Naukowcy ze Smithsonian Institute ukrywają szkielety gigantów z Wisconsin?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na świecie znajduje się co jakiś czas ślady ze starożytności, które nie pasują do ogólnie przyjętej teorii historyków. Przyjęło się już deprecjonowanie takich odkryć, alb ich ukrywanie. Tak postąpiono z 18 szkieletami gigantycznych istot, które odnaleziono w maju 1912 roku w Wisconsin.

 

Wspomniane szkielety odkopano w okolicy Jeziora Delavan. To, co odnajdowano na tym stanowisku archeologicznym w oczywisty sposób wskazywało na to, że żyła tam jakaś społeczność istot, które nie przypominały innych mieszkańców Ameryki Północnej.

 

Według doniesień medialnych, szkielety zostały odnalezione przez braci Peterson na farmie Lake Lawn Farm. Dla pierwszych badaczy tego znaleziska uderzające było przede wszystkim to, że szkielety były znacznie większe od ludzkich. Wysokość tych istot musiała sięgać od 2,3 do 3 metrów.

Co więcej szkielety miały po sześć palców u rąk i nóg. Ich czaszki były nieco wydłużone, co może oznaczać, że istoty te żyły dłużej od ludzi. Można powiedzieć, że przypominali oni biblijnych gigantów, wspominanych w Księdze Rodzaju. Zresztą o wielkich humanoidach, które żyły w przeszłości wspominają mitologie licznych ludów rozsianych po świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat znajdowano dziesiątki szkieletów istot znacznie większych od ludzi. Nigdy jednak nie znajdowało to zainteresowania mediów. Można podejrzewać, że na takie znaleziska została nałożona swoista zmowa milczenia. Szczególnie często oskarża się o to Instytut Smithsonian, który podobno ukrywa w swoich archiwach wiele szkieletów gigantów, nie tylko te z Wisconsin.

Pobudki jakie kryją się za tym, aby odmawiać istnienia gigantów są różne. Jedna z nich może się wiązać ze strachem, że uznanie takiego odkrycia może postawić w trudnej sytuacji teorię ewolucji. Poza tym stałoby się to też dowodem na to, że historycy nic nie wiedzą o tej części prehistorii naszej planety i żyjących na niej kiedyś inteligentnych i ponadgabarytowych istot.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Szczerze mówiąc, to nie

Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem, że długość życia człowieka jest uzależniona od długości jego czaszki. A jak ta zależność przekłada się na długość fiuta? W podobny sposób?

Portret użytkownika baca

są giganci jest

są giganci jest impreza...
ponieważ jednak Homoś nie dotarł z biblią i swoimi upadlymi aniołami... należy przynajmniej minutą ciszy uczcić pamięć tych upadłych aniołów, którym nie otworzył się spadochron kiedy upadali...

Portret użytkownika barra barra

Proces ewolucji człeka jak

Proces ewolucji człeka jak "zszedł" z drzewa, mało kogo przekonuje. I mnie również. Proces ewolucji człeka jak "zleciał" z nieba na ziemię, przekonuje wiele osób, hmmm coraz więcej? No i mnie również to złapało, choć jest wiele pytań na które trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Jeśli prawdziwą teorią jest ewolucja kosmiczna i "kosmiczne" związki wielkoludów z minikobitkami ziemskimi, to proszę wyjaśnić: Jak "dawid" z "goliatem" współżył?
Mała analiza zdjęcia tytułowego. Jak członek wielkoluda (wielkości dzisiejszego człowieka) mógł zapłodnić dzisiejszego rozmiaru kobietę (na myśl przychodzi mi kawał o zboczeńcu i chomiku zawiniętym w folię aby nie pękł, hehehe). Bo jeśli dla wielu jest oczywistym, ze skoro kiedyś byli na Ziemi wielkoludy, to zapewne musiały być wiellkie babeczki. Czty jednak małe? Skoro wielkie babeczki, to mit wielkoludów z ziemskimi kobietami nie ma sensu a skoro były wielkoludy i mini babeczki, to... I nie chodzi tutaj tylko o ostatni szkielet z powyższego rysunku.
Teoria wielkoludów jest ciekawa ale ma dziury. Jak każdy matrix. Aaaa. Czy wszystkie odnalezione szkielety to faceci czy są również babeczki? Bo ja nie potrafię ich rozpoznać. Osobiście niezakładam, że na Ziemi pojawiali się tylko przedstawiciele męskich wielkoludów, bo to nielogiczne. Hmmm, skoro jednak były też wielkie babeczki, to "używanie" ziemianinów było raczej nieporęczne. Takie ziemskie jednorazowe wibratorki. Ubaw po pachy z tą teorią. Tak na poważnie.
A w ogóle to proszę o odpowedź: Po co wielkoludy miałyby zapładniać miniludziki? Skoro są cywilizacją mega/super/hyper rozwiniętą, to po co mieliby uprawiać "zoofilię" z ziemianinami? Niektóre wersje mówią róznież że to od "nich" pochodzimy, może i tak. A jeśli tak, to Ziemia jest jednym wielkim laboratorium innych istot/bytów/czegokolwiek, czego nie potrafimy nazwać ani dojrzeć.

