Rury po starożytnej cywilizacji sprzed 150 tysięcy lat wzbudzają kontrowersje

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na terenach koło szczytu Baigong znajdują się trzy jaskinie wypełnione rurami prowadzącymi do pobliskiego słonego jeziora. Odnaleziono tam również rury pod dnem  jeziora, jak i na jego brzegach. Posiadają one różną średnicę a ich wiek jest szacowany na 150 tysięcy lat.

 

Taki wiek rzekomych rur ustalił Pekiński Instytut geologii. Zdaniem naukowców żeliwne rury zostały wytopione przynajmniej 150 tysięcy lat temu. Pojawienie się tak wielu artefaktów poprzedniej ziemskiej cywilizacji wprowadziło niemałą konsternację w środowisku naukowym. Zmowa milczenia jest jednak bardzo silna i do ludzi nie dociera przeważnie wiedza o tego typu zdumiewających odkryć.

 

Mimo to niektórzy nadal dyskutują o rurach, o których świat dowiedział się dopiero w 2002 roku. Pojawiają się coraz to dziwniejsze teorie. Oczywiście dominuje taka, że rury to pozostałość po starożytnych kosmitach, którzy przybyli na naszą planetę i skierowali cywilizację miejscowych hominidów w kierunku, w którym zmierzamy do dzisiaj.

[ibimage==23427==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przedsiębiorczy mieszkańcy okolicy Baigong zaczęli nawet organizować wycieczki dla turystów, podczas których pokazują oni rury, których być nie powinno. W chińskiej prasie pojawiają się co jakiś czas artykuły, które opowiadają o znaleziskach ze środkowej części kraju, z prowincji Qinghai. Zawsze pisane są w tonie, że to, co tam znaleziono podważa całą znaną historię ludzkości.

[ibimage==23430==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rury osadzone w górach wykryła grupa amerykańskich naukowców, która poszukiwała tam szczątków dinozaurów. Natknęli się na kilka jaskiń, które przykuły ich uwagę. Znajdowało się tam coś, co wyglądało na rury. Uznali, że są to pozostałości żeliwnych rur, które noszą ślady dalece posuniętej korozji.

[ibimage==23428==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Te pierwsze rury miały około 40 centymetrów średnicy i prowadziły od szczytu do wyjścia z jaskini. Później odnaleziono kilkadziesiąt innych rur tego typu, ale nie znaleziono odpowiedzi na pytanie: kto je zbudował? Podobno rury są ze sobą w jakiś sposób powiązane.

[ibimage==23431==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na wybrzeżu pobliskiego jeziora Toson również znaleziono wiele podobnych rur nieznanego pochodzenia, które są bardzo podobne do tych z jaskini. Niektórzy twierdzą nawet, że system rur ciągnie się nawet pod jeziorem.

 

Wedle pewnych teorii rury są pozostałością starożytnego akweduktu, który został zbudowany przez antycznych Chińczyków. Pojawiły się też przekazy z których wynikało, że na szczycie góry Baigong kiedyś znajdowała się piramida o wysokości do 60 metrów. To w niej miała się znajdować skomplikowana maszyneria z rurami, które prowadziły do samego jeziora. Nikt jednak nie potrafi powiedzieć, jaki miałby być tego cel.

[ibimage==23432==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Chińscy naukowcy przebadali próbki tych niezwykłych rur i ustalono, że cześć z nich składa się z tlenków żelaza, wapnia i krzemu. Około 8% próbek zawierało stop określony jako niezidentyfikowany. Mimo to niektórzy eksperci sugerują, że rury mogły powstać w sposób naturalny. Nazywa się to pseudomorfoza i jest to de facto petryfikacja drzew.

[ibimage==23429==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Po tym oświadczeniu uczonych sprawę można by zamknąć gdyby nie fakt, ze podczas badań w 2007 roku wykryto, że cześć z tych rzekomych przewodów jest bardzo radioaktywna. Być może oznacza to, że za dziwnymi rurami z Chin skrywa się jakaś kolejna tajemnica naszego świata.

 

 

Zobacz również:

 http://innemedium.pl/wiadomosc/zagadka-starozytnych-rur-chin

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Wszystko , co ludzie odkryja,

Wszystko , co ludzie odkryja, można osmiać i sprowadzić do absurdu. Sa to działania celowe tych którzy bronia swoich teorii lub nakazano im ukrywanie odkryutych artefaktów, co jest znane nie tylko w tym , ale i innych mnóstwa przypadków.
Ludzie sa trzymani celowo w ignorancji, aby po nitce do kłębka nie mogli poznac prawdy historycznej powstania życia na Ziemi i jego rozwoju oraz upadku, do czego i te działania prowadza. 
Dlatego nie uczy sie w szkołach niczego pożytecznego, a kieruje się młodzież na rozrywkę i tylko na rozrywkę.

Portret użytkownika Pebu

Kochani moi Bracia i

Kochani moi Bracia i Siostry... Tak bardzo jesteście zaślepienie tą rzeczywistością, która BIJE z telewizji, gazet, radia i wielu innych kanałów"dezinformacji", że nie wiecie tak naprawdę bardzo ważnych spraw związanych z naszą przeszłością ! Otóż, nasza historia nie jest taka jak to wam wmawiają w szkołach, nie jest taka jak to piszą w czasopismach "anty naukowych" typu "National Brednie Graphic". Tak naprawdę to całkiem inna bajka, uwierzcie mi. Niestety (albo STETY) będziecie niedługo musieli przyjąć to do wiadomości (świadomości), że my jako ludzki gatunek nie wyewoluowaliśmy w skutek teorii jakiej wmawiano nam w szkołach, czyli teorii Darwina (BZDURA NA RESORACH). Jesteśmy dziełem naszych kosmicznych "rodziców', i nie mówię tego z powodu urojonej głowy tylko opieram się na faktach i udowodninych TEZACH takich naukowców jak DANIKEN czy SITCHIN (zresztą mógłbym wymieniać do rana). Rządy wielu Państw na tym Świecie już od dawna posiadają technologie, które pozwalają im dosięgnąć gwiazd w innych układach słonecznych. To czym jesteśmy "karmieni" na codzień w postaci zdjęć z łazika curiosity to nic innego jak ochłapy rzucone psu na pożarcie. Moi Drodzy.. tak bardzo jesteście "zaczarowani" tymi bzdurami z NASA, że sami nie wiecie jak związać jeden koniec z drugim.. Otwórzcie OCZY.. Od lat jesteśmy okłamywani i ogłupiani.. Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość. Nawet trudno wam zrozumieć, że zatajają wiedzę o tym co naprawdę znajduje się w naszym układzie słonecznym. Ludzka RASA ma bardziej bujną historię niż to co wmawiają nam ewolucjoniści ze świata urojonych bredni naukowych.. Ten Świat nie raz przeżył POTOP, nie raz byliśmy skazani na próbę przetrwania i nie raz możemy się podnieść, ale żeby to zrobić musimy się obudzić z tego zakłamanego snu..

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Strony

Skomentuj