Nie jesteśmy sami na Ziemi ani w kosmosie, to chyba oczywiste?!

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Włoska atronautka stała się bohaterką UFO Newsów ! Udało się uchwycić jej reakcję na przelatujące koło Sojuza UFO. Rosyjski dowódca wyprawy starał się uspokoić sytuację, jednak to co niezwykłe udało się zarejestrować ! Włoszka Samantha Cristoforetti jest pierwszą kobietą z tego kraju, która szczęśliwie dotarła na stację kosmiczną ISS.

 

Tak jak i inni astronauci, czy kosmonauci, przeszła wszelkiego rodzaju specjalistyczne testy oraz zaawansowane szkolenie, trwające całe lata. Samanta była szkolona przez europejską organizację ESA, amerykańską NASA oraz rosyjską Roscosmos. Pomimo tego, a na szczęście dla nas „szarych zjadaczy zdrowego razowego chleba”, Cristoforetti doznała szoku, gdy najwyrazniej zobaczyła pojazd UFO, przelatujący tuż koło dokującego właśnie modułu Sojuz TMA-15M.

[ibimage==23480==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podczas dokowania do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), na pokładzie Sojuza, oprócz Samanthy (pierwsza z prawej) znajdowali się także Terry Virts (pierwszy z lewej) – inżynier pokładowy (USA), oraz Anton Szkaplerow – dowódca nadzorujący proces dokowania.

[ibimage==23481==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

To właśnie Anton Szkaplerow uciszał włoszkę, gdy ta w 4 minucie i 36 sekundzie prezentowanego filmu, wykszyknęła „Mój Boże…” – plus jakieś dodatkowe wyrazy w stanie wysokiego podekscytowania, których osobiście jeszcze nie rozpoznałem. Szkaplerow po Rosyjsku (wszyscy członkowie załogi muszą znać także i ten język), uspokajał jeszcze nie doświadczoną w sprawach UFO Samanthe słowami, które wszyscy Polacy zrozumieją bez tłumaczenia, bo słowiański-Rosyjski jest w tym wypadku identyczny z językiem Polskim, jego reakcją było ojcowskie, potrójne: „cicho, cicho, cicho” Christoferetti zapomniała (kilkakrotnie, na szczęście dla nas !) że wszyscy mają aktywne mikrofony, ona także !

[ibimage==23482==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dla Szkaplerwoa nie była to „nowość”, był on już członkiem podobnej misji z roku 2012, numer 29/30, wiedział czego można się spodziewać, będąc w przestrzeni kosmicznej. Pierwszy raz jakiś obiekt, możliwe że ten sam, pojawił się w 1min i 19 sekundzie poniższego filmu, przelatując z górnego obszaru w kierunku dolnym.

 

Nagranie jest o tyle cenne, że udało się wychwycić to, o czym państwu pisałem w nie tak dawnym artykule „Między wymiarowa stacja ISS” Kolejny raz potwierdza się podejrzenie (a właściwie pewność), że jesteśmy utrzymywani przez pewne grupy rządzących w stanie totalnej niewiedzy. Oczywiście to wszystko do wyznaczonego momentu, w którym zostaniemy „oświeceni” co do intencji „kosmicznych braci” i specjalnego rodzaju pomocy.

[ibimage==23483==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście nie wiemy nic na temat istot, bądz statków załogowych/bezzałogowych UFO, pojawiających się tuż koło orbitującej stacji. Możliwe, że monitorują wszelkie zmiany, a tym bardziej nowych członków załogi. Do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej pojazd Sojuz TMA-15 przycumował 24 listopada 2014 roku o godzinie 02:49 GMT (03:49 CET)

 

Czy reakcja Samanthy i Szkaplerowa to reakcja na coś związanego z procedurami lub lecącymi gdzieś obok kosmicznymi śmieciami ? Może to miała być reakcja na "piękny widok oświetlonej przez zachodzące Słońce stacji", jak próbuje się po tym  zdarzeniu tłumaczyć włoszka ? (Wszystko zależy czy uda się odczytać niewyrazną treść jej słów, może jest tam coś jeszcze ?)  Mało prawdopodobne, zwłaszcza gdy wezmiemy pod uwagę reakcję doświadczonego Rosjanina. Nie było to jakieś uspokajające stwierdzenie inżyniera pokładowego, doświadczonego operatora systemów związanych z przestrzenią kosmiczną, jakim jest Anton, ale głos osoby wiedzącej co się dzieje, łagodne: „Cicho, cicho, cicho”

 

Nie jesteśmy także sami: "Albowiem z nami Bóg”. - Izaj.8:9-10 „Emmanuel”, to jeden ze znanych nam 104 tytułów naszego Pana. Ostatnie słowa cytowanego proroctwa – „Albowiem z nami Bóg” – można też przełożyć – „Ze względu na Emmanuela”. Określenia te są jednoznaczne i można je stosować zamiennie. Emmanuel lub – Bóg z nami.