Portret użytkownika taka prawda

Mylisz się, giganci to byli

Mylisz się, giganci to byli potomkowie "kosmitów" i ziemskich kobiet. To z takiego skrzyżowania powstały te "potwory". Poczytaj Biblię, tam jest wyraźnie napisane, że synowie nieba zbliżyli się do ziemskich kobiet i one rodziły im gigantów. Zwykła mutacja genetyczna. Przecież w Starym Testamencie jest masa wzmianek o przybyszach z kosmosu. Czym są bowiem grzmoty i dymy zstępujące na górę, jak nie statkami kosmicznymi? Z kim walczył Jakub, że dostał przydomek "Israel", czyli walczący z Bogiem. Czym była Arka Przymierza? Z kim rozmawiał Mojżesz na górze Synaj? Wystarczy tylko trochę pomyśleć.

Portret użytkownika H.R.

Poza tym dmuchnięcie takiej

Poza tym dmuchnięcie takiej miniaturowej ziemniaczki nie było możliwe, bo w tamtych czasach wielkoludy nie miały folii. A tak na poważnie, to wdzięcznie ująłeś (łaś?) temat biblijnych, bezsensownych bełkotów.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Hybrydy - krzyżówki upadłych

Hybrydy - krzyżówki upadłych aniołów z ludźmi. Cechy charakterystyczne - wzrost plus kształt czaszki. Historia właśnie zatacza koło - tak jak niegdyś "światem" rządziły hybrydy tak i teraz na szczycie piramidy (ludzkiej) władzy stoją mieszańce.
Teza 1. Cel mieszańców - przejęcie władzy na Ziemi (ukończone)
Teza 2. Cel mieszańców - osłabienie puli genetycznej ludzkości (kluczowej rasy białej). Narzędziami są tu mieszanie się ras oraz hybrydyzacja (ukończone)
Teza 3. Cel mieszańców - likwidacja białej rasy poprzez aborcje, gmo, zaniżanie standardu życia, eutanazja, promowanie homoseksualizmu i multikulti, eksponowanie kultu królowej niebios (w trakcie realizacji)
Teza 4 i ostatnia - po co to wszystko jaki jest tego cel ostateczny ?. Jak już wspomiałam historia zatacza koło a hybrydom chodzi o  wywołanie nowej zagłady ludzkości. Pamiętamy czasy potopu, kiedy to jedynym ocalałym był Noe z rodziną ?. Dlaczego ocalał właśnie on ?. Bo był czysty o oczach boga. Na czym polegała owa czystość - wcale nie chodziło tu o czystość moralną czy duchową ale o czystość genetyczną. Po potopie ludzkość odrodziła się (pytanie kluczowe kto z kim krzyżował się bo jeśli oni byli jedynymi ludźmi to musiało wchodzić w grę kazirodztwo) i ponownie popadła w nieczystość genetyczną za sprawą upadłych (teraz promowanych jako UFO)...

Portret użytkownika RH+

Droga Tereniu z Torunia -

Droga Tereniu z Torunia - izraelscy naukowcy już dawno (wczesne lata 70 XX wieku) udowodnili, że w tzw biblii, czyli Piśmie (nie)Świętym starego testamentu nie ma ani krzty prawdy. Mity na temat stworzenia świata, wieży Babel, Noego są albo wymyślone, albo przekształconymi opowieściami z mitologi Sumeru. Nie byłoi wielkiego króla Salomona i jego imperium (tylko maleńkie państewko wypasaczy kóz), wielkiej wędrówki z Egiptu (tylko ucieczka ze zrabowanymi kosztownościami) i tak dalej. Pozdrawiam serdeczni
A co do władzy nad światem - władzę ma ten, komu ją dasz. Nie musisz jej oddawać nikomu.

