Czy Księżyc może być hologramem?

Kategorie: 

Źródło: własne

Od kilku tygodni po sieci krąży nagranie sugerujące, że to, co uważamy za namacalne ciało niebieskie zwane Księżycem jest w istocie wielkim hologramem. Dowodzić mają tego nietypowe falowe anomalie.

 

Pojawiały się już różne, najbardziej fantastyczne teorie, z Księżycem w roli głównej, ale ta, które bryluje ostatnio przebija je wszystkie. Według niej Księżyc jest tylko hologramem.

 

Dowodzić mają tego liczne zdjęcia dokonywane za pomocą wielu teleskopów i przyczepionych do nich aparatów fotograficznych. Jako koronny dowód traktowane jest tak zwane falowanie powierzchni zaobserwowane wielokrotnie. Zwolennicy tej teorii spiskowej twierdza, że to wskazuje na to, że Księżyc nie jest rzeczywistym tworem tylko hologramem.

 

Według tej teorii fakt, że widzimy ciągle tylko jedną stronę Księżyca jest dowodem na to, że starano się uprościć całe przedsięwzięcie. Traktowane jest to jak oszczędność zasobów. Druga teoria zakłada, że na orbicie rzeczywiście znajduje się obiekt odpowiadający wymiarami Księżycowi, ale to, co widzimy to tylko skrywający go hologram.

 

Jako dodatkowy dowód przedstawia się też kilka ogólnie znanych faktów, jak ten, że ludzkość rezygnuje od dawna z wysyłania jakichkolwiek sond na Księżyc i skupia się na Marsie. Wydaje się to przecież nielogiczne, ale przy założenie, że znajduje się tam rzeczywiście cos innego niż widzimy, może skłonić do innego spojrzenia na to zagadnienie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika debet

Zyjemy w zmanipulowanym przez

Zyjemy w zmanipulowanym przez media , polityków ale również przez naukowców świecie nie wiadomo kto postawił piramidy i inne megalityczne budowle o tym że nie są to potwierdzone fakty świadczy to że wymyślane są kolejne teorie od ramp po latawce aż po ingerencję sił pozaziemskich tacy ludzie jak Bashar  czy Omnec Onec to ludzie wysłani przez NWO do opowiadania różnych głupot dziwi mnie również ilość łapek w górę na yt pod wypowiedziami tych osób to samo tyczy się projektu cheops jak i tzw. channelingami to wszystko manipulacje i oszustwa   proszę mi powiedzieć Jak ludzie mają uwierzyć w to że w przeszłości odwiedzali nas przedstawiciele zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich tak naprawdę ludzie nie wiedzą co jest prawdą a co jest kłamstwem to stąd tak wielkie rzesze sceptyków co teorii tzw. starożytnych astronautów

Portret użytkownika Dżolka

Dokładnie to samo myślę.

Dokładnie to samo myślę. Manipulacją są wszystkie tzw. przekazy od tzw. "istot najwyższych", "najwyższego", "istot oświecony" i wszelkich innych każdego rodzaju bytów. One mają w tym interes, najbardziej nam znanym interesem jest NWO. Jak tylko słyszę, że ktoś miał przekaz w "medytacji" to wiadomo, że takie osoby są marionetkami w rękach niewiadomo kogo albo czego.

Portret użytkownika marekkkkk

ja juz kiedys slyszalem czy

ja juz kiedys slyszalem czy czytalem nie wiem ze przed pierwsza wojna swiatowa nie bylo na niebie czegos takiego jak ksiezyc!!ten artykul by to powierdzal ale wiec czym jest to co tam widac za oknem???:-) kto by mogl zrobic taki chologram???po co ???

Strony

Skomentuj