Zarejestrowano UFO emitujące coś nad Australią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto nagranie wykonane z Australii, w okolicach Melbourne. Jeden z obserwatorów nieba poszukujących niezidentyfikowanych obiektów latających zdołał wypatrzeć coś interesującego.

 

Ludzie nie mają w zwyczaju obserwowania nieba nad głowami, a zwykle dzieje się tam bardzo dużo ciekawych rzeczy. Oprócz gwiazd, planet, samolotów można zobaczyć satelity, w tym Międzynarodową Stację Kosmiczną. Czasami jednak da się zobaczyć coś jeszcze i być może ten film należy do tego typu obserwacji.

 

 

Autor zwraca uwagę, że z obiektu emitowana jest w pewnym momencie jakaś substancja, może to być ślad wystrzelenia czegoś, na przykład sondy badawczej, albo po prostu jest to emisja jakieś substancji. Czegoś takiego raczej nie należy się spodziewać w przypadku satelity, co zatem zarejestrowano nad Australią, czy był to po prostu jeden z Perseidów, czy coś innego?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Dlaczego nie ma oryginalnego

Dlaczego nie ma oryginalnego dzwieku ?
a no bo gdyby byl dalo by sie pewnie słyszec naped samolotu ciagnacego za soba ICP albo samego silnika ICP
sa 3 typy imitatorow celu powietrznego:
-ciągniete za samolotem
- wystrzeliwane i swobodnie spadajace
- z silnikiem na paliwo stałe wystrzeliwane w odstepach co 200-300 m by przy straceniu jednego nie trzeba bylo przerywac strzelania.
 
moim zdaniem obraz jest tak zielony bo jest to obserwacja z noktowizora (co dodatkowo sugeruje poligon)
a ten tajemniczy rozblysk to zwykly odprysk nadmiaru wypalonego stalego paliwa silnika w ICP. Jasnośc obiektu to przepalony pomaranczowy obserwowany jako zolty badz tez fiolet - zaleznie od dlugosci fali switlnej jaka generuje ICP
Takich strzelan troszke sie naogladalem w zyciu.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika moon fake

Ty kiedys patrzyłes sie w

Ty kiedys patrzyłes sie w nocy do góry? Ty byc może robisz sobie jaja ale przez to odwracasz ludziom oczy od bardzo ważnych dla swiadomosci rzeczy.  Nie cierpię takich ignorantów. Film ja z moim dużym doswiadczeniem uznaję za autentyczny i nie jest to obiekt pochodzenia naturalnego. Zajmuję się ufologią od 20 przeszło lat .

Portret użytkownika barra barra

w sobotę dokładnie to samo

w sobotę dokładnie to samo widziałem nad Wrocławiem. to samo tempo, to samo natężenie światła. Za tym czymś (niemigającym) leciało coś mniejszego w tym samym tempie. Bylo to około godz. 18. wiele osób patrzyło na to.

Skomentuj