Portal podprzestrzenny albo niezwykła chmura nad Chicago

Kategorie: 

Źródło: Internet

18 września w Chicago doszło do obserwacji dziwnego fenomenu. Jeden ze świadków zainteresował się niezwykłym kształtem, który nagle pojawił się na niemal zupełnie bezchmurnym niebie.

 

Świadek obserwacji wykonał serię zdjęć dokumentujących to, co widział. Rzeczywiście ze zdjęć wynika, że w okolicy amerykańskiej metropolii uformowało się coś nietypowego.

Na jednym ze zdjęć widać jakiś obiekt, który zdaniem niektórych ufologów jest jakimś rodzajem pojazdu. Niezależni badacze twierdzą, że to, co obserwowano to jakiś rodzaj portalu, który umożliwia transport na duże odległości.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ależ Dżonie drogi, w poście

ależ Dżonie drogi, w poście (wcale nie skierowanym do kogoś tylko wyrażającym opinię na temat artykuła) użyłem całkiem neutralnego o ile nie pozytywnego określenia "klaun jasnopomroczny" no po to właśnie, żeby nikt się nie poczuł sprowokowany, bo przecież nikt taki na forum nie występuje....
kogo to obraziło lub sprowokowało, można wiedzieć?
czyżby na forum był jednak jakiś "klaun jasnopomroczny" a ja o tym nie wiem?

Portret użytkownika ZXCVBNM

Ale wszyscy więdzą że chodzi

Ale wszyscy więdzą że chodzi o Arona. Zmień alias-nick na inny np. ciemnopojaśniały Smile To że Aron przedstawia wypowiedzi hmm... wątpliwe to ty Baco nie musisz być gorszy. Wysil się i przedstaw mu takie mocne i racjonalne argumenty żeby bał się dalej promować sekciarstwo.

Ban za zaśmiecanie portalu.

Portret użytkownika baca

to trudna sprawa moderator,

to trudna sprawa moderator, bo logiczne argumenty odbijają sie od arona, jak świadkowie jehowy od klamki podłączonej pod transformator...
najlogiczniejszym przecież argumentem jest krążąca uporczywie na forum medyczna diagnoza że klaun cierpi na pomroczność jasną... już tylu specjalistów mu o tym jednomyślnie pisało...

Strony

Skomentuj