Piorun kulisty eksplodował na farmie w Chinach: kobieta w szpitalu, setki świń zabitych

Kategorie: 

Źródło: Internet

Piorun kulisty uderzył farmę rolnika, Lu Qinshenga mieszkającego w prowincji Hunan. Na skutek zdarzenia w szpitalu znalazła się jedna osoba a zabite 170 świń.

 

Poszkodowana została żona farmera Jun Li, lat 48, która miała nieszczęście znajdować się w budynku gospodarczym, gdy karmiła zwierzęta, tak opowiada o tym zdarzeniu

"To było jak wielka kula ognia, która nagle podzieliła się na dwie części, i niczym ogniste strumienie strzeliły zabijając zwierzęta."

"Zobaczyłam tęczę kolorów, a następnie przez 10 minut nie mogłem nic widzieć prawidłowo. Moje lewe oko było czarne, a moja noga zaczęła krwawić."

Pioruny kuliste to zjawisko elektryczne, które występuje w czasie burzy, gdy tak się dzieje wygląda to jak orb, który jako kulka elektryczna powoli schodzi na ziemię i eksploduje, często z katastrofalnymi skutkami.

[ibimage==22353==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tym razem piorun uderzył metalową poręcz w stajni, gdzie znajdowało się 400 świń. W sumie zginęło 170 świń a 110 wymaga leczenia na skutek oparzeń. Świadkowie twierdzą, że niektóre ze świń dosłownie eksplodowały. Straty wyniosą przynajmniej 40 tysięcy dolarów i może to zrujnować rolnika.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek :)

  "Straty wyniosą

 
"Straty wyniosą przynajmniej 40 tysięcy dolarów i może to zrujnować rolnika."
 
- no a to iż "zona rolnika została poszkodowana" jak widać w polszewi nie ma znaczenia gdyż to przecież tylko "żywy zasób przedsiębiorstwa" (zasób ludzki) jaki można zastąpić bezkosztowo innym bezrobotnym modelem.... 
 
..a ten uszkodzony (tu sparaliżowana częściowo żona rolnika) oddać na części zamienne (na przeszczepy) czy "naukowcom" do testowania z "pożytkiem dla nauki" i będzie zajebiście, nie?
 
 
Normalnie zabija "taki tryb myślenia". Sposób własciwy gestapowcom w myckach wyzywających się od Rasy Panów. 
 
Co z waszymi głowami uczynił ten żydokatolicyzm ;/
 
 

Portret użytkownika N4rk0tyk

Jaki przełom? Jakie media?

Jaki przełom? Jakie media? Zbierz fakty razem. Dwa lata temu Coast to Coast cały odcinek na to poświecił, wojsko o tym wie od kilku dekad. To ze cos nie jest nagłośnione w Polsce nie znaczy ze nikt o tym nie mowi. Masz History Channel? Albo chociaż Discovery? Nie narzekaj tylko pisz jak masz cos godnego - Twoim zdaniem - uwagi. Tylko nie odgrzewane schabowe z nową  kapustą.

Strony

Skomentuj