Wprowadzanie demona w ciało człowieka - instruktaż BHP

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Z psychomanipulacją, niestety, mamy do czynienia dosyć często. Niezależne media w tonie sensacji opowiadają nam o ludziach, którzy naiwnie „nabrali się" na obietnice wielu oszustów ze świata wykreowanego przez system śmierci. Wśród nich można spotkać znarkotyzowane gwiazdy muzyczne, filmowe, ale także polityków.

 

Nabieramy się na szczęście, które oferują nam "postacie" ze świata sztucznie wykreowanego. Jak się jednak potem okazuje, każdy musi po wyłączeniu TV doświadczać trudów i cierpień życia w tym kraju.

 

Psychomanipulacja to nieetyczne (bo posługujące się oszustwem) wywieranie wpływu na osobę lub grupę, stosowane w celu uzyskania korzyści materialnych (np. sprzedaż nieużytecznych towarów lub za wygórowaną cenę, wyłudzenie pieniędzy, darowizn) lub innych – psychicznych, fizycznych... (np. uwiedzenie, przejęcie władzy i kontroli nad drugą osobą czy całą grupą). Istnieje również psychomanipulacja paranormalna, a dokładniej wpływ demonów na wybrane jednostki.

 

Techniki psychomanipulacyjne stosowane przez TV, polityków i tajne grupy trzymające władzę to metody werbunku i przetrzymywania nowych członków, potocznie nazywane są „praniem mózgu". Częściej natomiast opisuje się je jako przejmowanie kontroli nad ludźmi. Ci, którzy się nimi posługują, już w założeniu chcą wykorzystać ludzi, do których je adresują. Izolują manipulowane osoby (fizycznie lub psychicznie) od wpływów „świata" poprzez kontrolę ich zachowania, informacji, które do nich docierają, myślenia i emocji. Największym narzędziem wywierania wpływu jest obecnie telewizja. Za pomocą kontroli doprowadza się masy do odpowiedniego włączania lub wyłączania emocji, myśli i innych stanów ducha czy psychiki.

 

Silny wpływ manipulujących autorytetów często związany jest z rozpoznaniem potrzeb „ofiary". Medialni spece od wpływu wiedzą, że Polacy są często biedni pod względem materialnym (a coraz częściej i duchowym) więc karmią ich różnym typem wabików. Dlatego ważną sprawą jest poznanie siebie – dobra znajomość swoich możliwości i słabości, pragnień i marzeń, ale także sprecyzowane cele życiowe oraz tak zwane „miejsce w świecie". Ci którzy już coś wiedzą na swój temat mogą przeprowadzić także doświadczenie duchowe w tym temacie. Czy jesteśmy na przykład zdolni iść w niedzielę na chrześcijańską mszę świętą ? Wielu zapewne nie dało by rady...(i nie jest to żart z mojej strony !)  Rozpoznanie niewidocznego często wpływu na nas pozwala uniknąć wmawiania nam kompleksów lub pragnień.

 

Z pewnością ważnym elementem obronnym przed wpływem ukrytych specjalistów medialnych, czy mało widocznych organizacji jest rozwój duchowy i moralny. Prawdziwa religijność (duchowość) nie jest magicznym sposobem myślenia. Jest związana z wszystkimi sferami bytu człowieka. Przejawia się w szacunku wobec godności osoby, przestrzeganiu praw, byciu moralnie świadomym, współczuciu innym, czego odmawia się obecnie człowiekowi. Mamy być przecież egoistyczni i singlowaci.

 

Jedną z cech postawy obronnej przed psychomanipulacją jest panowanie nad emocjami. Należy więc pilnować siebie, aby w stanie euforii (lub strachu) nie podejmować żadnych istotnych decyzji. Bardzo ważną rolę w naszym życiu, a także w obronie przed psychomanipulacją odgrywają więzy rodzinne i przyjacielskie, które tworzymy. Trzeba uważać na tych, którzy odciągają nas od rodziny i wmawiają, że są w stanie stworzyć nam idealną unijną wspólnotę opartą na pieniądzu i seksie bez granic.

