Portal podprzestrzenny albo niezwykła chmura nad Chicago

Kategorie: 

Źródło: Internet

18 września w Chicago doszło do obserwacji dziwnego fenomenu. Jeden ze świadków zainteresował się niezwykłym kształtem, który nagle pojawił się na niemal zupełnie bezchmurnym niebie.

 

Świadek obserwacji wykonał serię zdjęć dokumentujących to, co widział. Rzeczywiście ze zdjęć wynika, że w okolicy amerykańskiej metropolii uformowało się coś nietypowego.

Na jednym ze zdjęć widać jakiś obiekt, który zdaniem niektórych ufologów jest jakimś rodzajem pojazdu. Niezależni badacze twierdzą, że to, co obserwowano to jakiś rodzaj portalu, który umożliwia transport na duże odległości.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To nie żarty.Na tym zdjęciu

To nie żarty.Na tym zdjęciu gdzie widać chrakterystykę pola siłowego podobnego do parasola,to moment tuż przed skokiem nadprzestrzennym.Ten statek nie należy do naszego kontinuum ale praca jego napędu jonizuje cząsteczki atmosfery i dlatego widać bardzo dobrze spinanie strun grawitacyjnych przed rejsem.

Portret użytkownika PanSzok

Ja piernicze jakim pacabanem

Ja piernicze jakim pacabanem trzeba być żeby takie cuda wypisywać na siłe. Jeżeli ktoś powyżej w artykule pisze że świadek ZAUWAŻYŁ coś ciekawego na niebie i to FOTOGRAFUJE to ty mi teraz wciskasz ze on faktycznie tego nie widział i narobił zdięć bez powodu ot tak a aparat miał jakąś skazę i dla tego to się znalazło na zdięciach spoko wybaczam tobie twoje ograniczenie i brak zrozumienia z przeczytanego tekstu? To tak jak się tłumaczą rządy że ludzie mają czasami masowe halucynacje też na siłę bo czemu niby nie. Tylko jak to jest możliwe ze przy masowych halucynacjach aparaty bądź kamery też je wtedy mają jakos ten fakt pomojano poprostu kolego pasujesz mi tu do jakieś propagandy i to tak dennej że brak słów.

Portret użytkownika pako1205

Prawdopodobnie,powtarzam po

Prawdopodobnie,powtarzam po raz ósmy-prawdopodobnie pan ten,posiadając dość lipny aparacik,którym wykonał te fotki,zauważył to później,na komputerze,że są tam te flary,a uznał je-za coś interesującego,ponieważ nie ma o tym zjawisku pojęcia.Tak sądzę,domniemam.Gdyby to zauważył na niebie-nie kadrował by tego wszystkiego,co na wodzie,a zająłby się tym czymś "dziwnym",a tego nie zrobił,ponieważ nie to go interesowało,jak widać.

Portret użytkownika heddon

Niestety, to niemal na pewno

Niestety, to niemal na pewno błąd fotografii wynikający z przechodzenia światła przez pryzmaty aparatu fotograficznego. rzecz jest znana od dziesiątek lat i wyjaśniana wielokrotnie, m.in w książkach dot. UFO

Portret użytkownika pako1205

Kretyn,od tych debilnych

Kretyn,od tych debilnych filmików,ostatnio chyba za dużo kreśli.Zwykłe flary z układu optycznego kiepskiej jakości.Widoczne jest silne źródło światła z którego wygenerował się ten"anioł","portal",czy raczej "gacial".Katastrofa,co się dzieje z ludźmi,jaka tępota.Wybaczcie Ci,których to nie dotyczy. 

Strony

Skomentuj