Niezwykła anomalia słoneczna lub błąd matrycy CCD obserwatorium solarnego

Kategorie: 

Źródło: SOHO

Niektórzy badacze internetowi śledzący przekazy z satelitów obserwujących Słońce zwracają uwagę, że nad naszą gwiazdą nagle pojawiło się coś, co wygląda na tyle dziwnie, że warto o tym mówić. Wygląda to tak, jakby nad naszą gwiazdą znajdował się jakiś wielki obiekt.

 

Ponieważ rzekomy obiekt był widoczny w kilku długościach fal, stało się jasne, że konieczne jest oficjalne wytłumaczenie, no i doczekaliśmy się. NASA poinformowała, że rzekoma anomalia to tak zwane "bakeouts" czyi "przesmażenia" matrycy CCD, które występują co kilka miesięcy.

[ibimage==22209==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Anomalia solarna z 21 lipca 2014 r. - źródło: NASA/SOHO

NASA twierdzi, że tego typu "przepalenia" matrycy robi się co kilka miesięcy i służy to jej rekalibracji. W czasie, gdy trwa ten proces nie ma dostępu do urządzenia EIT, ponieważ matryca CCD jest zbyt rozgrzana. Taki proces trwa przeważnie do dwóch dni.

[ibimage==22210==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podobna anomalia solarna z 1998 r. - źródło: NASA/SOHO

Jako dowód przedstawiane jest podobne wydarzenie na SOHO, które miało miejsce 4 lutego 1998 roku. Wtedy tłumaczono jednak, że problemy te są wynikiem deszczu mikrometeorytów, które wykonały otwory we frontowych filtrach. Zatem tłumaczenie nie jest zbyt spójne, ale trzeba przyznać, że wyglądało to wtedy podobnie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika El Koto

Aj Waj. Widocznie w tym dniu

Aj Waj. Widocznie w tym dniu oderwała się duża ilość plazmy. A jak tam czupakabra ? Ma się dobrze czy może już zostało zjedzone przez głodomorów z UPA? Ostatnio coś cienko z doniesieniami o dziewczynie Zombie. Szaman też się obraził i nic nie pisze, ciekawe czy to ten sam co sprzedawał czary na Allegro? Koniec Świata też na bocznicy. Jedynie jakieś wilkołaki mają dyżur i czaszkowy wiecznie na posterunku. A tu mamy już wakacje z MH17 i stertą przeterminowanych cuchnących trupów na pokładzie.

Portret użytkownika Sylar

Do tego dziwnym zbiegiem

Do tego dziwnym zbiegiem okolic znosci czarne "piksele" cenzurujace zdjecia z roznych filtrow. Bylbym sklonny przyznac ze to bledy matrycy/filtrow/artefakty/uszkodzenia mechaniczne etc jakby to wszystko pojawialo sie tylko w jednym miejscu a tak to coraz bardziej upewniam sie ze NASA i agencje kosmiczne klamia najzwyczajniej.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli tak wielki byłby ten

Jeżeli tak wielki byłby ten pojazd to by oznaczało, że mogą ufo istoty niszczyć całe planety, jednak muszą mieć na to zgodę Stwórcy wszechświata, zresztą przy tak wielkich pojazdach mają w środku swoje własne światy, przecież pomieścić by taki pojazd mógł kilkadziesiąt planet wielkości Ziemi.  Coś się dzieje koło Ziemi, możliwe że to przygotowania sił lucyferiańskich, plan Żydów budowy trzeciej świątyni nabiera tempa, dlatego coraz śmielej atakuje Izrael wrogów budowy tej świątyni. Według informacji zamieszczonej w tygodniku „Newsweek” (edycja hiszpańska) z dnia 2.10.2013 roku, Izrael i lewici-kapłani będą gotowi na starotestamentowe ofiary, aż do dzisiaj niemożliwe, ze względu na zniszczenie Świątyni. Dnia 20 sierpnia 2013 roku, po ponad 1950 latach, odbyło się przygotowanie ceremonii w Izraelu po to aby wznowić „codzienną ofiarę”, która składana jest codziennie przez żydów. Przykazanie pochodzi z Księgi Kapłańskiej” i została powtórzona po raz pierwszy od czasu zniszczenia Drugiej Świątyni przez Rzymian w 70 roku po Chrystusie. Formacja Kohanim (kapłanów) jest inicjatywą Temple Institute (Instytut Świątynny) wraz z kilku organizacjami zajmującymi się odtworzeniem Beit Ha-Mikdash (Świątynia Salomona) w Jerozolimie. Ta szkoła dla nowych kapłanów jest ważnym krokiem w restauracji uboju rytualnego. Pierwsza klasa już została wybrana po połączeniu z instytucją Kehunah Mishmeret, której celem jest przywrócenie kapłanów świątynnych. Nowa Rada istnieje już od około 2006 roku. Od tego czasu spotykają się raz w miesiącu w Jerozolimie i tworzą Komitet 7 rabinów dokonując szczegółowej analizy rytuałów i ceremonii w Świątyni. W niemal każdej witrynie masońskiej mamy ukazany obraz często już znany słynnych dwóch kolumn Świątyni, Jachin i Boaz. 