Portret użytkownika PANIE MÓJ

Racja, biblia to nie jest

Racja, biblia to nie jest zadne pismo od boga tylko twór ludzki w dodatku kiepski plagiat staroegipskich i sumeryjskich podań z pozmienianymi imionami i innymi "autorskimi korektami"

Portret użytkownika ekscelencja

Myślę że skoro żyły na Ziemi

Myślę że skoro żyły na Ziemi  rośliny osiagające bardzo duże rozmiary, następnie ogromne zwierzęta to dlaczego człowiek nie miałby być większy? Duże rozmiary żyjących istot na Ziemi prawdopodobnie były spowodowane mniejszą grawitacją. Problem zamiatania tego tematu pod dywan jest spowodowany wnioskiem że człowiek jest już bardzo, bardzo  dawno. Ale czy giganci są "tutejsi" to oczywiście sprawa badań które mogą udowodnić coś co nie jest zgodne z przyjętym nurtem ewolucji. Pozdrawiam.E.

Portret użytkownika benet

Tak wygląda  dzisiejsza

Tak wygląda  dzisiejsza "nauka poważnych naukowców". Jakieś dowody, czy ich brak nie mają już żadnego znaczenia, liczy się to, że wszystkie hipotezy postawione kiedyś muszą do siebie pasować. Tylko,że połączenie hipotez powinno się opierać na prawach logiki 

Portret użytkownika trzcina_1

Benet jaka logika... teraz

Benet jaka logika... Smile teraz już nawet tego w szkołach nie uczą...
na przykład, gdy moje dziecko nie wiedziało jak rozwiązać zadanie z matmy, usiadłam z nim i wytłumaczyłam jemu, że każde zadanie można rozwiązać na kilka sposobów... podałam mu jedeo z najprostszych, przyniósł pałę ze szkoły, a wiesz dlaczego bo nie wolno teraz rozwiązywać jak się chce i w najprostrzy sposób, bo to nie obejmuje programu szkolnego i ma być tak jak w książce i na lekcji ( pomieszanie z poplataniem )... wychodzi z tego taka kołomyja, że w połowie zadania zaczynasz się gubić i przestajesz myśleć co tak naprawdę miałeś zrobić... ehh Wink
dlatego Ci cali naukowcy, biorąc się za coś, w połowie już nie wiedzą co tak naprawdę było ich celem...

Portret użytkownika Vexor

To chodził chyba do jakiejs

To chodził chyba do jakiejs beznadziejnej szkoły, dobry nauczyciel z matmy zawsze podaje różne sposoby na rozwiązanie zadań, i uczeń ma kompletną dowolność w sposobie rozwiązywania zadania. 

Portret użytkownika trzcina_1

kiedyś tak było, że

kiedyś tak było, że nauczyciele podawali różnego rodzaju rozwiązanie...
mój synciu jest dopiero w gimnazjum... no i niestety teraz jest taki tok nauczania... 
wyobraź sobie równierz, że w wieku 13 lat z Polskiego już przerabiają Antygone, mają czytać Moliera itp.

