Czy ludzie mogą zmienić przeznaczenie?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mijają dni, miesiące, lata... Ludzkość dalej istnieje... Mimo bitew i wojen, jakie zaznała... obecnie ludzie mają się dobrze, korzystają z życia... Tylko jakiego? Zwykłego, materialnego... tak na dobrą sprawę nic nie znaczącego. Cokolwiek zrobimy, cokolwiek osiągniemy, to wszystko przepadnie.

 

Sprawa religii odchodzi na dalszy plan a wszystko przez manipulacje mediów i innych rzeczy. Głównym tematem tego artykułu, choć ja bym go raczej nazwał felietonem, będzie temat o możliwości ludzi w sprawie zmiany przeznaczenia. Ludzie są tak zajęci codziennym życiem, że nie myślą o przyszłości... a z przyszłością wiążą się proroctwa, objawienia, przepowiednie...

 

Niektóre się spełniły a niektóre prawdopodobnie się spełnią w przyszłości. Są rozwiązania, które my, zwykli ludzie, zwykli śmiertelnicy możemy wykorzystać. Wyobraźmy sobie sytuację, w której ludzie przestaną tworzyć nowe pokolenia. Ludzi zacznie brakować... Ludzi zacznie być mniej na globie. Co za tym idzie? Nasze nowe nienarodzone pokolenie nie będzie brało udziału w burdelu, jakim jest dzisiejszy świat.

 

Nie będą cierpiały, nie będą inwigilowane, nie będą okłamywane, nie będą... żyć materialnym życiem z problemami. Tak, my jesteśmy w stanie to zrobić. Jesteśmy w stanie temu zapobiec. Możemy wykazać się rozsądkiem. Czy na prawdę chcemy, aby nasze dzieci cierpiały? Możemy juz teraz to wszystko powstrzymać! Wystarczy, że ludzie nie będą płodzić nowych bękartów. Tyle albo aż tyle jesteśmy w stanie zrobić! Nazwałbym to uzasadnionym postępowaniem.

 

Minęłoby około 200 lat a cywilizacja ludzi przestała by istnieć, bez wojny i sprzeciwiając się apokalipsie św. Jana, przeciwstawiając się proroctwom, przepowiedniom... Niestety ludzie żyją tak jak inni, jak małpy w zoo, według stereotypów... Oczywiście korzystajmy ze wszystkich dobrodziejstw, jakie mamy.

 

Po prostu żyjmy każdą chwilą, każdym dniem, jakby jutro miałby być koniec. Będziemy mieli jednakże satysfakcję, że to my kończymy nasz ród, że to my jak również inne osoby, dołożymy swoje 3gr i sprawimy, że nie będzie nowych inwigilowanych, okłamywanych owieczek. Wszystkie proroctwa, przepowiednie... o chociażby 3 wojnie światowej...  o dniach ostatecznych... nie spełnią się!

 

Możemy zmienić nasze przeznaczenie! Możemy przeciwstawić się planom Boga nie robiąc nic złego. Swoją drogą jestem ciekawy reakcji Boga... Teatrzyk Boga, teatrzyk Syndykatu... skończy się. Możemy to wszystko zatrzymać. Nie musi dojść do 3 wojny światowej. Nie musimy wykorzystywać innych by osiągać korzyści materialne. Nikt nie odważy się nam rozkazywać w sprawie płodzenia dzieci.

 

Będą to musieli zaakceptować (Syndykat, Bóg). Jedyne co mogą zrobić to zlikwidowanie ludzkości za pomocą bomby... nawet z użyciem wojny... ze złości, że nie będą się bogacić, że nie będą mieli swojego ulubionego teatrzyku z owieczkami, z nami w roli głównej. Możemy się poświecić dla tego celu! Czyż to nie jest najważniejsze? Nie ma nic ważniejszego od zatrzymania cierpienia, inwigilacji, okłamywania... Musimy zadać sobie kilka pytań. Czy chcemy aby proroctwa się spełniły?

 

Czy chcemy aby skończył się wyzysk, cierpienie, kłamstwa? Czy chcemy aby nasze pokolenia przechodziły przez to samo co my? Póki my żyjemy, korzystajmy z życia tyle ile można, mimo tego wszystkiego, z czym musimy się zmagać, ale nie pozwólmy by nasze pokolenie było kolejną owieczką w stadzie. Ludzie od lat tego nie rozumieją, wolą żyć i płodzić bękarty, żyć według stereotypów. Nie możemy przejść obojętnie obok tego tematu, ponieważ dotyczy on nas wszystkich i każdego z osobna.

 

Nasza cywilizacja jest od wielu lat inwigilowana, okłamywana, manipulowana... a mimo to ludzie dalej tworzą nowe pokolenia. Nie możemy na to pozwolić, by nasze dzieci spotkało to samo. Mamy na to rozwiązanie! Nie robimy nikomu krzywdy, a nasz plan się wypełnia. Nikt i nic nas przed tym nie powstrzyma. Mogą nam dawać pieniądze na nowe pokolenie, ale my możemy powiedzieć STOP!

