Skomplikowany krąg w zbożu odkryto w Niemczech

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na polach Bawarii odnaleziono bardzo finezyjny piktogram wpisany w krąg. Jego wykonanie jest tak precyzyjne, a wzór tak skomplikowany, że warto o nim wspomnieć.

 

Według oficjalnie posiadanych informacji krąg został odkryty w pobliżu miejscowości Raisting, w Bawarii, czyli znajduje się na terenie Niemiec. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 18 lipca 2014r.

[ibimage==22230==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy ma się do czynienia z takim piktogramem, bardzo trudno jest wyobrazić sobie jak można stworzyć coś takiego zupełnie bez błędów, za pomocą sznurka i deski. Wydaje się to niewykonalne, albo przynajmniej niezmiernie trudne.

[ibimage==22231==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trzybe3

A dla mnie ten piktogram ma

A dla mnie ten piktogram ma jasne przesłanie.ZOBACZCIE PRZECIEŻ PRZEDSTAWIA ŚWIĘTĄ TRÓJCĘ -jakby oczy i usta a pod spodem jest 12 ((APOSTOŁÓW) tych kwadracików.To jest wyrażne przesłanie dla nas ,że wkrótce nadejdzieoczekiwany CHRYSTUS PAN.Wcześniej były piktogramy z zegarem  by zważać na czas!!! A Z DALEKA TO JAKBY WIDAĆ JEDNĄ TWARZ OCZY I USTA!!!!!Ludzie ,którzy chodzą po tym kręgu odczuwają pozytywną energię-to też jest dowód na przyjście Mesjasza bo jest napisane PTRZCIE I POZNAWAJCIE PO ZNAKACH NA NIEBIE I NA ZIEMI!!!!

Portret użytkownika trzcina_1

                             

                                          Zatrudnię od zaraz !!!
 
                    Praca przyjemna na świeżym powietrzu, tylko zmiana nocna skierowana dla osób lubiących rozwijanie inwencji twórczych i manualnych...
Mile widziane własne narzędzia ( deska + sznurek ) i projekty... Umowa o dzieło 6,30 zł. brutto na godz.

Portret użytkownika shall be delight

    Qurcze Lewku, sam Ci

    Qurcze Lewku, sam Ci zapłacę za kurs "sznurek,deska". Chce powiedzieć, że jestem optymistą jeżeli chodzi o możliwości ludzkie, (1)...ale nawet GPS ma margines błędu do metra! (2) gdzie są ślady krągmakerów, byłoby widać położone kłosy, w obrębie kręgu i w środku (chyba że latają, lub skaczą na odległość 50 metrów). (3) Jeżeli sam zrobiłbym takie dzieło, wcale nie trzymałbym tego w tajemnicy ze względu na wqrzonego rolnika, z praw autorkich spłaciłbym jego szkody i pewnie jeszcze sporo by mi zostało, no i sława ;), nie twierdze że to nie ludzie, ale jeżeli tak to "po co", chyba że to kolejna deziformacja, lub "spisek elit". Dlatego nie widzę sensu tworzenia kręgów przez "nas" dla "nas", a może właśnie źle rozumijemy i są to wiadomości, od "nas" dla "nich"(w nich wstaw co chcesz np. duchy, ufole, Yeti itp. itd. ect.)  
    Chodzi mi o ten 1% wszystkich kręgów które swoją złożonością dobijają trzeźwo myślących ludzi, chciałby po prostu poznać tą technologię i np zrobić sobie takie fiku miku w ogródku przed domem. Dla uciechy np przelatujących ostatnio często pilotów F-16 Smile
 
Dobra Lewku to kiedy zaczynamy? Pole udostępnie po rozmowie z teściem Acute
Pzdr

Portret użytkownika trzcina_1

propozycja prawie nie do

propozycja prawie nie do odrzucenia... 
mam bardzo wybujałą wyobraźnię, ale nie widzę wszystkiego tak jak Zibi... Wink
dlatego myślałam o ludziach z własnymi projektami... Wink
 a deskę przydało by się zamienić na cuś cięższego np. ołów... Smile

Strony

Skomentuj