Dziwny obiekt w kształcie anioła widziany niedaleko słońca

Kategorie: 

Youtube

Dziwne obiekty niedaleko korony słońca w miare postępu czasu stały się codziennością. Co rusz jakiś zapaleniec dzięki pośrednictwu takich stron jak chociażby helioviewer odnajduje nowe obiekty i dzieli się swoimi przemyśleniami ze społecznością internetową. Zazwyczaj każdy obraz pokazany na takich zdjęciach jest okrzyknięty jako błąd kamery, ale częstotliwość pojawiania się takich zdjęć wskazuje na coś zgoła odwrotnego.

 

Osobą która wypatrzyła ten obiekt jest użytkownik Youtube o nicku Myunhauzen74. W swoim filmie uściślił on wszystkie przypadki wypatrzenia dziwnego obiektu ( przynajmniej te o których wiedział) mające miejsce tylko w sierpniu.

 

Co więcej jak sie okazuje UFO w kształcie anioła lub jak niektórzy wolą gołębia nie jest czymś nowym. Owy obiekt pokazuje się regularnie co kilka miesięcy od conajmniej dwóch lat . Czy tak częsty spektakl można nadal nazywać błędem kamery ? Pewnie tak i z całą pewnością sceptycy nadal pozostaną sceptykami. Nie zmienia to jednak faktu że kierując się ciągle taką logiką nigdy nie dowiemy się wiecej o tym co dzieje się koło naszej gwiazdy.

 

[ibimage==22567==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dfdsds

jeśli to nie jest Ufo to by

jeśli to nie jest Ufo to by było dziwne ponieważ żeby mógł być to anioł, aniołowie nie yujawniają się w ogóle  ponieważ mogą stawać się niewidoczni, no chyba ze to zdjęcie było robione za pomocą podczerwieni,  poza tym jakby miał to być anioł to miał by jakis cel a nie było zadnych burz słonecznych w tym czasie. co prawda ten obiek jest podobny do archanioła Gabriela (Bóg posyłą anioła pańskiego do drobnych rzczy takich jak sterowanie burzami słonecznymi, archanioł Gabriel jest wykorzystywany przez Boga do drobnych celów. mam tez pyanie czy to zdjecie nie było robione w negatywie, bo jeśli tak to na 100% nie moze być ten obiek aniołem, no chyba ze demonem, biblia Szatana pisze że ogień piekielny przytrzymuje slońce przy świeceniu. wystarczyło by odwrócić kolory i by był ten obiekt czarny. albo moze byc to Ufo i to jest najbardziej prawdopodobne. podczas UFO kamery sie same wyłączają. bład kamery, myslę ze to mało prawdopodobne. najprawdopodobniejsze to ze moze być to zdjęcie UFO. my liecimy sanmolotami czemu UFO miało by nie mieć takich sprzętów. ten obiek co prawda jest podovbny do Archanioła Gabriela ale myslę ze tym razem to nei archanioła Gabriel ani zaden z aniołów. anioły w negatewie są czarne a bez negatywu są białe.

Portret użytkownika fdfddf

barfdziej mi przypomina UFO

barfdziej mi przypomina UFO anioł wygląda podobnie ale aniołowie mają skrzydłą bardziej przy górze. Jeśli anioł to po co Bóg go tam wysłał? po to żeby wytwarzał burze słoneczne? czy Bóg wysyła aniołów do różnych rzeczy?

Portret użytkownika pasjonat

Poogladalem troszke tych

Poogladalem troszke tych slonecznych artefaktow i zastanawia mnie jedno - kazdy jest idealnie symetryczny pod jakim katem by nie byl zawsze jest w 2D i zawsze symetria skierowany w strone obserwatora nie wystapuja artefakty niesymetryczne... czy naprawde statki obcych nie byly by pod innym katem widoczne dla ziemian ?
Ktos probuje sie wybic na fejmie bonusa ?
[ibimage==22577==400naszerokoscbeztxt==400naszerokosc==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika benet

 może nie zawsze latają

 może nie zawsze latają spodkami ? Smile                                                                                                                                                                                                                                                               beefe1                                                                                                                                                                                  

Portret użytkownika b@ron

kiedyś był już artykuł o

kiedyś był już artykuł o aniele koło słońca, ale tamten całkiem inaczej wygłądał...to jak w końcu wyglądają te anioły ???
w sumie, to nie żaden anioł tylko gołym okiem widać, że to ptak...energetyczny...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

późnym latem anioły

późnym latem anioły generalnie migrują na tarło do ciepłych planet:
[ibimage==22576==Oryginalny==none==self==null]
ten daleko nie zamigrował bo trochę zachlał przed odlotem i kiedy startował zaliczył dzwona ze sporym bilboardem - potłamsił sobie skrzydełko i nadje*ał piszczel... ale bez paniki... ludzie dokarmią...

Strony

Skomentuj