 

Warto także pielęgnować w sobie tzw. „myślenie krytyczne”. Nie chodzi tu o postawę „krytykanta”, któremu wszystko się nie podoba i który zawsze ma swoje zdanie. Chodzi tu raczej o postawę badacza, który z otwartością poszukuje prawdy. Zachęca ona do poznawania różnych punktów widzenia sprawdzonych przez doświadczenia w obronie duchowej czy psychicznej.

 

Rozpoznanie zródeł ataków duchowych czy psychomanipulacji uzdalnia człowieka do rozpoznawania kłamstwa i nie pozwoli przyjmować jednostronnych zaleceń grupy trzymającej władzę nad poglądem o ewolucyjnej rzeczywistości. Dobrze jest zadawać jak najwięcej pytań i szukać różnych źródeł informacji o tym gdzie się znajdujemy i kto stworzył to wszystko dookoła nas ale i nas samych.

 

Dla lepszego zrozumienia urywka wykładu zaprezentowanego poniżej, należy zacytować same istoty UFO.

Cytat z sesji hipnotycznej porwanej przez byty innowymiarowe:

[...]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa. Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: "Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta". Słysząc tę myśl, odrzekł: "Możemy kontrolować nawet to". Odparłam: "W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana". W odpowiedzi usłyszałam: "Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali". Zapytałam zaskoczona: "Nawet pod wpływem hipnozy?" Odrzekł: "O, tak.Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy". Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[...]

Jeżeli chodzi o aspekt paranormalny psychomanipulacji lub niewidoczne wpływy demoniczne to proponuję państwu niezwykle ciekawy wykład znanego naukowca, trwa on tylko 10 minut:

Jak wprowadza się demona - dr Krajski o ukrytych działaniach Szatana

http://www.youtube.com/watch?v=8ToPIlI3NmM

Wszystkich zainteresowanych całością tego szokującego wykładu zapraszam na kanał youtube Homosamiens sapiens gdzie podałem link.

 

Wszystkich zainteresowanych tematem demonów/UFO zapraszam na stronę poświęcną tym zagadnieniom:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aron jasnowidz

No to masz gdzie pływać

No to masz gdzie pływać komiku ,pięknie pokazujesz co masz zamiast mózgu i za każdym swoim wpisem potwierdzasz ze żłobek to idealne określenie na ciebie i twoich towarzyszy ,masz okazję wypluć z siebie to co cie zżera ,szkoda tylko że karmisz przy sobie to o czym pisze ,jesteś przykładem na to co opisuje wiec pokazuj kim a raczej czym jesteś .

Portret użytkownika barra barra

Homo... i inni... przestańcie

Homo... i inni... przestańcie już gadać na zydów że to wszelkie zło, że wśród nich jest tzw. "grupa trzymająca władzę". Osobiście też moje myśli były kierowane ale od długiego czasu, kiedy Benedykt zstąpił z tronu papieskiego i na jego miejsce wszedł Franek, głośno i dynamicznie były interpretowane proroctwa, m.in o czarnym papieżu. I wszystko to jest przynajmniej dla mnie prawdą.
W dniu wczorajszym pojawił się bardzo dobry materiał, z którym zapoznajcie się. To bardzo konkretnie rozszerzająca treść własnie nie o "grupie", która pociąga za sznurki, tylko o konkretnej osobie, która to czyni. pzdr
http://detektywprawdy.pl/2014/08/12/jezuici-rzadza-swiatem-mega-ciekawy-tekst-wielka-odslona/
PS. A aspekcie załączonego linku i wiedzy w nim, żydzi, tzw. "wszelkie zło", to niestety również zwykłe marionetki w rękach.... poczytajcie.

Strony

Skomentuj