Naukowcy z University of California twierdzą, że "zakamuflowani" kosmici żyją wśród nas

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego zaproponowali niezwykłą hipotezę, która sugeruje, że kosmici od dawna żyją wśród nas w charakterze obserwatorów. Oczywiście, nie ma na to stuprocentowych dowodów, ale według starożytnych źródeł, w tym Biblii, nasza planeta była odwiedzana przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, od momentu jej powstania.

 

Teoria nie jest nowa i już w 2000 roku na wspomnianym Uniwersytecie odbyła się konferencja prasowa profesora Jonathana Malkinsona. To właśnie w jej trakcie ogłoszono sensacyjną wiadomość, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji już od dawna żyją wśród ludzi tylko przybrali ludzką postać i przeważnie nie możemy ich odróżnić od nas samych. Celem takiej infiltracji miałyby być badania, które można nazwać "etnograficznymi".

 

Tak zwani podmieńcy mają rzekomo ściśle monitorować każde nasze działania. Zwraca się też uwagę, że przypadki dziwnych spotkań z nietypowymi, jakby sztucznymi ludźmi, odnotowywano już w wielu krajach świata. Istoty te ukrywają swą prawdziwą naturę dzięki nieznanej nam wersji kamuflażu.

 

Z kolei fizyk Adrian Kent, z Perimeter Institute w Kanadzie, przekonywał, że według zapisów historycznych, kosmici byli na Ziemi praktycznie od początków jej stworzenia. Niezbity dowód, według kanadyjskiego naukowca, można znaleźć w Księdze Rodzaju, gdzie Jakub opisuje swoją konfrontację z Najwyższym.

[ibimage==23217==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy wierzą w to, że obcy przebywają wśród nas stosując metodę zmiennokształtności. Sieć Internet jest zalana nagraniami wideo przedstawiającymi znane osobowości, których twarz nagle zmienia się, tak jakby na chwilę tracili zdolność perfekcyjnego kamuflażu.

 

Oczywiście mimo, że na temat infiltracji Ziemian przez UFO wypowiadają się poważni naukowcy, większość tak zwanych sceptyków woli poczekać na to, aż będzie to na tyle oczywiste, że istnienie obcych zostanie ogłoszona w wieczornych wiadomościach.

 

Kwestia tego, czy takie stanowisko można uznać za zbyt naiwne pozostaje kwestią sporną, niemniej warto pamiętać, że opowieści o ludzie Wirakoczy, Annunaki czy Nefilim mają ze sobą wiele wspólnego. Jeśli uznać, że Obcy rzeczywiście chcieliby poznać naszą cywilizację od środka, to czy podszycie się pod jednego z ludzi nie byłoby idealnym rozwiązaniem ? W dzisiejszych czasach, gdy ludzie są stale zabiegani i bezwiednie idą przed siebie gonieni przez pracę i obowiązki, kto normalny zwróciłby uwagę na przechodnia, który zachowuje się jakby był nie z tej Ziemi ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ojtamojtam

Echh, psujesz taką piękną

Echh, psujesz taką piękną wizję, że na Ziemi ląduje wspaniała rasa UFO i z szacunkiem pytają się nas o wszystko, a my możemy wyrazić zgodę lub nie, w stylu:
UFO:: czy możemy porywać Wasze kobiety, zapładniać i w ogóle pobadać?
My: Spoko, ale wybierajcie te brzydsze.
UFO: Fajnie! A możemy zabrać Wam też trochę krów w różnych celach?
My: Spoko, ale wybierajcie te brzydsze.
I tak nikt nie pamięta nawet jaki był los Indian, żeby tak nakreślić relacje między cywilizacjami...

 

Portret użytkownika Z autopsji

W kosmosie istnieje takie

W kosmosie istnieje takie pojęcie jak dobro czy zło. Myślę, że wpływy na ziemii chcą przejąć Ci źli kosmici nastawieni na Nasze zniszczenie czy przejęcie planety wraz z jej zasobami naturalnymi. Niestety, ale Ci dobrzy obcy na to tak łatwo nie pozwolą. Jesteśmy gdzieć "między młotem, a kowadłem". Tu jest cały ten zmyślnt szatan czy anioł. To właśnie tak ludzie dawniej wyobrażali sobie walkę dwóch sił kosmosu. Niebiańskie istoty niematerialne chcą Nam pomoc przejść przez tą trudną bolesną drogę.

Portret użytkownika Paczałka

Nic w tym dziwnego, że ludzie

Nic w tym dziwnego, że ludzie są hybrydami. Połączniem małpy z kosmitą. Od dawien dawna jesteśmy królikami doświadczalnymi. Fajnie to sobie teraz Ci pseudo zakłamani naukowcy tłumaczą. Tak wiem. Prawda boli...

Portret użytkownika x234

To może być prawda,ponieważ

To może być prawda,ponieważ sluchając nie których ludzi ma się wrażenie,że wyrwali się z kosmosu,sądzę,że sami kosmici,którzy upodobnili się do nas zapomnieli już,że są kosmitami.Oni obserwują tak jak redaktor tu pisze tylko nie wiedzą po co i dlaczego.

Portret użytkownika DRON

Dopóki to nie "zostanie

Dopóki to nie "zostanie podane w wieczornych wiadomościach",autor artykułu musi zadwolić się moim obnażeniem.Jestem "kosmitą"i to kosmopolitą.A kosmopolitą dlatego ,że nie potrafię zliczyć gatunków stworzeń rozumnych i istot u których żyłem lub egzystowałem.

Portret użytkownika Mick

Oczywiście że są wśród nas,

Oczywiście że są wśród nas, ameryki to oni nie odkryli i nie są to żadne upadłe anioły tylko archoni, te istoty które wyglądają jak ludzie są po prostu na ziemskie tłumaczenie bio robotem który nie posiada prawdziwej duszy,tylko sztucznie z modyfikowana i odpowiednio zaprojektowaną, by służyć im. Dla ludzi brzmi to jak science fiction a dla nich jest to normalna technologia jak dla nas wiele urządzeń codziennego użytku. Problem polega na tym że człowiek jest zbyt bardzo zaopatrzony w siebie aby mógł dostrzec że nie jesteśmy najbardziej inteligentnymi istotami na tym świecie... Lub może po prostu strach przed tym że ktoś albo coś może być potezniejsze?

Portret użytkownika Io600

Ten artykuł przypomina

Ten artykuł przypomina sposób, w jaki zagajają świadkowie jehowy, no bo nie ma dowodów, jednakże w biblii jest napisane... Właściwie nie wiemy jaka będzie pogoda za miesiąc, ale.. czy nie chciałby pan poroznawiać o Chrystusie?

Portret użytkownika debet

Tak jasne ci naukowcy to

Tak jasne ci naukowcy to chyba na usługach NWO żeby wspierać teorie o reptilianach niech lepiej jadą do egiptu i badają piramidy od nowa ten oszust hawass narobił niezłych szkód

Strony

Skomentuj