Pewna ilość osób badających ten temat sądzi, że Świątynia Salomona jest jego kluczowym instrumentem, ponieważ ma być umieszczony w niej przez UFO przedstawiciel hybrydalny ziemskiego rządu światowego, którego Słowo Boże nazywa Człowiekiem Bezprawia czy też ostatnim szatańskim królem (hybrydą genetyczną-bestią).
Ten król będzie siedział na tronie w Świątyni Boga  podając się za Boga.
W środku świątyni, w najświętszym miejscu, za zasłoną ma być umieszczony posąg czy też obraz enigmatycznej Bestii, który za sprawą Lucyfera ma ożyć. Ludzkość ziemi będzie zmuszana do oddawania pokłonu obrazowi czy też posągowi Bestii. Jeżeli pokłon ten zostanie oddany, Lucyfer daruje życie takiej osobie ale odmowa spotka się z wyrokiem śmierci. Podobnie jak to było za czasów Daniela podczas rządów króla Nabukadnesara.
Świątynia Ciała Jezusa Chrystusa" (Jan 2,21), to pojęcie szerokie. Odnosi się najpierw do Jezusa Chrystusa, a następnie obejmuje wszystkich wierzących; wszystkie dzieci Boże . Taką właśnie, żywą, Duchową Świątynię zbudował Pan Jezus Chrystus (Hbr 8,2). Nie jest to materialny budynek w Niebie czy na Ziemi, lecz wspaniała duchowa rzeczywistość ludu Bożego, trwającego w łączności ze swym Bogiem i Zbawicielem. Tekst listu do Hebrajczyków (9,11) mówi o Jezusie Chrystusie, jako doskonałej Świątyni. Z kolei wiersz 12 tego rozdziału stwierdza, iż Jezus - Świątynia - "wszedł raz do świątyni, znalazłszy wieczne odkupienie" w Starym Testamencie, wejście arcykapłana do świątyni z krwią ofiary, dokonywało oczyszczenia tej świątyni (por. 3 Mjż 16,11-19). W Nowym Przymierzu Jezus Chrystus "wszedł do świątyni" - swego ludu - z darem oczyszczającej krwi (z "pokropieniem" krwi - Hbr 12,22-24), oczyszczając tę Świątynię z wszystkich grzechów (1 Jana 1,7; por. Hbr 1,3).

https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Część badaczy podejrzewa że szatan rozpoczął 'produkcję'hybryd-ufo- Nefilimów, których jest ojcem w celu stworzenia osobnej linii rodowej, lucyferiańskiej i bierze w tym udział od czasów zakończenia II WŚ lub od czasów oficjalnych wizyt ufo z lat 60 tych.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Celem jest umieszczenie specjalnego ufo- nasienia węża na najwyższych stanowiskach na świecie i dodatkowo zanieczyszczenie ludzkiego genomu w celach bliżej nieokreślonych. Jednym z nich ma być fałszywy prorok, innym ostatni król, zwany także Antychrystem. Jak się okazuje Polska też bierze w tym udział:
[...]Następnie według Czesławy G. między nią a siedzącą przy niej istotą nastąpił telepatyczny przekaz myśli, który prawdopodobnie docierał również do świadomości jej męża. Czesława G. jest przekonana, że ów przekaz czy też wymiana myśli trwała dłuższy czas, lecz zapamiętała jedynie następujące zdanie: „Jesteś potrzebna do reprodukcji ludzi", „Zmieni się kalendarz i czas, oraz bliżej nie sprecyzowane zdanie: „Jesteśmy istotami nie ziemskimi lub .,nie jesteśmy Ziemianami".
Czesława G. odczuwała, że koniecznie musi wyjść z domu, co jak stwierdziła miało związek z wrażeniem, „jakby przez moją głowę przepływały fale, jakby wyrywało mi mózg"
i dalej:
... Marian G. poradził jej aby położyła się na tapczanie, tak żeby głowę miała zasłoniętą ścianą licząc, ze w ten sposób uwolni się od wpływu światła, sam zas usiadł na krzesie obok i zaczął wygrażać w kierunku (według niego) ..niebieskiej kuli na wziesieniu. Wtedy ponownie odczuł ..uderzenie" w pierś. Zasłabł i przewrócił się na tapczan. I tym razem nie stracił przytomności...
Po wejściu do mieszkania Marian G. powiedział do żony. że nigdzie nie zauważył światła. Czesława G. w dalszym ciągu jednak widziała „czerwona kulę" na wzniesieniu. Już nie emanowała promieni światła i po chwili zaczęła wznosić się do góry i stopniowo oddalać. Wyglądało to tak, że ..czerwona kula", która okazała się być poświatą, traciła na intensywności niknąc, a wewnątrz nie pojawiło się jaskrawobiałe „oko" przypominające kształtem elipsę.[...]
Jak widać z tej sesji hipnotycznej ale i innych te istoty nie znoszą sprzeciwu ! Niestety ufo entuzjaści nie chcą znać prawdy.
https://www.youtube.com/watch?v=kzwmApW_-v8
Opis całości polskiego porwania znajdziecie państwo tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj