Naukowcy z University of California twierdzą, że "zakamuflowani" kosmici żyją wśród nas

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego zaproponowali niezwykłą hipotezę, która sugeruje, że kosmici od dawna żyją wśród nas w charakterze obserwatorów. Oczywiście, nie ma na to stuprocentowych dowodów, ale według starożytnych źródeł, w tym Biblii, nasza planeta była odwiedzana przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, od momentu jej powstania.

 

Teoria nie jest nowa i już w 2000 roku na wspomnianym Uniwersytecie odbyła się konferencja prasowa profesora Jonathana Malkinsona. To właśnie w jej trakcie ogłoszono sensacyjną wiadomość, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji już od dawna żyją wśród ludzi tylko przybrali ludzką postać i przeważnie nie możemy ich odróżnić od nas samych. Celem takiej infiltracji miałyby być badania, które można nazwać "etnograficznymi".

 

Tak zwani podmieńcy mają rzekomo ściśle monitorować każde nasze działania. Zwraca się też uwagę, że przypadki dziwnych spotkań z nietypowymi, jakby sztucznymi ludźmi, odnotowywano już w wielu krajach świata. Istoty te ukrywają swą prawdziwą naturę dzięki nieznanej nam wersji kamuflażu.

 

Z kolei fizyk Adrian Kent, z Perimeter Institute w Kanadzie, przekonywał, że według zapisów historycznych, kosmici byli na Ziemi praktycznie od początków jej stworzenia. Niezbity dowód, według kanadyjskiego naukowca, można znaleźć w Księdze Rodzaju, gdzie Jakub opisuje swoją konfrontację z Najwyższym.

[ibimage==23217==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy wierzą w to, że obcy przebywają wśród nas stosując metodę zmiennokształtności. Sieć Internet jest zalana nagraniami wideo przedstawiającymi znane osobowości, których twarz nagle zmienia się, tak jakby na chwilę tracili zdolność perfekcyjnego kamuflażu.

 

Oczywiście mimo, że na temat infiltracji Ziemian przez UFO wypowiadają się poważni naukowcy, większość tak zwanych sceptyków woli poczekać na to, aż będzie to na tyle oczywiste, że istnienie obcych zostanie ogłoszona w wieczornych wiadomościach.

 

Kwestia tego, czy takie stanowisko można uznać za zbyt naiwne pozostaje kwestią sporną, niemniej warto pamiętać, że opowieści o ludzie Wirakoczy, Annunaki czy Nefilim mają ze sobą wiele wspólnego. Jeśli uznać, że Obcy rzeczywiście chcieliby poznać naszą cywilizację od środka, to czy podszycie się pod jednego z ludzi nie byłoby idealnym rozwiązaniem ? W dzisiejszych czasach, gdy ludzie są stale zabiegani i bezwiednie idą przed siebie gonieni przez pracę i obowiązki, kto normalny zwróciłby uwagę na przechodnia, który zachowuje się jakby był nie z tej Ziemi ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pulsar

Pewnie, że "zakamuflowani

Pewnie, że "zakamuflowani kosmici" mieszkają wśród nas.
Są tu od początku ludzkiej rasy.
To niewidzialne istoty duchowe, wzane upadłymi anielskimi demonami.
Potrafią tworzyć dowolne zmiennokształtnie twory widoczne dla naszego oka.
Wszelkie holograficzne postacie demonów i przeróżnych stworów i bóstw, czynione przez nich ich mocą, na wieki utrwalały mitologię wierzeń dawnych ludów. Dziś udają obcych z innych planet, czy imitują statki UFO. Ale głównie nadal wprowadzają w błąd ludzkość czyniąc objawienia religijne i cuda, dzięki którym odbierają od ludzi cześć i chwałę.

Portret użytkownika arka

Henoch, którego z pewnością

Henoch, którego z pewnością masz na myśli to nie syn Kaina lecz potomek trzeciego syna Adama i Ewy - Seta. Był on siódmym po Adamie patriarchą
Chodził z Bogiem, był wzięty do nieba, pokazane mu zostały miejsca przebywania dusz, upadłych aniołów, nieposłusznych gwiazd itd. Opisał zachowanie Aniołów którzy mieli opiekować się ludzmi, aniestety swoim zachowaniem dopuścili się nieposłuszeństwa wobec Najwyższego. Nauczyli ludzi pisma, wyrabiania metalu, wyrobu broni, nauczyli kobiety
makijażu,czarów itd
w swojej księdze Henoch opisał czasy ostateczne, które w opisie bardzo przypominają to co się dzieje obecnie...;/
Na koniec Bóg zabrał go do swego królestwa, nie pozwalając mu zaznać śmierci na Ziemi
Polecam wszystkim Księgę Henocha. Zawarte w niej informacje o układach planet  dopiero teraz uczeni są w stanie potwierdzić
Ciekawym jest fakt , że księga ta wchodziła wskład ksiąg natchnionych Hebrajczyków.Nawet apostołowie znali jej treść. Kościół Powszechny niestety nie zaliczył jej do kanonu ksiąg Starego Testamentu
Ale i to przewidział Henoch w swojej księdze...

Portret użytkownika jaa

wydaje mi się, że tacy, inni

wydaje mi się, że tacy, inni niż ludzie, o ile są i mają możliwości to mogliby nie tyle kamuflować się w ludzkich ciałach ile po prostu adaptować się do danych ludzi poprzez zagarnięcie psychiki. Chociaż mogą być i tacy i tacy. Ale zawładnięcie psychiką, która jest dość podatna jest chyba łatwiejszą formą. Można w razie czego wycofać się i zostawić takiego człowieka samemu sobie. Tak zwane opętania lub inne tego rodzaju oddziaływania są jakby trochę znane i nieraz opisywane. Taki "opętany" może być chyba zawładnięty przez różnych "kosmitów". Niektórzy mogą być zawładnięci przez takich dbających o ludzi a inni przez takich wprost przeciwnie. Ale też może być tak, że to ludzie sami poprzez jakieś nieznane sobie więc trochę przypadkowe postępowanie wkraczają na jakieś dodatkowe ale swoje własne płaszczyzny i nieznane dotąd funkcje. Bo niby jesteśmy ludźmi ale to może być taka aktualnie dostępna genetycznie forma. Coś jak transformers. Inne ustawienie genów może może zrobić z nas na przykład siłaczy albo geniuszy albo kogoś innego. W końcu skoro jaszczurce może odrastać ogon to być może nam też mogą wyrosnąć na przykład skrzydła.

Strony

Skomentuj