Dziwne dwunożne skrzydlate stwory rzekomo zarejestrowane na niebie nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto dziwne nagranie, które stało się publiczne wczoraj. Jak wynika z opisu nagranie wykonane w Boa Vista w Brazylii przedstawia niezwykłe humanoidalne istoty wyposażone w skrzydła i lecące na niebie.

 

W Brazylii udało się uchwycić na wideo lot dziwnego stworzenia. Operator twierdzi, że myślał, iż obserwował latającego ptaka, ale po zbliżeniu uświadomił sobie, że widzi dwa dziwne dwunożne stworzenia, które przypominają anioły albo wręcz przeciwnie demony.

 

CGI czy nie CGI? Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, co widzi. Nam wydaje się, że nawet pobieżna analiza tego nagrania wskazuje na to, że rzekome brazylijskie istoty latające nie są bytem rzeczywistym, tylko wirtualnym. W pewnym momencie ich ruch jest zakłócony w pewien sposób, i widać, że ta iluzja jest niedoskonała.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Skrzydła najwyraźniej służą

Skrzydła najwyraźniej służą tym obywatelom aniołom do ozdoby. Ich ruch nijak nie przekłada się na trajektorię po której się przemieszczają, nawet po uwzględnieniu  tego że mogły ulec chęci igraszek mających być podobnymi do tych jakie wykonują ptaki drapieżne, np. orły.   To co widać na filmie to nie jest lot aerodynamiczny. Jeśli zdjęcia miałyby być prawdziwe to unoszenie wynikać musiałoby ze zdolności do lewitacji. Sądząc jednak po niedoskonałościach trajektorii, jest to model fizyczny lotu z jakiegoś programu do obróbki grafiki 3D,  nałożony na prawdziwy obraz chmur czyli "hoax" dla naiwnych, nic więcej. 

Głosuj przeciw
-108
Portret użytkownika aniol

Zgadza sie to lewitacja jest

Zgadza sie to lewitacja jest glowna sila wznosna w tym locie a skrzydla chociaz same sa w stanie uniesc na krotki dystans sluza raczej jako stateczniki dla lewitacji chociaz moge sie mylic bo zadko uzywalem skrzydel przy lewitacji. Anioly w prozni (przestrzen miedzyplanetarna) rowniez maja skrzydla i rowniez "fruwaja" jednak raczej nie dzieki silom aerodynamicznym jak to okreslacie.

Strony

Skomentuj