Nikt nie chce kupić angielskiego pubu, w którym straszy dziewczynka o czarnych oczach

Kategorie: 

Źródło: Internet

Angielski pub Four Crosses znajdujący się od 1636 roku w Staffordshire stoi opuszczony przez złośliwe duchy, które rzekomo tam straszą. Przez te kilkaset lat zebrało się opowieści o aż czterech zjawach.

 

Wśród nich jest na przykład pijany duch Charlie i załamana panienka Emily, jest też duch żołnierza i najbardziej przerażający miejscowych - duch dziewczynki chodzącej w łachmanach, która ma czarne oczy bez białek.

 

Pub Four Crosses oprócz części restauracyjnej ma 10 pokoi hotelowych oraz parking na 80 pojazdów. Budynek wróci do biznesu jak tylko znajdzie się chętny zapłacenia 325 tysięcy funtów. Jak dotychczas owiany złą sławą budynek stoi opuszczony.

[ibimage==23002==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Największe zamieszanie zrobiło pojawienie się czarnookiej dziewczynki. Coś takiego widziano w okolicy Staffordshire mniej więcej 30 lat temu. Według nowych doniesień kilka osób natknęło się ostatnio na coś, co mogło być tą niezwykłą zjawą.

 

Duchy z Four Crosses są szerzej znane w Wielkiej Brytanii, ponieważ w 2012 nawiedzony pub znalazł się w finale programu rozrywkowego Great British Ghosts. Niestety sukces medialny nie przekłada się na możliwość sprzedania budynku, a wręcz przeciwnie.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj