Niezwykłe światła nagrane nad Helem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od kilku dni zrobiło się głośno na temat pewnego nagrania wykonanego 9 września w Polsce, na Helu. Zostało ono nagrane po zmroku i przedstawia dziwne jasne światła pojawiające się i znikające nad horyzontem.

 

Autor nagrania był przekonany, że widzi jakieś obiekty wchodzące w atmosferę ziemską i spalające się w niej, jednak zjawisko to trwało zdecydowanie zbyt długo aby być skutkiem deorbitacji jakiegoś satelity, lub wynikiem upadku meteorów.

 

Z pewnością nagranie nie prezentuje też chińskich lampionów. Świadek twierdzi, że obiekty pojawiały się dwa razy. Udało mu się nagrać wszystko, dzięki czemu możemy sami zobaczyć tę anomalię nad Morzem Bałtyckim.

Bardzo możliwe, że to, co obserwowano na Helu to nie UFO tylko flary sygnalizacyjne. Powolny, opadający ruch tych źródeł światła może wskazywać właśnie na takie wytłumaczenie.

Jednak komentatorzy z zagranicznych portali sugerują, że nagranie z Polski bardzo przypomina to, co niedawno nagrano w Sao Paulo w Brazylii. Może zatem rzeczywiście mamy tu do czynienia z jakimś niewyjaśnionym fenomenem.

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemnicze-swiatla-widziano-nad-sao-paulo

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheOgoras

tam niedowiarki a tu

tam niedowiarki a tu paranoicy tak że widzisz zibi taki już jest świat w równowadze lub jak kto woli pełen dualizmów nic na to nie poradzisz im szybciej to zaakceptujesz tym sie lepiej poczujesz pozdrawiam i zdrówka życze

Portret użytkownika zibi1973

Wszystko ok ja już dawno

Wszystko ok ja już dawno pogodziłem się z losem jaki mnie czeka,ale dlaczego mają zginąć ludzie niewinni niczego,może nieidealni a  to przez władze chorą, myślę że mnie zrozumiesz,widzę jakie zło pazerne na władze grasuje po tej ziemi,są takie momenty że jak widzę poczynania człowieka to nie mam słów,i chciałbym aby zniknął ten nasz świat,chyba nie ma gorszych ssaków,gdyby chodziło teraz o urodzenie się to w życiu bym się nie zgodził,kiedyś myślałem jak bym mieszkał na innej ziemi takiej ładnej słonecznej jak na str innemedium była,bez chorej władzy i tej nierównowagi jaka jest na ziemi,jeden miliarder a drugi żebrze na jedzenie,to przez takie coś musi ziemia zniknąć

Portret użytkownika Q...

Curde... a miało być tak

Curde... a miało być tak pięknie. HAARP, UFO, manifestacja demoniczna!.  Pewnie już niektórzy zaczęli malować transparenty z napisem "Welcome Home" i spakowali plecaki żeby jechać nad młerze, na  Hel!. To, tak jak piszesz, typowe "pirotechniczne środki sygnałowe" czyli ratunkowe rakiety (race) spadochronowe (te z odrywającymi się i spadającymi fragmentami materiału palnego spod spadochronu) i race wybuchowe (zwane "gwiazadmi" dające "iskierki" czyli "wyładowania" jak to osoba na filmie  komentuje) stosowane na morzu dla sygnalizacji niebezpieczeństwa  oraz w czasie ćwiczeń  na ten temat.   Zapewne jakieś ćwiczenia typu SAR cywilne bądź wojskowe naszych albo ruskich. W najgorszym razie jakaś tonąca krypa wzywająca pomocy ale gdyby tak było już by o tym media głównego ścieku podały info na pierwszych stronach.  

Portret użytkownika TheOgoras

rozumiemy powinno sie twoim

rozumiemy powinno sie twoim zdaniem zrobić poligony w miastach , w sumie czemu nie ,wiecej nagrań byloby nie tylko z ufo ale też dziwne wybuchy budynków nie spotykane w innych odludnych miejscach, czy kladzenie sie przechodni od dziwnych dzwięków przypominających odgłosy  ak47 (z zaznaczeniem że to tylko podobny dzwięk)  to byłoby dopiero sensacyjne

Portret użytkownika m65

Oczywiście że to nie żadne

Oczywiście że to nie żadne flary. Ale już setki "ekspertów" zabiera głos, by obserwacje ośmieszyć lub z miejsca uznać za mało znaczącą. Tak działa system. Jak coś staje się niewygodne, to z miejsca trzeba zareagować wyśmianiem lub wymyśleniem jakiejś (często debilnej do bólu) teorii.
Ale niestety (a w sumie bardzo dobrze), czas tego systemu się kończy. Po mału na światło dzienne będą wychodzić te wszystkie kłamstwa, matactwa, przemilczane fakty i naginane do bólu historie. Ludzie wreszcie zobaczą, że ten system ocieka kłamstwem, błędnymi ideologiami i czystą hipokryzją.

Portret użytkownika Q...

Świat obecny oraz nasza

Świat obecny oraz nasza przeszłość są pełne tajemnic ale temat w ramach którego obecnie zabierasz głos jest ci zupełnie obcy. Uogólniasz w stopniu nieuzasadnionym. Opisujesz to co ci się wydaje a nie co miało miejsce naprawdę. To były ćwiczenia SAR a nie "UFO" jak już wspomniałem powyżej. A po za tym... "Baltops". Mówi ci coś ta nazwa?.

Portret użytkownika m65

Ćwiczenia służb ratownictwa

Ćwiczenia służb ratownictwa morskiego? Zaczynasz przemiawiać językiem hipokrytów porównujących każde światło na niebie do...planety Wenus. Odsyłam do koryfeusza polskiej ufologii- Lucjana Znicza- Sawickiego. Naświetlił wiele podobnych historii, w których to zdrowy rozsądek ustępuje pod naporem na siłę wymyślanych teorii po to tylko, by ośmieszyć i zdyskwalfikować każdą niewygodną obserwację.
"Baltops" zakończył się pod koniec czerwca, a filmik jest z września. Zresztą jak to..."Baltops" też miał miejsce niedawno nad Sao Paulo?

Strony

Skomentuj