Znany nigeryjski prorok ostrzega, że światowy kryzys zacznie się od Polski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nigeryjski prorok T.B. Joshua znany jest z tego, że często udaje mu się wygłosić bardzo trafne przepowiednie. Dzięki temu jest osobą powszechnie znaną w Afryce. Ostatnie jego predykcje co do przyszłych zdarzeń są jednak bardzo niepokojące, bo wskazują na nasz kraj jako potencjalnie poszkodowany w wyniku jakiejś katastrofy.

 

Afrykański jasnowidz ogłosił wczoraj, że widzi niepokoje w Republice Południowej Afryki. Ostrzegł, że może dojść do próby zabicia lub porwania aktualnego prezydenta RPA. Prorok wezwał do modlitw w intencji tego kraju.

 

T.B. Joshua wsławił się między innymi przepowiedzeniem katastrofy smoleńskiej. Poza tym według jego zwolenników, przepowiedział zniknięcie Boeinga 777 lot MH370 kilkanaście miesięcy przed tym, gdy to nastąpiło. Sam Joshua twierdzi, że mówi mu o tym Bóg.

 

Warto w tym momencie przytoczyć mądrość agenta FBI, Foxa Mouldera z serialu "Archiwum X", który zwykł mawiać, że gdy ty rozmawiasz z Bogiem to jest to modlitwa, ale gdy Bóg odpowiada to raczej schizofrenia. Nie wiadomo jak jest w przypadku T.B Joshua.

[ibimage==22674==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

T.B. Joshua - żródło: wikipedia

W dziwnym transie, którego zapis zamieszczamy poniżej, Joshua pytany w kontekście rozwoju wypadków na Ukrainie, stwierdził, że widzi tragedię narodu polskiego i po chwili wezwał wszystkich, aby modlili się za Polaków. Potem dodał, że widzi cyfrę 16. Być może to data, dzień w miesiącu, który będzie miał znaczenie takie, jakie dzisiaj ma 1 września i rocznica napaści Niemiec na Polskę.

 

Jeśli rzeczywiście dojdzie do konfliktu zbrojnego Polski i Rosji, to należy się spodziewać, że skończy się to użyciem broni jądrowej, bo już zapowiadają to Rosjanie. Czy to właśnie o tym mówił nigeryjski prorok? Od dawna już rozprzestrzenia się plotka o ataku jądrowym na Warszawę, do którego ma dojść jeszcze we wrześniu 2014.

 

Szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski oświadczył dzisiaj, że Zachód ma Polskę za "minę przeciwczołgową". Oznacza to, że może dojść do konfrontacji z Rosją na terytorium Polski i być moze dojdzie do ataku, który będzie pamiętany jak Hiroszima. Oby przepowiednie T.B Joshua były tylko bajaniami opowiastkami, a nie rzeczywoistymi przepowiedniami.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tsurugi

"prorok" widzi liczbę 16 więc

"prorok" widzi liczbę 16 więc ja bym to raczej interpretował jako 2016.  z tego co słyszałem to wojska separatystyczne na ukrainie są są opłacone aż do 2017roku. do tego na polskę stosunkowo łatwo napaść(kaliningrad), zwłaszcza jeśli Łukaszenko by się przyłączył do ataku(ewentualnie przepuścił wojska przez swój kraj- atak z 2 stron). gdzieś widziałem raport który porównywał potęcjał militarny Polski i Białorusi oraz przedstawiał prognozę ataku. ogólnie z raportu wynikało że gdyby białoruś się postarała to w 1 dzień zdołała by dojść pod Warszawę(między innymi przez to że około 70% polskich sił jest na zachodzie kraju). 

Portret użytkownika dawidos0601

Wersja 1 Na pierwszy rzut oka

Wersja 1
Na pierwszy rzut oka bzdura. Ale jak tak głębiej pomyśleć to...  jednak bzdura Smile
Wersja 2
Na pierwszy rzut oka bzdura. Ale jak tak głębiej pomyśleć to... prawdopodobne, mało ale zawsze.
 
Łapa w góre na wersje 1 a na drugą w dół Blum 3

Portret użytkownika Gośka

Bzdura, bzdura i jeszcze raz

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. "Prorok" Nigieryjczyk nie jest świadomy tego, iż wykorzystuje go CIA. Podobnie jest z "prorokinią"  Egiipcjanką. Ją najprawdopodobniej wykorzystuje GRU (przewidziała zmianę mapy Europy-Ukraina  i wspomniała, ze Rosja posiada jakąs tajną broń). W jaki sposób? Poprzez indukowanie im tych "proroctw" do głowy.  Wojna psychologiczna trwa. Smieszne bo przy pomocy "jasnowidzów", hah.
"prorok" Jackowski widać odporniejszy na tego rodzaju indukcje.  

Strony

Skomentuj