowanie czy nawet przepalenie któregoś z pobliskich urządzeń elektrycznych.
Kim więc są owe "nieświadome ofiary systematycznych uprowadzeń do UFO"? Ano, do ich grupy należy każdy z nas, włączając w to i ciebie czytelniku, a także wszystkie osoby jakie najbardziej kochasz. Każdy z nas jest bowiem powtarzalnie zabierany na pokład UFO, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Niniejszy zaś rozdział udowodni ci to ponad wszelką wątpliwość. Zabieranie to nie następuje tylko raz w życiu, ale jest powtarzane wielokrotnie i to w sposób wysoce systematyczny. Jak to wynika z moich dotychczasowych ustaleń, dla każdego z nas następuje ono nie rzadzej niż co 3 miesiące. (Niektórzy z nas, włączając w to i mnie, uprowadzani są jednak aż kilka razy na tydzień.) Moje dotychczasowe badania wykazują też, że na pokładzie UFO wszyscy jesteśmy eksploatowani przez okupujące nas wysoko zaawansowane technicznie, chociaż zupełnie upadłe moralnie, cywilizacje szatańskich pasożytów z UFO. Cywilizacjom tym służymy głównie jako dawcy materiału reprodukcyjnego (spermy i ovum), chociaż inne surowce opisywane w podrozdziale U4.1 też są od nas rabowane. Nasza eksploatacja jest podobnie nieludzka i bezpardonowa, jak kiedyś było niewolnictwo i kolonializm, lub jak ciągle jest biologiczne wykorzystywanie naszych zwierząt domowych.
Fakt, że wszyscy jesteśmy powtarzalnie uprowadzani do UFO, można sobie samemu obiektywnie udowodnić. Dowody naszych własnych uprowadzeń do UFO dają się bowiem szybko ujawniać za pomocą procedur rozpoznawczych opisanych szczegółowo w treści niniejszego rozdziału. Procedury te można zapoczątkować znalezieniem u siebie i u swoich bliskich charakterystycznego "dowodu uprowadzeń do UFO", czyli blizny powstającej w efekcie zainstalowania implantu w kości nogi każdego mieszkańca Ziemi. Ten implant w nodze każdego z nas, to rodzaj telepatycznego nadajnika podobnego w działaniu do urządzeń instalowanych przez naszych naukowców w obrożach monitorowanych przez nich dzikich zwierząt. Wygląd oraz położenie tej blizny opisane są szczegółowo w podrozdziale U3.1 niniejszego tomu.
Niestety, wielu hipnotycznie zamanipulowanych przez UFO ludzi nie chce uznać jej wymowy i wmawia sobie oraz innym, że owa blizna została spowodowana czynnikami nie mającymi nic wspólnego z UFO, takimi jak przykładowo przypadkowe skaleczenie w dzieciństwie, ugryzienie psa, czy ospa wietrzna. Stąd, niezależnie od niej, możliwe jest też obiektywne potwierdzenie faktu swego uprowadzania do UFO, za pośrednictwem całego szeregu innych wskaźników, lub poprzez instrumentalne wykrycie momentu w którym owo uprowadzenie następuje. Najprostszym urządzeniem umożliwiającym takie wykrycie uprowadzeń, jest zwykły radio-budzik dostępny w większości sklepów radiowych (patrz podrozdział U3.8). Ponadtu u wielu z nas implant komunikacyjny typu TRI, zainstalowany w naszych głowach przez UFO, też generuje pozytywne wyniki dla tzw. testu MIR (patrz podrozdziały U3.2.1 i N4).
Niniejszy tom monografii [1/4] omawia powody, częstość, historię i następstwa owych nieuświadamianych uprowadzeń ludzi do UFO przez okupujących Ziemię szatańskich pasożytów opisywanych w podrozdziale A3. Ponadto wyjaśnia on procedurę identyfikacyjną i fakty, jakie konklusywnie dowodzą naszego własnego udziału w tych uprowadzeniach do UFO. Dla wszystkich jest więc on rodzajem bicia na alarm. Ilustruje bowiem, że eksploatacja przez UFO dotyka każdego mieszkańca Ziemi, włączając w to i ciebie czytelniku, oraz wszystkich tych których najbardziej kochasz, że sytuacja ludzi jest śmiertelnie poważna, oraz że istnieje niezbędność jak najszybszego rozpoczęcie naszej obrony własnej.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Weles

Czytałem że te malowidła to

Czytałem że te malowidła to nie obce cywilizacje, tylko Ziemianie z dawnych cywilizacji, wysoko rozwiniętych, w specjalnych skafandrach... to są prawdopodobnie ocalali z katastrof jakie kiedyś miały miejsce, lub dowód na to że nasi dawni przodkowie bili bardzo zaawansowani technologicznie (skafandry). Trzeba pamiętać że dawne Ludzkie cywilizacje także były zdecydowanie technokratyczne, dlatego zresztą upadły, jak nasza cywilizacja która idzie tymi samymi śladami, tworzą sztuczne środowiska... Jednak nasze czasy są inne, jest bardzo duża szansa że ta cywilizacja ocaleje, uniknie kataklizmu, to już się dzieje, wracają ludzie do natury, niestety nie rozwinę tej myśli, ona nie jest tylko moja. 

Portret użytkownika micekrabin

Najgorsze jest to, ze

Najgorsze jest to, ze wchodzac w ten watek nawet nie spodziewalem sie czegos co mna zatrzesie i pobudzi mozg i wyobraznie. Przywyklem juz ze bedzie to albo zdjecie w jakosci ultra HD robione kalkulatorem na korbke lub jakas historia amerykanskiego farmera ktory codziennie strzela do czupakabry ale tylko wtedy jak jego zona rodzi kroliki heheh Smile

Portret użytkownika baca

Niesamowicie poruszająca jest

Niesamowicie poruszająca jest historia tych dwóch wziętych ze wsi w kosmos, którzy już nigdy do swojej wioski nie powrócili...
Stracili szanse na wygraną w Mam Talent i okazuje się, że łapią tych wieśniaków tak łatwo jak worki z mąką w Głupczycach...

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Gdyby obcy istnieli to

Gdyby obcy istnieli to podbiliby Ziemię już setki razy. Opowieści o galaktycznych konfederacjach, kosmicznych admiałach, planetach - statkach, hodowcach ludzi to bajeczki dla gojów. Dla mnie te malowidła trącą szamaznizmem a ten, kto zajmował się szmanizmem wie, że podczas tzw. lotu duszy widuje się takie "istoty", takie "obiekty" itd. ale nie muszą one przedstawiać tego co nam wydaje się, że przedstawiają....

Portret użytkownika Sajgoniarz

Nie wystarczyłoby raz? Ludzie

Nie wystarczyłoby raz? Ludzie jakoś nie podbijają cywilizacji mrówek, czy termitów.. bo nie mamy w tym interesu ;3 Może już raz nas podbili, a my jesteśmy dowodem tego podoboju, jako gatunek niespecjalnie pasujący do ziemskiego środowiska? Cieszę się że obcy są mądrzejsi od Ciebie.

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Wiesz, gdybyśmy to my mieli

Wiesz, gdybyśmy to my mieli takie możliwości jakie przypisuje się ufokom, to już dawno wszychświat byłby nas z zaliczeniem całej masy wymordowanych i zniszczonych planet. Jako, że jest (teoretycznie) na odwrót, to na ich miejscu takiej planetki z taką cywilizacją nie tknąłbym, nawet z granic US, bo jeszcze smrodek stąd przeniósłby się na rodzimą planetę.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Strony

Skomentuj