Niezidentyfikowany obiekt widziany nad Paryżem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W stolicy Francji, Paryżu, doszło do interesującej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego. Zdarzenie miało miejsce 1 listopada 2014 roku w biznesowej dzielnicy La Défense.

 

Na dostępnych w Internecie nagraniach widać jakiś obiekt, który powoli przelatuje na tle wieżowców z Paryża. Film został wykonany za pomocą iPhone'a dlatego jego jakość nie jest najlepsza, ale widać wyraźnie, że przelatujący obiekt może mieć kształt dysku, lub jest on cylindryczny.

 

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie można też wykluczać, że jest to film wykonany za pomocą grafiki komputerowej. Każdy sam musi ocenić, czy to oczywiste fałszerstwo, czy też coś innego i wartego analizy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KARTACZWIELKI

Tak tak tylu ludzi miszka w

Tak tak tylu ludzi miszka w Paryżu nie wspominając o turystach!! i nikt nie miał przy sobie aparatu lub kamery z zoomem optycznym powyżej 20x śmiech na sali a wy łykacie jak młody pelikan

Portret użytkownika ...

A ty, jak zwiedzałbyś Paryż,

A ty, jak zwiedzałbyś Paryż, to pewnie filmowałbyś niebo zamiast zabytków, co nie? Obiekt (jeśli jest naturalny) mógł zostać uchwycony przypadkowo podczas filmowania panoramy, więc mało kto mógłby to zaobserwować zwłaszcza, że technologia obcych może być niewidoczna gołym okiem.

Strony

Skomentuj