"...Wtem ujrzałam przy sobie jednego z siedmiu duchów, tak jak dawniej rozpromienionego, w postaci świetlanej; stale go widziałam przy sobie, kiedy jechałam pociągiem, widziałam. Widziałam jak na każdym z mijanych kościołów stał Anioł, jednak w bledszym świetle od ducha tego, który mi towarzyszył w podróży. A każdy z duchów, którzy strzegli świątyń, skłaniał się duchowi temu, który był przy mnie. Kiedy weszłam do furty w Warszawie, duch ten znikł; dziękowałam Bogu za Jego dobroć, że nam daje Aniołów za towarzyszy. Ach, jak mało się nad tym ludzie zastanawiają, że zawsze mają przy sobie takiego gościa i zarazem świadka wszystkiego. Grzesznicy, pamiętajcie, że macie świadka czynów swoich..."(Dzienniczek św. Faustyny 630)

 

Włoszka wykrzykuje na widok UFO ? - Futura docking to ISS and UFO">Włoszka wykrzykuje na widok UFO ? HD - Futura docking to ISS and UFO

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

kolejny raz mam dowód na to

kolejny raz mam dowód na to jak Homoś zadziwiająco mało wie o realiach życia w kosmosie... Ta Włoszka Homoś... na tej stacji kosmicznej miała to o czym nigdy nie usłyszysz i nie slyszałeś - i stąd się biorą twoje mylne wyobrażenia... ona przeżyła to samo co w analogicznej sytacji Królewna śnieżka ze swoimi siedmioma krasnoludkami... to był orgazm Homoś a nie ufo... przecież na filmie słychać że jakis astronauta zadokował... akcja i chrapliwe oddechy zaczyna sie od 4:30 Smile

Portret użytkownika Loki

Nazwać Ciebie lemingiem to

Nazwać Ciebie lemingiem to obraza dla lemingów... Ile ty masz lat chłopczyku 5, 10, 15 czy 17. Bo z twoich komentarzy można wywnioskować, że jesteś dzieckiem, które for example pierwszy raz na biologii zostało zapytane w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia i strasznie zajarało się tym tematem.
 

Portret użytkownika Wąski

Baca, idź sobie już stąd.

Baca, idź sobie już stąd. Starczy Ci. Dobranoc. Nic tu ciekawego nie wnosisz, daj sobie spokój. Nie jesteś ani trochę śmiszny, za to owszem tandetny. Twoje wpisy NIC nie wnoszą, oprócz zamętu... Zobacz na nieustające minusy przy Tobie, przejadłeś sam siebie. Dość. Nie obrażaj już nikogo!  Pozdrawiam wszystkich.

Portret użytkownika qnio

To oczywiste że nie jesteśmy

To oczywiste że nie jesteśmy sami w kosmosie, było by to marnotrawstwo przestrzeni gdyby życie istniało tylko na ziemi... (tylko Baca myśli inaczej) a co do tego co w działa ta astronautyka to był Baca który dostał mega kopa i poleciał w kosmos...

Portret użytkownika b@ron

to człowiek sam sobie wmawia

to człowiek sam sobie wmawia od wieków, że jest wyjątkowy i życie istnieje tylko na ziemi...często nadmieniam iż może być wiele innych form istnienia, bardziej zaawansowanych niż życie...jednak te wszystkie obiekty które tutaj często widzimy...raczej nie pochodzą z kosmosu, to ziemskie technologie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dagome

@Noobeg Masz rację ,że

@Noobeg
Masz rację ,że przeciętny Kowalski niema dowodów na istnienie życia poza naszą planetą, co więcej takiego dowodu nie uzyska w niekontrolowany sposób.
Paradygmat kontrolowania tej planety na to nie pozwoli. Otwarta dyskusją na temat pozaziemskiego życia lub jego obecności na naszej planecie narusza cztery podstawowe składniki tego paradygmatu, czyli: 1)Ekonomi 2)Religia 3) Polityka 4) Obronność( szeroko rozumiana wojna). Nikt z władców tej planety z IQ  przynajmniej chomika nie pozwoli na otwartą ogólnoświatową dyskusję, bo ludzie mogli w bardzo krótkim czasie przestać się przejmować jakimiś pieniędzmi, jakimiś panteonami bogów wytworzonymi tylko i wyłącznie przez sprytnych ludzi aby kontrolować ogół, jakimiś cymbałami , którzy uzurpują sobie prawo do kontrolowania naszego całego życia w imię "bezpieczeństwa" i"praworządności", jakimiś bezsensownymi konfliktami zbrojnymi gdzie tak naprawdę szary Kowalski traci życie aby właściciele korporacji mogli zarobić jeszcze więcej pieniędzy.
Moim osobistym zdaniem to całe ujawnienie informacji na temat życia pozaziemskiego(The Disclosure Project) nastąpi tylko i wyłącznie gdy "obcy" będą przedstawieni jako najeźdźcy, a dzielni władcy naszej planety pokażą nam broń, dzięki której im się przeciwstawimy, oczywiście zanim nam ją dadzą do reki będziemy musieli się zrzec resztki naszych wirtualnych praw - W IMIĘ DOBRA OGÓŁU Sad

Strony

Skomentuj