Niewyjaśnione światła widziano na wybrzeżu Morza Martwego w Izraelu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto rejestracja niezwykłej obserwacji, której dokonano niedawno na wybrzeżu Morza Martwego w Izraelu. Zdjęcia zostały wykonane przypadkiem podczas kalibracji aparatu fotograficznego Nikon D90 DSLR 3".

 

Aparat był ustawiany tak, aby był w stanie robić zdjęcia z większą niż standardowa ekspozycją, co jest szczególnie przydatne podczas wykonywania zdjęć po zmroku. Autor wykonał kilka klatek kontrolnych i zadziwiło go to, co udało mu się w ten sposób sfotografować.

 

Pojawiły się obiekty, których, jak twierdzi, nie widział własnymi oczami. Oczywiście uznał to, za artefakty obrazu i usiłował zmienić ustawienia, aby się ich pozbyć. Okazało się jednak, że anomalie pojawiają się też na innych ujęciach a na dodatek wydają się być w ruchu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nowoczesny

to są zdjęcia helikoptera,

to są zdjęcia helikoptera, czsem światlo moze być roproszone, to nie żadne UFO!!! helikoptery musż ałączać swiatła w nocy gdyby helikoptery nie maiły świateł to by nic nie widzeli. to światła helikopterów jestem pewny na 100%.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Czas naświetlania na bank

Czas naświetlania na bank nastawiony na 30 sekund do tego latarnie bijące wprost w obiektyw i mamy takie dziwolągi a to dla kogoś z jako-takim obeznaniem fotografii nic nowego.
Jak dla mnie robienie z takiego zdjęcia sensacji jest nadużyciem. Refleksy świetlne!!!!!

Strony

Skomentuj