Łazik Curiosity zarejestrował nowe UFO na Marsie

Kategorie: 

Źródło: NASA

Trójkątne UFO zostało uchwycone za pomocą kamery łazika. Zostało uwiecznione w czasie Sol 688. Obiekt wygląda jak trójkątne UFO, bardzo podobne do znanych nam z Ziemi TR3B.

 

Jako pierwszy tę anomalię wykrył 14 lipca, znany wirtualny archeolog Streetcap1. To jedna z tych anomalii, które wyglądają rzeczywiście zaskakująco i nie są to niewątpliwie obiekty, które powinniśmy widzieć w takim miejscu jak Mars. Dostanie się tam z Ziemi nadal sprawia nam problemy, a tu widzimy dowód, że jest tam ktoś jeszcze i to na dodatek w pojazdach, podobnych do tych, które widujemy też czasami na Ziemi.

Nie ma oficjalnych komunikatów z NASA w tej sprawie, ale nawet gdyby był to można spokojnie obstawiać, że zostanie to wyjaśnione jako zdjęcie jakiegoś ziemskiego orbitera marsjańskiego, błąd w postprocesingu cyfrowym z matrycy kamery itd.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nowoczesny

skoro jest prawdziwe UFO to

skoro jest prawdziwe UFO to dlaczego nie mówią o tym na 1 miejscu w wiadomosciach powinni od razu o tym powiedzieć!!!!! przecież nie ma nic ważnego jeśli jest potwierdzone to powinno sie powiedzieć o tym w wiadomościach!!!! a poza tym pewne jest to że to UFO? 

Strony

Skomentuj