Czy Księżyc może być hologramem?

Kategorie: 

Źródło: własne

Od kilku tygodni po sieci krąży nagranie sugerujące, że to, co uważamy za namacalne ciało niebieskie zwane Księżycem jest w istocie wielkim hologramem. Dowodzić mają tego nietypowe falowe anomalie.

 

Pojawiały się już różne, najbardziej fantastyczne teorie, z Księżycem w roli głównej, ale ta, które bryluje ostatnio przebija je wszystkie. Według niej Księżyc jest tylko hologramem.

 

Dowodzić mają tego liczne zdjęcia dokonywane za pomocą wielu teleskopów i przyczepionych do nich aparatów fotograficznych. Jako koronny dowód traktowane jest tak zwane falowanie powierzchni zaobserwowane wielokrotnie. Zwolennicy tej teorii spiskowej twierdza, że to wskazuje na to, że Księżyc nie jest rzeczywistym tworem tylko hologramem.

 

Według tej teorii fakt, że widzimy ciągle tylko jedną stronę Księżyca jest dowodem na to, że starano się uprościć całe przedsięwzięcie. Traktowane jest to jak oszczędność zasobów. Druga teoria zakłada, że na orbicie rzeczywiście znajduje się obiekt odpowiadający wymiarami Księżycowi, ale to, co widzimy to tylko skrywający go hologram.

 

Jako dodatkowy dowód przedstawia się też kilka ogólnie znanych faktów, jak ten, że ludzkość rezygnuje od dawna z wysyłania jakichkolwiek sond na Księżyc i skupia się na Marsie. Wydaje się to przecież nielogiczne, ale przy założenie, że znajduje się tam rzeczywiście cos innego niż widzimy, może skłonić do innego spojrzenia na to zagadnienie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika plaza

nie wiem, smiac sie czy

nie wiem, smiac sie czy plakac. przestancie zamieniac sie w nautilusa !! niedlugo przeczytamy, ze ksiezyc jest wielkim nalesnikiem, a amerykanie lataja na marsa bo przeciez walcza z otyloscia.

Portret użytkownika btf

Zgadzam sie apropo Nautilusa

Zgadzam sie apropo Nautilusa XD Jedyna rzecz jaka mnie tam od czasu do czasu ciągnie to tylko i wyłącznie wywiady z jackowskim...nic innego. Sami debile....
 
Ale jeśli chodzi hologramowy księżyc... w życiu nauczyłem się nie zajmować z góry jakiegoś stanowiska. 

Portret użytkownika 77771

jesli to nie jest oszustwo to

jesli to nie jest oszustwo to czy ktos ma pomysl na wytlumaczenie tego ? te wczesniejsze paski to moze jakies pole elektromagnetyczne zaerejestrowane przez kamerke ale to cos idace bokiem po srebrzystym to ? ...  jesli ksiezyc to iluzja to co sprawia przyplywy i odplywy oceanow

Portret użytkownika Egon z baru

To zjawisko równie dobrze

To zjawisko równie dobrze może być wywołane przesuwaniem się czegoś na tle Księżyca. Czegoś co maskowane jest niewidzialnością. 
Na Ziemi prowadzane są tego typu badania, co uprawdopodobnia tę tezę. 

Strony

Skomentuj