Rosyjscy naukowcy odkryli kamień z "mikroprocesorem" mającym przynajmniej 250 mln lat

Kategorie: 

Źródlo: oane.ws

Jak podają rosyjskie media, naukowcy z Rostowa nad Donem dokonali niezwykłego odkrycia. Odnaleźli kamień z zatopionym wewnątrz mikroczipem. Według wstępnych ustaleń wiek znaleziska szacowany jest na 250 milionów lat. Ma to oznaczać, że ​​na Ziemi istniała kiedyś nieznana rozwinięta cywilizacja.

 

Artefakt odnaleziono w lecie 2013 roku. Kamień zawiera coś, co jest uważane za nieznany rodzaj mikroczipa. Sugeruje to istnienie na Ziemi jakiejś innej, bardziej zaawansowanej w porównaniu do naszej, cywilizacji. Szacowany wiek znaleziska jest na tyle szokujący, że niektórzy nie wierzą w to, co rzekomo odnaleziono.

 

Odnalezienie kamienia z mikroczipem zawdzięczamy szczęściu lokalnego rybaka Wiktora Morozowa z Labinska. To on przekazał go do badań specjalistom. Naukowcy z Politechniki Nowoczerkaskiej i Politechniki Południowej, podobno studiowali odkrycie i stwierdzili, że kamień zawiera na ślady technologii mikroprocesorowej, której zasady działania nie da się rozpoznać.

 

Według geologów, wyjaśnienie pochodzenia tego fenomenalnego znaleziska możliwe jest dopiero wtedy, gdy ludzkość dokona nowych odkryć, aby ocenić poziom rozwoju cywilizacji, która pozostawała na naszej planecie na długo przed nami.

 

Oczywiście są też eksperci, którzy mają odmienne zdanie na temat tego odkrycia. Wedle tych teorii, rzekomy chip jest tylko fragmentem łodygi rośliny podobnej do lilii. Unikalny kształt przypominający nowożytni chip komputerowy, miał powstać ze względu na cięcie kamienia, w którym odcisnął się unikalny system naczyniowy starożytnej rośliny.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DRON

A co to kurdebelek

A co to kurdebelek pajacu,konkurs ortograficzny?.Jeśli już chcesz to skąd wiesz, że użyłem "brać" a nie użyłem przestarzałego znaczenia od wziętego,wziętość(mający uznanie)czyli "proszę uznać".Ucz się małolacie ,bo ci jeszcze śpik pod nosem wisi a nie pouczaj staruszków.

Portret użytkownika klaun

Nie kurdebelek to nie konkurs

Nie kurdebelek to nie konkurs ortograficzny. Jednak jeżeli uważasz się za takiego inteligenta, to zadaj sobie też trud do używania poprawnie języka polskiego. Jeszcze to twoje obracanie kota ogonem....

Portret użytkownika Prema dasa

Wedy(pisma sankryckie spiasne

Wedy(pisma sankryckie spiasne ok.5000 lat temu)opisują  że w świecie materialnym istnieją cykle czterech wieków-Satya yuga(1728.000 lat),Treta yuga(1294.000lat),Dwapara yuga(864.000 lat) i teraz panuje Kali yuga która ma 432.000 lat. Te cykle powtarzają się ciągle od niepamiętnych czasów.Dlatego zgodnie z tą wiedzą nie jest dziwne że są takie wykopaliska. W każdej Kali yudze panuje rozwój elektroniki,tak więc ten procesor w kamieniu to może być dowód na istnienie cyklu tych czterech yug!
A to oryginalny wreset ze Srimad Bahgavatam potwierdzający tą informację!
SB 3.11.19
 

catvāri trīṇi dve caikaṁ
 kṛtādiṣu yathā-kramam
saṅkhyātāni sahasrāṇi
 dvi-guṇāni śatāni ca

Word for word: 

catvāri — four; trīṇi — three; dve — two; ca — also; ekam — one; kṛta-ādiṣu — in the Satya-yuga; yathā-kramam— and subsequently others; saṅkhyātāni — numbering; sahasrāṇi — thousands; dvi-guṇāni — twice; śatāni — hundreds; ca — also.

Translation: 

The duration of the Satya millennium equals 4,800 years of the years of the demigods; the duration of the Tretā millennium equals 3,600 years of the demigods; the duration of the Dvāpara millennium equals 2,400 years; and that of the Kali millennium is 1,200 years of the demigods.

Purport: 

As aforementioned, one year of the demigods is equal to 360 years of the human beings. The duration of the Satya-yuga is therefore 4,800 × 360, or 1,728,000 years. The duration of the Tretā-yuga is 3,600 × 360, or 1,296,000 years. The duration of the Dvāpara-yuga is 2,400 × 360, or 864,000 years. And the last, the Kali-yuga, is 1,200 × 360, or 432,000 years.

 

Portret użytkownika sio

Wielu jeszcze nie rozumie, ze

Wielu jeszcze nie rozumie, ze cokolwiek istnieje posiada kod.
I to nie tylko materialny, ale i duchowy.
Wszechświat taki kod posiada, każdy organizm a nawet dusza.
Tak - wszystko się powtarza. Dejavu to tylko drobny przykład. Artefakty tego typu to drugi przykład.
Świadomość jest jak płyta CD,  która może tu w materialnej rzeczywistości tylko jedynie odtwarzać, dlatego rzeczywistość musi się powtarzać co wielu może się nie podobać z powodu przeżytego cierpienia.
Tak opisują starożytne pisma vedyjskie i buddyjskie.
Jezus też mówił,że powróci, ale nie teraz niestety jak wielu się wydaje, ale ponownie jako Jezus i ponownie zostanie ukrzyżowany,aby powstała religia chrześcijan po tym jak zaginie na tysiące lat
Każda dusza ma ograniczoną możliwość a jej zasób zależy od czystości i jak blisko znajduje się boskiej świadomości.
jest to gra, którą nawet sam Bóg gra jako Bóg.
Warto żyć najlepiej jak się da - a najlepiej jak sam Bóg.
Ale w rejonie poza materią jest nieco inaczej, czas nie jest tak istotny jak tu, który jest jedynie zakrzywioną funkcją w formie koła, a nie spirali nawet.
Fizyczne istnienie jest tylko pochodną.

Strony

Skomentuj