Znany nigeryjski prorok ostrzega, że światowy kryzys zacznie się od Polski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nigeryjski prorok T.B. Joshua znany jest z tego, że często udaje mu się wygłosić bardzo trafne przepowiednie. Dzięki temu jest osobą powszechnie znaną w Afryce. Ostatnie jego predykcje co do przyszłych zdarzeń są jednak bardzo niepokojące, bo wskazują na nasz kraj jako potencjalnie poszkodowany w wyniku jakiejś katastrofy.

 

Afrykański jasnowidz ogłosił wczoraj, że widzi niepokoje w Republice Południowej Afryki. Ostrzegł, że może dojść do próby zabicia lub porwania aktualnego prezydenta RPA. Prorok wezwał do modlitw w intencji tego kraju.

 

T.B. Joshua wsławił się między innymi przepowiedzeniem katastrofy smoleńskiej. Poza tym według jego zwolenników, przepowiedział zniknięcie Boeinga 777 lot MH370 kilkanaście miesięcy przed tym, gdy to nastąpiło. Sam Joshua twierdzi, że mówi mu o tym Bóg.

 

Warto w tym momencie przytoczyć mądrość agenta FBI, Foxa Mouldera z serialu "Archiwum X", który zwykł mawiać, że gdy ty rozmawiasz z Bogiem to jest to modlitwa, ale gdy Bóg odpowiada to raczej schizofrenia. Nie wiadomo jak jest w przypadku T.B Joshua.

[ibimage==22674==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

T.B. Joshua - żródło: wikipedia

W dziwnym transie, którego zapis zamieszczamy poniżej, Joshua pytany w kontekście rozwoju wypadków na Ukrainie, stwierdził, że widzi tragedię narodu polskiego i po chwili wezwał wszystkich, aby modlili się za Polaków. Potem dodał, że widzi cyfrę 16. Być może to data, dzień w miesiącu, który będzie miał znaczenie takie, jakie dzisiaj ma 1 września i rocznica napaści Niemiec na Polskę.

 

Jeśli rzeczywiście dojdzie do konfliktu zbrojnego Polski i Rosji, to należy się spodziewać, że skończy się to użyciem broni jądrowej, bo już zapowiadają to Rosjanie. Czy to właśnie o tym mówił nigeryjski prorok? Od dawna już rozprzestrzenia się plotka o ataku jądrowym na Warszawę, do którego ma dojść jeszcze we wrześniu 2014.

 

Szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski oświadczył dzisiaj, że Zachód ma Polskę za "minę przeciwczołgową". Oznacza to, że może dojść do konfrontacji z Rosją na terytorium Polski i być moze dojdzie do ataku, który będzie pamiętany jak Hiroszima. Oby przepowiednie T.B Joshua były tylko bajaniami opowiastkami, a nie rzeczywoistymi przepowiedniami.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Joszua nie jest żadnym

Joszua nie jest żadnym prorokiem, tylko podstawionym, wtajemniczonym agentem NWO i jest czarnym Żydem.
 Jego przepowiednie sa mu przesyłane ze źródeł stanowiących tajemny plan i scenariusz wydarzeń Illuminatów.
Żaden Bóg nie przemawia do Joszua, tylko mason 33 stopnia.
 Tak samo było ze Smolenskiem. Widziałem jego przepowiednie. To uchylony scenariusz wydarzeń zaplanowanych

Portret użytkownika Necton

afrykańczycy to specyficzny

afrykańczycy to specyficzny naród, na wszelkich "kontaktach" z Bogiem, z demonami, z duchami można tam zarobić niezły szmal, to zwykły barbażyński i bezlitosny biznes, cierpią na tym całe rodziny a przede wszystkim dzieci (kościoły zielonoświątkowców zarobiły miliony $ za tak zwane wypędzanie demonów z afrykańskich dzieci) nie wspominając o ludobujstwie Tutsi dokonana przez Hutu, w Afryce takich ludzi jak ten owy "prorok" powinno się natychmiast rozstrzelać albo rzucić lwom na pożarcie a nie słuchać!

