Czy Księżyc może być hologramem?

Kategorie: 

Źródło: własne

Od kilku tygodni po sieci krąży nagranie sugerujące, że to, co uważamy za namacalne ciało niebieskie zwane Księżycem jest w istocie wielkim hologramem. Dowodzić mają tego nietypowe falowe anomalie.

 

Pojawiały się już różne, najbardziej fantastyczne teorie, z Księżycem w roli głównej, ale ta, które bryluje ostatnio przebija je wszystkie. Według niej Księżyc jest tylko hologramem.

 

Dowodzić mają tego liczne zdjęcia dokonywane za pomocą wielu teleskopów i przyczepionych do nich aparatów fotograficznych. Jako koronny dowód traktowane jest tak zwane falowanie powierzchni zaobserwowane wielokrotnie. Zwolennicy tej teorii spiskowej twierdza, że to wskazuje na to, że Księżyc nie jest rzeczywistym tworem tylko hologramem.

 

Według tej teorii fakt, że widzimy ciągle tylko jedną stronę Księżyca jest dowodem na to, że starano się uprościć całe przedsięwzięcie. Traktowane jest to jak oszczędność zasobów. Druga teoria zakłada, że na orbicie rzeczywiście znajduje się obiekt odpowiadający wymiarami Księżycowi, ale to, co widzimy to tylko skrywający go hologram.

 

Jako dodatkowy dowód przedstawia się też kilka ogólnie znanych faktów, jak ten, że ludzkość rezygnuje od dawna z wysyłania jakichkolwiek sond na Księżyc i skupia się na Marsie. Wydaje się to przecież nielogiczne, ale przy założenie, że znajduje się tam rzeczywiście cos innego niż widzimy, może skłonić do innego spojrzenia na to zagadnienie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

 w wodzie jest tlen (dlatego

 w wodzie jest tlen (dlatego ryby zyjo)  a alektroda i jej oslona posiada pierwiastki takie same jak paliwo rakietowe np F3 czy inne z 9 odmian dlatego da sie spawac i dlatego beton wiaze pod woda...
1 m3 tlenu spalany w kosmosie po spaleniu i rozprezeniu zajmuje 40-90 razy wiecej objetosci niz ciekly odpowiednik...ile zabiera prom?
od ch..a ...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

trzcina_1...poruszasz ciekawy

trzcina_1...poruszasz ciekawy temat Smile otóż te latające skały, są dowodem na próżnię w kosmosie (nie eksplodują przy ogromnych prędkościach) oczywiście przy założeniu że kosmos nie jest wirtualny.
ps. naprowadzanie rakiet w pobliże tych skał byłoby jednak nielogiczne, odrzut mógłby zostać uzyskany przy bardzo trudnych do wykonania i niebezpiecznych manewrach Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Baron ubierz na nogi łyżwy i

Baron ubierz na nogi łyżwy i najpierw spróbuj pojechać po asfalcie a następnie po lodzie. Tak samo jest z rakietami, tzn w atmosferze planety potrzeba dużo większego ciagu by wprawić w ruch rakietę iniż w próżni. Przecież ta sama rakieta w naszej atmosferze zachowuje się identycznie jak w przestrzeni kosmicznej z tą różnicą że musi pokonać opór. Tu nie ma żadnej magi tylko prosta, bradzo prosta fizyka.
przykłąd z łódką jest bez sensu bo tą samą łódkę zawiesisz w powietrzu i będziesz mógł "odpychać" się od powietrza do zasra... śmierci a nie ruszysz się o centymetr. 
Nie siej defetyzmu bo i tak nikogo nie przekonasz do swojej nauki.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Baron zwyczajnie

Baron zwyczajnie trollujesz... nie kumasz ze woda ma inne napiecie powierzchniowe gestosc i inna ma powietrze a proznia nie posiada ow ? patrz parowiec z kolami pednymi .... proznia to cisnienie rzedu 10e-6 Pa a silnik posiada rzedu 10e10 jak nie 10e16 Pa to wiele wiecej traktujac algebraicznie i logarytmicznie. Dlatego nic sie nie wchlania...
 
Co ma ptak w prozni z zasadami dynamiki ? ?????? Ty pewnie w wodzie umiesz oddychac .....
ciezko uwierzyc ale w morzu nie jestes w stanie wziac wdechu bedac 1 m pod woda (zasada cisnienia) dlatego rurki do nurkowania nie sa nigdy dluzsze niz 33 cm...Jestes poprostu niedouczony...
Nie zastanawia Cie jeszcze czemu baca nie zabral glosu ?
 
 

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj