Naukowcy ze Smithsonian Institute ukrywają szkielety gigantów z Wisconsin?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na świecie znajduje się co jakiś czas ślady ze starożytności, które nie pasują do ogólnie przyjętej teorii historyków. Przyjęło się już deprecjonowanie takich odkryć, alb ich ukrywanie. Tak postąpiono z 18 szkieletami gigantycznych istot, które odnaleziono w maju 1912 roku w Wisconsin.

 

Wspomniane szkielety odkopano w okolicy Jeziora Delavan. To, co odnajdowano na tym stanowisku archeologicznym w oczywisty sposób wskazywało na to, że żyła tam jakaś społeczność istot, które nie przypominały innych mieszkańców Ameryki Północnej.

 

Według doniesień medialnych, szkielety zostały odnalezione przez braci Peterson na farmie Lake Lawn Farm. Dla pierwszych badaczy tego znaleziska uderzające było przede wszystkim to, że szkielety były znacznie większe od ludzkich. Wysokość tych istot musiała sięgać od 2,3 do 3 metrów.

Co więcej szkielety miały po sześć palców u rąk i nóg. Ich czaszki były nieco wydłużone, co może oznaczać, że istoty te żyły dłużej od ludzi. Można powiedzieć, że przypominali oni biblijnych gigantów, wspominanych w Księdze Rodzaju. Zresztą o wielkich humanoidach, które żyły w przeszłości wspominają mitologie licznych ludów rozsianych po świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat znajdowano dziesiątki szkieletów istot znacznie większych od ludzi. Nigdy jednak nie znajdowało to zainteresowania mediów. Można podejrzewać, że na takie znaleziska została nałożona swoista zmowa milczenia. Szczególnie często oskarża się o to Instytut Smithsonian, który podobno ukrywa w swoich archiwach wiele szkieletów gigantów, nie tylko te z Wisconsin.

Pobudki jakie kryją się za tym, aby odmawiać istnienia gigantów są różne. Jedna z nich może się wiązać ze strachem, że uznanie takiego odkrycia może postawić w trudnej sytuacji teorię ewolucji. Poza tym stałoby się to też dowodem na to, że historycy nic nie wiedzą o tej części prehistorii naszej planety i żyjących na niej kiedyś inteligentnych i ponadgabarytowych istot.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika trzcina_1

Benet jaka logika... teraz

Benet jaka logika... Smile teraz już nawet tego w szkołach nie uczą...
na przykład, gdy moje dziecko nie wiedziało jak rozwiązać zadanie z matmy, usiadłam z nim i wytłumaczyłam jemu, że każde zadanie można rozwiązać na kilka sposobów... podałam mu jedeo z najprostszych, przyniósł pałę ze szkoły, a wiesz dlaczego bo nie wolno teraz rozwiązywać jak się chce i w najprostrzy sposób, bo to nie obejmuje programu szkolnego i ma być tak jak w książce i na lekcji ( pomieszanie z poplataniem )... wychodzi z tego taka kołomyja, że w połowie zadania zaczynasz się gubić i przestajesz myśleć co tak naprawdę miałeś zrobić... ehh Wink
dlatego Ci cali naukowcy, biorąc się za coś, w połowie już nie wiedzą co tak naprawdę było ich celem...

Portret użytkownika Vexor

To chodził chyba do jakiejs

To chodził chyba do jakiejs beznadziejnej szkoły, dobry nauczyciel z matmy zawsze podaje różne sposoby na rozwiązanie zadań, i uczeń ma kompletną dowolność w sposobie rozwiązywania zadania. 

Portret użytkownika trzcina_1

kiedyś tak było, że

kiedyś tak było, że nauczyciele podawali różnego rodzaju rozwiązanie...
mój synciu jest dopiero w gimnazjum... no i niestety teraz jest taki tok nauczania... 
wyobraź sobie równierz, że w wieku 13 lat z Polskiego już przerabiają Antygone, mają czytać Moliera itp.

Portret użytkownika Pebu

Moi Drodzy, tak ogólnie rzecz

Moi Drodzy, tak ogólnie rzecz biorąc takie tematy jak ten nie są już żadnym tematem Tabu. To wszystko ma swoje pokrycie w znaleziskach niezależnych badaczy, ale to takich badaczy którzy nie lansują się ze swoimi „płytkimi” tezami pasującymi do ich wyimaginowanego schematu  w telewizji na kanale typu NGC czy Discovery, tylko takich, którym nie zależny na sławie czy też pieniądzach, a chcą otwarcie mówić jak było… Oni muszą wiele wypraw i wykopalisk opłacać z własnej kieszeni, że o zdobyciu pozwolenia na wykopaliska na pożądanym terenie nie wspomnę. Otóż to, że żyli kiedyś Giganci nie jest już żadną tajemnicą, wymysłem czy urojoną biblijną historyjką. Ich ślady widoczne są w wielu legendach i mitach wielu ludów. Istoty te odgrywały niekiedy główną rolę w kształtowaniu się wielu kultur. W sieci przedstawionych jest wiele zdjęć owych Gigantów. Dawid i Goliat… Wielu uważa to za bajeczkę, lecz już dawno przedstawiono dowody na temat walki, która rzeczywiście miała miejsce ! Nie raz, nie dwa i nie 44 razy odkopywano na tej Ziemi szkielety, które swoimi gabarytami przekraczały wszelkie przez człowieka akceptowalne normy ! Oficjalna nauka w ogóle nie chce wypowiadać się na ten temat. Wielu „naukowców” neguje przedstawione im artefakty, a jak już coś jest na rzeczy to zaczynają siedzieć cicho bo to nie pasuje do za^&*nej książkowej wiedzy, co to tak jest przez nich pielęgnowana !… moi Kochani.. Żyjemy w Świecie urojonej nauki. Nie mówię, że wszystko co jest przedstawione nam na co dzień w szkołach czy też książkach, gazetach, programach TV jest złe i nie do zaakceptowania, ale ogólnie brniemy nie w tym kierunku co trzeba. Takim tokiem myślenia i nauczania ludzkość daleko nie zajedzie uwierzcie mi. 
 

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika boc62

No fajnie piszesz w tych

No fajnie piszesz w tych swoich komentarzach, ale zwrócę uwagę, że są to tylko słowa i domysły, nie przedstawiłeś żadnego konkretu. Jestem gotów spotkać się z tobą osobiście abyś zaprezentował namacalne dowody potwierdzające Twoje rewelacje… wtedy i tylko wtedy twoje rewelacje będą miały jakiś sens, bo bez dowodów to tylko gadanie pod publiczkę. Równie dobrze możesz próbować przekonać kogoś, że masz słonia w karafce. Tylko nie odpisuj, że wszystko jest w sieci bo szukałem i nie znalazłem żelaznych dowodów. Ze znalezionych niestety żaden nie jest na tyle dobry jakościowo by można było założyć, że jest tak jak piszesz na 100%. Swoimi niepopartymi żadnymi dowodami tezami sprawiasz wrażenie osoby łykającej wszystko jak młody pelikan.
Liczę, że przedstawisz jakieś konkrety potwierdzające Twoje rewelacje nie tylko z tego, ale również innych postów. Czekam z niecierpliwością.

Portret użytkownika pasjonat

robisz postepy od

robisz postepy Smile
od 'nakarmionych gownem lemingów" przeszedles odrazu do "moi drodzy" i "moi kochani"
 
jak to mowią pierwsze lody przełamałes Smile
 
czekam na te dowody .... bo bez nich ludzkosc idzie juz kilka tys lat

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Nie widzisz ze te zdjecia az

Nie widzisz ze te zdjecia az ociekaja montazem i brakiem spojnej glebi i aksonometrii ? Czy naprawde jest to tak ciezko zobaczyc ?
Na ten czas istnieja moim zdaniem 2 oryginalne zdjecia dajace podwaliny tej teorii o nawet 11-o metrowych ludziach ( bo tyle wg legend i schematow opracowanych na ich podstawie wynosił wzrost cżłowieka).
To jedno z nich, drugie to zmumifikowane cialo znalezione w Kenii w 1977 wraz z kilkoma przedmiotami o wymiarach proporcjonalnych do wzrostu osoby z nimi pochowanej.
 
 
Spojrz na zdjecia z artukulu - koles ma lekko 4 ma ale zeberka waziutkie jak zwykly cżłowiek.
Wy tu gadacie tylko o obnazaniu prawdy i nauki, a powielacie pierdoly przeczytane na stronach stworzonych przez tallinnopodobnych naukowcow, widzacych wszedzie cos czego nie ma. Dodatkowym dowodem na zwyczajnosc tego zjawiska jest badanie kości, malo ktory z tych ludzi dożył 30 roku zycia ( smiech z 900 lat zycia)

 
Dziś także zyją ludzie majacy po 3,5 m i wiecej. Dla ciemnoty to nadal atrakcja i to sie raczej nie zmieni.
hasla pokrewne:
- przysadka mózgowa-płat czołowy , hormon wzrostu, zespół Carney'a, syndrom McCune-Albrighta, mnoga gruczolakowatość typu 1, nerwiakowłókniakowatość.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika antoni pustelnik

Mojego komentarza nie chcecie

Mojego komentarza nie chcecie żydy dać, bo obraża użytkowników, ale jak ktoś tym psycholom tego nie powie to oni będą brnąć w swoje szaleństwo jak np. aron, który mówi, że zbliża się "ogólnoświatowe, kosmiczne przebudzenie". Wy ich chodujecie na wariatów a potem z tego tragedie są.
 
ps. Tallin to Admin
ps.2 j#### żydów!!!

Strony

Skomentuj