 

Sprawmy, że przeznaczenie zostanie zmienione! Jak można być tak nieodpowiedzialnym i skazać nowe pokolenie na zagładę?! Możemy stać się wybawicielami tego świata! To jest najważniejsza rzecz, jaką można zrobić w tym świecie. Rozpowszechniajmy to rozwiązanie, a ocalimy gatunek ludzki przed tym, z czym musimy się zmagać i przed tym, co nastąpi. My jako śmiertelnicy możemy to zrobić. To nie jest namawianie do złego a do zmiany przeznaczenia!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

The Truth,co byś powiedział o

The Truth,co byś powiedział o chemiku,który nawet nie wie jakie substraty uzyć do procesu,a wyciąga już z tego wnioski?.Albo inaczej:Na jakiej podstawie oskarżasz Boga o niecne plany względem człowieka,skoro nawet nie dostrzegasz wielopoziomowej układanki sił i podmiotów Istnienia,które biora udział tej walce dobra i zła,prawdy i kłamstwa?.Jesteś jak pies który szczeka na wszystko lub gryzie tych na kogo go poszczuto.Tego szczujacego masz tuż nad swoim rozumem,podszywa się pod niego i twoja wolę.Od tego zaczynij określać położenie w którym się znalażłeś.

Portret użytkownika niebieski52

Jedyne prawo tego

Jedyne prawo tego Wszechświata to PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU,może i nadane przez stwórców tego świata aby nie ingerować w każdy aspekt stworzenia;stąd wynikają moralność , etyka ...i reinkarnacja(z martwych wstanie).Każdy w życiu otrzymuje to na co zasłużył swoim postępowaniem i myślą w tym lub poprzednich wcieleniach. Wiedzieliśmy o tym już tysiące lat temu ale niektóre religie wbijają ludzkość w ciemnotę,mam tu na myśli katolicyzm i Islam.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Powiadasz że tabletki sa

Powiadasz że tabletki sa gorzkie ,więc zrobił je nieprzyjazny farmakolog,bo ty byś leczył samymi smakołykami?Albo to że są one gorzkie świadczy że nie ma farmakologa?.No cóż,a "karma"(według.religii wschodu)to usprawiedliwienie niesprawiedliwości ,gdzie bity i okradany ma wierzyć bez szemrania,iż na to zasłużył.Jest więc ten świat miejscem kaźni czy klinką dusz i serc?.Bo jesli to drugie to rany powinny byc tutaj opatrywane i leczone a nie zadawane.Jeśli coś nie zgadza się z logiką i prawdą, to kryje się za tym kłamstwo.Jakie?.To katolicyzm podaje rekę szukajacemu aby mógł wyjść z wilczego dołu na światło.A wasze "wyzwolenia" na tym świecie ,to konie które ujezdżają cwaniacy,oszuści i ci co wybrali zapłatę śmierci;doczesność i śmierć w grzechu(nie stanie winy lecz potępienie życia-zatarcie jego pamięci, tak jakby go nigdy nie było).

Portret użytkownika TheTruth

Ci, którzy przeczytali

Ci, którzy przeczytali artykuł i komentarze wiedzą, że nie ma innego rozwiązania wymienionego problemu. Jestem w trakcie pisania części 2 też tego tematu ale z większą szczegółowością i materiałem z argumentami, dowodami.

Portret użytkownika TheTruth

Tak ciężko Ci otworzyć umysł?

Tak ciężko Ci otworzyć umysł? Wiem, że każdy jest obciążony wieloma rzeczami ale warto poświęcić chwilę i się zastanowić nad w/w tematem.
ps. Nie piję alkoholu od wielu wielu lat i tak na prawdę nigdy nie piłem, nie paliłem, nie brałem narkotyków, nie mam konta na FB, nie mam dzieci, nie oglądam TV i zmanipulowanych mediów. Kupuję to co niezbędne. To co po mnie zostanie zostawię jakiejś osobie, która będzie tego potrzebować, bo niestety ludzie dalej będą tworzyć nowe pokolenia. To się nazywa silna wola i chęć dążenia do celu. A co z seksem? Nie mam z tym problemu. Można zwalczyć słabości.

Portret użytkownika pilip123

janusz wez przestan i odejdz

janusz wez przestan i odejdz od komputera. mózg juz masz tak [ciach] swoimi urojeniami ze szkody te są nieodwracalne, bedzie tylko gorzej. przeczytalem i artykuł i komentarze i wiem co innego niz ty. wiem ze mdli mnie jak ciebie czytam psycholu, zrzygał bym ci sie na twarz gdybysmy mieli stanac do dyskusji i to chyba nim wypowiedzialbys jakiekolwiek słowo a z kazdym słowem musialbys przyjąc nową "fale"
a już niedlugo w drugiej czesci, która nas z nóg zwali:
bóg
syndykat
nieszczesliwe zycie - okrutny świat czyli najwieksza ofiara losu - TheTruth
 
nie wiem jak bardzo musiales byc od dziecka pokrzywdzony ze wyrosłes na taką c**e wilgotną
 
 
tak wiem wiem, syndykat i bóg wiec nie musisz odpisywac
 

Portret użytkownika TheTruth

Nikt nie każe Ci czytać

Nikt nie każe Ci czytać wątków. Każdy może mieć inne zdanie ale to nie powód by innych obrażać w niesmaczny sposób. Przy okazji, co z Ciebie za człowiek który nie potrafi się poświęcić dla przyszłości! Tylko żyjesz jak reszta w stadzie zamiast zacząć działać, nawet za cenę własnego życia.

Strony

Skomentuj