Niezwykłe UFO w okolicy Słońca?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Naukowe satelity NASA badające Słońce dokonały ostatnio niezwykłej obserwacji. Tym razem przy okazji obserwacji bieżącej aktywności słonecznej, wypatrzono niezwykłą anomalię w kształcie sześcianu.

Obserwatoria słoneczne zarejestrowały 28 października zjawisko zwane hyder flare. Jest to rodzaj rozbłysku, który powstaje poza plamami słonecznymi. Oprócz potężnej protuberancji niektórym udało się zauważyć jakiś obiekt. Oczywiście w przypadku tego typu obserwacji można to zawsze łatwo zdyskredytować stwierdzając, że rzekome UFO to jedynie błąd matrycy.

 

Dziwaczne anomalie w okolicy Słońca zdarzają się praktycznie cały czas. Drugi film dokumentuje to co udało się zaobserwować tylko jednego dnia, 2 listopada. Wygląda na to, że albo są to słoneczne UFO, albo błędy matryc, które po prostu są aż tak powszechne.
 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pmpoznan

Jesteśmy mało inteligentni

Jesteśmy mało inteligentni aby to zrozumieć, dla nich nasze słońce to pokłady energii którą już od dawna umieją wykorzystywać.... dla nas to tylko artefakty obrazu, błędy matrycy itd. dla nas jest tam zbyt gorąco aby tam podlecieć i naładować energii lub co możliwe dla nich wrota do innego wymiaru. Jeszcze mało rozumiemy, ja też sam do końca nie jestem pewien co widzę, może to tylko brudy a może to faktycznie goście?

Portret użytkownika pmpoznan

Jak leci od Koziegłów mimo

Jak leci od Koziegłów mimo filtrów i tak wali jak z końskiej, miętą zalatuje jak pewna firma od gum zaczyna produkcje. Jesteśmy mało inteligentni, mniej oczytani i mało świadomi. Ale ogólnie pozdrawiam Baca, czekam na kolejne artykuły w Twoim wykonaniu, to w końcu Niemiec skąd się wziął?? On też jest mało inteligetny?

Portret użytkownika pasjonat

Inteligencja nie wiele ma do

Inteligencja nie wiele ma do tego. Umiemy wykorzystac technologicznie tyle ile pozwala nam nasza planeta - zauwaz badania ciagle trwaja, ciagle wynajduje sie nowe materialy. Skad mamy brac material ktory odizoluje zrodla ciepla rzedu 5 tys stopni skoro stoimy na etapie pianek do 1800 stopni ? Skads trzeba brac nowe materialy. Technologia kosmiczna ma niewiele ponad 60 lat to malo zeby sobie opuscic uklad sloneczny. Skad wiadomo po ilu latach tamte cywilizacje opuscily swoje uklady i po co ? moze oni potrzebuja naszej wody, zlota ? bo nie ma tego gdzies indziej.
 
Admin ? Ty wiesz jak szescian wyglada ?? Smile
Niech mi ktos wyjasni jaki cel jest pojawienia sie ufo na ulamek sekundy ? co windows sie przycial i maskowanie im siadlo ? przeciez to sie kupy nie trzyma. Swiadomosc obecnosci obcych istot nie zagraza im bo i tak sa daleko poza naszym zasiegiem. Wiec jaki jest cel ukazania sie jako pixel ?

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj