Nowe kręgi w zbożu pojawiły się znowu w Anglii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto kolejne kręgi w zbożu, które zlokalizowano ostatnio w Wielkiej Brytanii. Wszystkie z nich znaleziono w swoistej mekkce sympatyków kręgów, czyli w angielskim hrabstwie Wiltshire.

 

Powyżej znajduje się piktogram, który znaleziono dzisiaj 8 sierpnia. Krąg odkryto na polu w hrabstwie Wiltshire w Anglii.

[ibimage==22396==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==22397==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Za to ten oto trójkąt wpisany w okrąg odnaleziono w okolicy East Kennett w Wiltshire. Po raz pierwszy krąg odnaleziono 5 sierpnia.

[ibimage==22398==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Hrabstwo Wiltshire jest też miejscem, w którym 7 sierpnia odnaleziono niezwykły piktogram w okolicy Hackpen Hill.

[ibimage==22399==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jest kolejny piktogram, który pojawił się w ostatnim czasie. Miejscowi często podchodzą do tych struktur sceptycznie, sugerując, że jest t dzieło znudzonych studentów ze sznurkiem i deską.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

NAPISAŁEŚ że "bacy się nie

NAPISAŁEŚ że "bacy się nie czyta ani komentuje" PO PRZECZYTANIU bacy w... KOMENTARZU - więc natychmiast pojawiły się u mnie obawy czy aby nie jesteś debilem...
obawy jednak się rozwiały i teraz już nie mam co do tego już żadnych wątpliwośći, bo napisałeś to samo DWUKROTNIE... a więc nie ma tu mowy o jakiejś pomyłce...

Portret użytkownika adamus

Jeżeli ktoś napisze że kręgi

Jeżeli ktoś napisze że kręgi w zbożu są niewiadomego pochodzenia to jest matołem,ale jak baca napisze o kręgach na wodzie "mają one średnicę nawet kilkudziesięciu lub kilkuset kilometrów - ponadto są ruchome, czyli obracają się w czasie rzeczwistym no i są zbudowane ze.... światła...." łał to to dopiero jest sensacja i najprawdziwsza prawda!! Tylko że jeżeli te kręgi mają setki kilometrów średnicy to logicznie rzecz biorąc są niezauważalne,a i jeszcze to  "na te kregi natknęło się mnóstwo statków z CAŁYMI zdumionymi załogami "ale jakos tak cicho o nich jest , żydzi zabronili o nich paplać ? Ale ja ci wyjaśnie tą tajemnice jak wyżłopiesz "żubra" to butelki nie wyrzucaj do wody, nie będzie tajemniczych kręgów a im więcej "żubra" tym kręgi widzisz coraz większe ba,nawet zaczynaja świecić Smile

Portret użytkownika barra barra

mnie osobiście smuci

mnie osobiście smuci najbardziej to, że cokolwiek "nowego" pojawia się w tzw. nadprzyrodzonych zjawiskach, to bardzo znacząca częśc ludzkości wierzy w ich paranormalność.
Na prawdę trzeba mieć popsute oczy (delikatniej nie potrafię tego nazwać), aby nie dojrzeć a co za tym idzie nie rozumieć, że w kadym deskogramie widać, tzn. WIDAĆ, że gdyby to Wasze ufo robiło kręgi jakąś formą niematerialnej energii, to wszystkie, tzn. WSZYSTKIE kłosy zboża byłyby ułożone w jednej linii, tzn. JEDENEJ LINII czyli ciągu, tzn. CIĄGU. Tym czasem, ta super obca cywilizacja, trochę tym swoim grzebieniem laserowym, tzn. "deską" ugniata po zewnętrznej części okręgów dość precyzyjnie, inne, tj. środkowe, są już trochę w lewo do prawej, trochę w prawo do środka, zaciąga trochę nierówno niedoskonałości poprawek, często niesymetrycznie laserem po polu świruje, ...
Mi osobiście nie przeszkadza, że ludzie w coś wierzą, tak jak komuś nie powinno przeskadzać w co ja wierzę a w co nie. Jednak deskogramy w mojej ocenie mają już swoich fanatyków. Każdy wie, że z fantykiem nie dyskutuje się na argumenty, tylko na pięści. Tak ma się każda niematerialna rzecz, której jednoznacznie nie da się zwryfikować. Nic innego jak WIARA w kręgi. No poza np. deskogramami, hehehe.
Pisząc o tym, chcę Wam powiedzieć, że jeśli człowiek widzi te niedokonałości, to znaczy, że może wykonać je dokładniej. No i przecież są nagrania, na których widać te dzieła za dnia, wykonane w nocy Wink Więc jak ta obca, tj. rozwinięta perfekcyjnie techonologicznie cywlizacja wykonująca kręgi może być bardziej rozwinięta od nas, prostych ludzi we wszechkosmosie a najiteligentniejsza na "swojej" planecie. Czy to się nie wyklucza? Dla Was pewnie nie Wink Przyszła mi myśl, że jesteśmy lepsi od obcej rozwiniętej cywilizacji. Ale tylko w tematach kręgów. To fajnie, nie? Że w czymś jesteśmy lepsi Wink
PS. Adminie, dziękuję za materiały o czupace, deskogramach i innych bzdetach, Każdy portal musi posiadać jakiś humorystyczny aspekt, bo od poważnych tematów czasami mózg musi odpocząć. Miłej zabawy deskograficiarze;) Myślę, że tatuaże w polu muszą pojawić się jako dyscyplina na olimpiadzie. Jeden czas ale różnorodność wzorów. A może jeden wzór na czas?