Portret użytkownika bibi

Obejrzałem to nagranie dwa

Obejrzałem to nagranie dwa razy i odnośnie Polski pada tylko słowo "kryzys" plus ta liczba 16. Słowo "atak" natomiast pada kilka razy w odniesieniu do wydarzeń w innych krajach. Dlatego osobiście uważam że raczej to będzie jakiś kryzys polityczny (może po dezercji premiera niektórzy zbiorą się na odwagę i zaczną mówić?), ew. coś porządnie tąpnie w gospodarce lub w fiansach. Cokolwiek to ma być, dowiemy się już wkrótce.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Niestety mylisz się. "16"

Niestety mylisz się. "16" oznacza, że Rosja uderzy ładunkiem jądrowym wyprzedzająco na dzień przed 17-go 09, kiedy upłynie 75-ta rocznica napaści Rosjan w 1939 r, ponieważ 17-go ma już Warszawy nie być.
 Taki jest plan
 Najprawdopodobniej tuż przed północą 16-gozostanie wystrzelona a spadnie o północy 16/17
 Na ZNZ wzywam Polaków do wyjazdy na wycieczki, urlopy, delegacje co najmniej 50 km od tego skazanego miasta...

Portret użytkownika pasjonat

ubawilem sie niemal jak przy

ubawilem sie niemal jak przy premierze luntka... co Ty spozywasz ? dawno takich idiotyzmow nie czytalem, jakies wczasy pod grusza fundujesz to tych wyjazdow na wakacje?
 50 km ? hehehehehehehe tyle to tchorze uciekaja...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Możesz zostać... Nie będziesz

Możesz zostać... Nie będziesz miał przynajmniej okazji usłyszec ode mnie: "a nie mówiłem"...?
Smile
 A tak nawiasem mówiąc, te manewry armii rosyjsko-białoruskiej w 2009 i 2013 roku pozorujące atak nuklearny na Warszawę które pochłonęły sporo kasy w mld Euro to tak dla strachów?
We wrzesniu maja być trzecie w tej samej startegii... Czy aby na pewno "manewry"? 17-go 09 jest 75-ta rocznica najazdu wojsk ZSRR na POlske w 1939 r... ( Ribentrop-Molotow)
Nalezy sobie smiało zadac pytanie:
"Co moze powstrzymac Rosję przed tym atakiem i kto miałby do niej pretensje za zniszczenie Warszawy?"
Odpowedź jest prosta:
 "1. Nikt nie kiwnałby palcem w bucie. Niemcy i państwa Europy zachodniej zastgli by w przerażeniu po cichu zadowleni, że w końcu wypalił plan ich idola Hitlera
2. Usa miałaby to w dupie ale warunkowo...
3. Niemcy w ramach NATO a tak naprawdę zgodnie z paktem Ribentro-Mołotow, który nie został nigdy anulowany i jest prawnie waznym dokumentem zostaliby na północy i zachodzie Polski jako "obrońcy"... na zawsze..
Jakie byłyby zyski i kto by skorzystał?
Odpowiedź jest prosta:
 1. Niemcy odzyskaliby ziemie zachodnie i północne
 2. Rosja kraje nadbałtyckie i wschodnią Polskę
 3. Pozostaje problem niezaspokojenia i naruszenia interesu USA w tej częsci Europy( połaczenie się Niemiec z Rosją) Ten problem równiez zostałby rozwiązany tworząc na terenach południowo-wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy lojalne wobec USA państwo...
- Nowy Izrael..
Kto jeszcze niezadowolony?
POlacy...
i to nie wszyscy...
 Ja mysle, ze powaznie nalezy zachowac ostrożność...
nawet to wyborcze gówno o tym pisze...: http://wyborcza.pl/1,75477,16575519,Rosja__Jeszcze_we_wrzesniu_duze_manewry_rakietowe.html
 A ty się tym ubawiłeś...?
 Zazdroszczę beztroski i ubawienia ta sytuacją...

Strony

Skomentuj