Liczne przypadki obserwacji UFO w okolicy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: NASA/ISS

Od czasu do czasu kamery zamontowane na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej - ISS, rejestrują dziwne obiekty pojawiające się w okolicy tego największego obiektu kosmicznego zbudowanego przez ludzi. Przed kilkoma dniami doszło do kolejnej takiej obserwacji.

 

Przekazy na żywo z ISS są bardzo często oglądane i rejestrowane przez rozmaitych zapaleńców. Potem analizują oni każdą anomalię, a jest ich bez liku.

 

Zdecydowana większość dziwnych obiektów w okolicy ISS to kosmiczne śmieci, ale niektóre z tych "śmieci" potrafią zmieniać kierunek lotu, pojawiają się i znikają. To dosyć nietypowe zachowania jak na dryfujące śmieci.

 

Najnowsza obserwacja z 21 października przedstawia dwa cylindryczne obiekty, które pojawiają się nagle w zasięgu kamery obserwującej jeden z krańców stacji kosmicznej. Jak zwykle NASA natychmiast wyłączyła przekaz, co tylko wzmogło podejrzliwość niektórych.

 

Ta obserwacja wzbudziła ogólnoświatowe zainteresowanie. NASA zapytana o jej charakter oświadczyła tylko, że rzekome UFO mogły być częściami którejś z rakiet wynoszących kapsuły transportowe z Ziemi na ISS.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ludziejuzdawnowymarli

moze juz czas zmienic nazwe

moze juz czas zmienic nazwe na innypudelek.pl? albo rozmazanefilmytoufo.pl?
ta strona zbierala ludzi o podobnych zainteresowaniach, czesto milosnikow filozowania i myslenia, tymczasem powoli zmienia sie w karton z glupotami dla ' lemingow ' i ' mas ' z ktorych sie tutaj szydzi.
 

Skomentuj