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli UFo jest w całości

Jeżeli UFo jest w całości cywilizacją nasienia węża i jest z nami tu na tej planecie z przymusu wygnania to oszukują nas tak jak oszukali Ewę w Edenie. Byli by tymi którzy chcą byśmy mysleli tak jak oni chcą byśmy mysleli, czyli by nami starowali jak im się udało z Ewą !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
[...]Pokazała mi pewien wycinek historii naszego świata. Na wielkim ekranie. W tym samym czasie nad moją głowę opuściło się urządzenie będące jakby połączeniem kuli i stożka, które umożliwiło mi oglądanie pokazywanych mi obrazów. Przedstawiały wydarzenia z przeszłości: wojny, susze, powodzie, morderstwa, płonące domy, wybuchy wulkanów i pożary lasów. Odniosłam wrażenie, że chcą mi dać do zrozumienia, że to wszystko stało się z naszej winy. Zastanawiałam się, dlaczego tak uważają. To nie miało dla mnie żadnego sensu.
W pewnym momencie usłyszałam płacz dziecka. W pierwszej chwili pomyślałam, że to ktoś z nich, ale szybko zorientowałam się, że to był głos ludzki – dziecka, które zabrali od kogoś. "Kobieta" zapewniła mnie, że wszystko jest w porządku, że matka dziecka nie wie, gdzie ono jest – myśli zapewne w tej chwili, że ono śpi. Strasznie się zdenerwowałam w tym momencie i powiedziałam: "Jak śmiecie robić coś takiego bez czyjejś zgody? I dlaczego robicie to ze mną bez mojej zgody?" Wtedy podszedł jeden z "mężczyzn", był wściekły. Czułam to wyraźnie. Przecież nie poszłam tam z własnej woli. Byłam kontrolowana. Poszłam z nimi, ponieważ wzięli mojego syna.[...]
Oni robią wszystko bez naszej zgody !
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 
Wszyscy, którzy interesują się ufo słyszeli o projekcie "Blue Book", a kto wie z państwa jakie są konkluzje z tego raportu ? Oto wnioski:
"...Rather the government scientists, detectives, and researchers concluded that some sightings were real, but that the creatures being encountered were not beings from another planet but rather supernatural entities and most likely demonic. That's right: They concluded that UFO and aliens were demonic in origin. These conclusions didn't get a lot of press...."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ktos

jak na moje to byc-moze

jak na moje to byc-moze mechanika kwantowa..te wzory moglyby lub sa robione za pomoca jakiegos urzadzenia do zmieniania czestotliwosci dzwiekowych(mury jerycha ) lub bardziej prawdopodobne pola magmetycznego..w podobny sposob byly tworzone mapy pustynne za pomoca magnetycznych kamieni(nie pamietam  ksiazki)obsadzone w odpowiednich miejscach kamienie za pomoca przeciwnych sil magnetycznych tworzyly  na piachu pustynnym wzory niczym mapa wskazujaca droge do celu..
mam wrazenie ze sa robione przez ludzi..a my byc moze ze swoja znikoma wiedza jestesmy sto lat za muzrynami..
pozdr

Portret użytkownika barra barra

@ktosiu. 1. "Może być

@ktosiu.
1. "Może być mechanika kwantowa" - a na czym ona polega, no i jesli "może", to jakie masz jeszcze alternatywy na wykonanie kręgów?
2. "jakiegoś urządzenia"? możesz rozwinąć myśl, bo nie wiem jakie pytanie zadać do tego cytatu?
3. " do zmieniania częstotliwości". A jakie są urządzenia obecnie używane przez człowieka i do czego się je stosuje?
4. "tworzone mapy pustynne za pomocą magnetycznych kamieni". Rozwiń proszę myśl, gdzie te mapy są? kiedy i przez kogo były wykonane. Bo rozumiem że są, skoro opisujesz tą "technologię. Czy to, że nie pamietasz książki (tak istotnej dla potwierdzenie Twego źródła wiedzy, mogę odczytywać wprost, że bujasz w obłokach?
5. "kamienie za pomocą przeciwnych sił magnetycznych". Czy sam rozumiesz co piszesz? Zapewne tak, więc proszę wyjaśnij jakie siły "magnetyczne" są potrzebne na jakich szerokościach geogeaficznych (ba zapewne nie na wszystkich), jakie kamienie w rozumieniu masy i właściwości, etc.
Skoro tyle opisujesz (naliczylem 5) argumentów przemawiającymi za Twą tezą, to dlaczego mówisz "może" i "jakiegoś" ???????? Dziekuję za ewentualna odpowiedź Wink
PS. To na prawdę jest fenomen, ze można tak enigmatycznie przedstawiać swoje zdanie i mieć tyle plusików. Dotarło do mnie, ilu jest tutaj podobnych specjalistów w tej dziedzinie. Masakra

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj