Naukowcy z University of California twierdzą, że "zakamuflowani" kosmici żyją wśród nas

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego zaproponowali niezwykłą hipotezę, która sugeruje, że kosmici od dawna żyją wśród nas w charakterze obserwatorów. Oczywiście, nie ma na to stuprocentowych dowodów, ale według starożytnych źródeł, w tym Biblii, nasza planeta była odwiedzana przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, od momentu jej powstania.

 

Teoria nie jest nowa i już w 2000 roku na wspomnianym Uniwersytecie odbyła się konferencja prasowa profesora Jonathana Malkinsona. To właśnie w jej trakcie ogłoszono sensacyjną wiadomość, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji już od dawna żyją wśród ludzi tylko przybrali ludzką postać i przeważnie nie możemy ich odróżnić od nas samych. Celem takiej infiltracji miałyby być badania, które można nazwać "etnograficznymi".

 

Tak zwani podmieńcy mają rzekomo ściśle monitorować każde nasze działania. Zwraca się też uwagę, że przypadki dziwnych spotkań z nietypowymi, jakby sztucznymi ludźmi, odnotowywano już w wielu krajach świata. Istoty te ukrywają swą prawdziwą naturę dzięki nieznanej nam wersji kamuflażu.

 

Z kolei fizyk Adrian Kent, z Perimeter Institute w Kanadzie, przekonywał, że według zapisów historycznych, kosmici byli na Ziemi praktycznie od początków jej stworzenia. Niezbity dowód, według kanadyjskiego naukowca, można znaleźć w Księdze Rodzaju, gdzie Jakub opisuje swoją konfrontację z Najwyższym.

[ibimage==23217==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy wierzą w to, że obcy przebywają wśród nas stosując metodę zmiennokształtności. Sieć Internet jest zalana nagraniami wideo przedstawiającymi znane osobowości, których twarz nagle zmienia się, tak jakby na chwilę tracili zdolność perfekcyjnego kamuflażu.

 

Oczywiście mimo, że na temat infiltracji Ziemian przez UFO wypowiadają się poważni naukowcy, większość tak zwanych sceptyków woli poczekać na to, aż będzie to na tyle oczywiste, że istnienie obcych zostanie ogłoszona w wieczornych wiadomościach.

 

Kwestia tego, czy takie stanowisko można uznać za zbyt naiwne pozostaje kwestią sporną, niemniej warto pamiętać, że opowieści o ludzie Wirakoczy, Annunaki czy Nefilim mają ze sobą wiele wspólnego. Jeśli uznać, że Obcy rzeczywiście chcieliby poznać naszą cywilizację od środka, to czy podszycie się pod jednego z ludzi nie byłoby idealnym rozwiązaniem ? W dzisiejszych czasach, gdy ludzie są stale zabiegani i bezwiednie idą przed siebie gonieni przez pracę i obowiązki, kto normalny zwróciłby uwagę na przechodnia, który zachowuje się jakby był nie z tej Ziemi ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Oczywiście, że byli, są i

Oczywiście, że byli, są i będą do końca. Wystarczy przeczytać sobie Genesis (jak aniołowie upodobali sobie kobiety a te rodziły im gigantów). Uzupełnieniem Genesis jest Księga Henocha gdzie mamy wymienione nawet imiona tychże aniołów (teraz modnie nazwanych kosmitami). Aniołowie nauczyli ludzkość sztuki wytapiania metali, tworzenia pancerzy, tworzenia broni, nauczyli ich astrologii, magii itd.

Co ciekawe pojawia się zarys tajemniczego plemienia węża - wprowadzę niezgodę pomiędzy potomstwem twoim (węża) a potomstwem niewiasty. To tak (zaznaczam, że jest to moja interpretacja) jakby tutaj żyły dwa gatunki ludzi - ludzie jako ludzie (z czystymi genami)  i ludzie potomkowie węża a cała historia naszej cywilizacji to nieustanna walka między nimi. Proszę zwrócić uwagę na pewnien fakt - otóż w wielu kulturach wąż stanowi symbol wiedzy, symbol wiedzy tajemnej i oświecenia (a nawet sztuki medycznej - patrz wąż esulap).

I teraz najważniejsze pytanie - kim są potomkowie węża (inteligentni domyślą się)....

Portret użytkownika Io600

Ja na pewno jestem z innej

Ja na pewno jestem z innej planety, a jak reszta, to nie wiem, ale jak czytam komentarze i widzę coraz to nowsze rasy, jakieś nowe wnioski, istoty z stot i za istotami i porównania i kombinacje do kwadratu, to przypomina mi się Władca Pierścieni i elfy, krasnoludy, ogry i inne istoty z bajki.

Strony

Skomentuj