Portret użytkownika Pebu

Moi Drodzy, tak ogólnie rzecz

Moi Drodzy, tak ogólnie rzecz biorąc takie tematy jak ten nie są już żadnym tematem Tabu. To wszystko ma swoje pokrycie w znaleziskach niezależnych badaczy, ale to takich badaczy którzy nie lansują się ze swoimi „płytkimi” tezami pasującymi do ich wyimaginowanego schematu  w telewizji na kanale typu NGC czy Discovery, tylko takich, którym nie zależny na sławie czy też pieniądzach, a chcą otwarcie mówić jak było… Oni muszą wiele wypraw i wykopalisk opłacać z własnej kieszeni, że o zdobyciu pozwolenia na wykopaliska na pożądanym terenie nie wspomnę. Otóż to, że żyli kiedyś Giganci nie jest już żadną tajemnicą, wymysłem czy urojoną biblijną historyjką. Ich ślady widoczne są w wielu legendach i mitach wielu ludów. Istoty te odgrywały niekiedy główną rolę w kształtowaniu się wielu kultur. W sieci przedstawionych jest wiele zdjęć owych Gigantów. Dawid i Goliat… Wielu uważa to za bajeczkę, lecz już dawno przedstawiono dowody na temat walki, która rzeczywiście miała miejsce ! Nie raz, nie dwa i nie 44 razy odkopywano na tej Ziemi szkielety, które swoimi gabarytami przekraczały wszelkie przez człowieka akceptowalne normy ! Oficjalna nauka w ogóle nie chce wypowiadać się na ten temat. Wielu „naukowców” neguje przedstawione im artefakty, a jak już coś jest na rzeczy to zaczynają siedzieć cicho bo to nie pasuje do za^&*nej książkowej wiedzy, co to tak jest przez nich pielęgnowana !… moi Kochani.. Żyjemy w Świecie urojonej nauki. Nie mówię, że wszystko co jest przedstawione nam na co dzień w szkołach czy też książkach, gazetach, programach TV jest złe i nie do zaakceptowania, ale ogólnie brniemy nie w tym kierunku co trzeba. Takim tokiem myślenia i nauczania ludzkość daleko nie zajedzie uwierzcie mi. 
 

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika boc62

No fajnie piszesz w tych

No fajnie piszesz w tych swoich komentarzach, ale zwrócę uwagę, że są to tylko słowa i domysły, nie przedstawiłeś żadnego konkretu. Jestem gotów spotkać się z tobą osobiście abyś zaprezentował namacalne dowody potwierdzające Twoje rewelacje… wtedy i tylko wtedy twoje rewelacje będą miały jakiś sens, bo bez dowodów to tylko gadanie pod publiczkę. Równie dobrze możesz próbować przekonać kogoś, że masz słonia w karafce. Tylko nie odpisuj, że wszystko jest w sieci bo szukałem i nie znalazłem żelaznych dowodów. Ze znalezionych niestety żaden nie jest na tyle dobry jakościowo by można było założyć, że jest tak jak piszesz na 100%. Swoimi niepopartymi żadnymi dowodami tezami sprawiasz wrażenie osoby łykającej wszystko jak młody pelikan.
Liczę, że przedstawisz jakieś konkrety potwierdzające Twoje rewelacje nie tylko z tego, ale również innych postów. Czekam z niecierpliwością.

Portret użytkownika pasjonat

robisz postepy od

robisz postepy Smile
od 'nakarmionych gownem lemingów" przeszedles odrazu do "moi drodzy" i "moi kochani"
 
jak to mowią pierwsze lody przełamałes Smile
 
czekam na te dowody .... bo bez nich ludzkosc idzie juz kilka tys lat

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Nie widzisz ze te zdjecia az

Nie widzisz ze te zdjecia az ociekaja montazem i brakiem spojnej glebi i aksonometrii ? Czy naprawde jest to tak ciezko zobaczyc ?
Na ten czas istnieja moim zdaniem 2 oryginalne zdjecia dajace podwaliny tej teorii o nawet 11-o metrowych ludziach ( bo tyle wg legend i schematow opracowanych na ich podstawie wynosił wzrost cżłowieka).
To jedno z nich, drugie to zmumifikowane cialo znalezione w Kenii w 1977 wraz z kilkoma przedmiotami o wymiarach proporcjonalnych do wzrostu osoby z nimi pochowanej.
 
 
Spojrz na zdjecia z artukulu - koles ma lekko 4 ma ale zeberka waziutkie jak zwykly cżłowiek.
Wy tu gadacie tylko o obnazaniu prawdy i nauki, a powielacie pierdoly przeczytane na stronach stworzonych przez tallinnopodobnych naukowcow, widzacych wszedzie cos czego nie ma. Dodatkowym dowodem na zwyczajnosc tego zjawiska jest badanie kości, malo ktory z tych ludzi dożył 30 roku zycia ( smiech z 900 lat zycia)

 
Dziś także zyją ludzie majacy po 3,5 m i wiecej. Dla ciemnoty to nadal atrakcja i to sie raczej nie zmieni.
hasla pokrewne:
- przysadka mózgowa-płat czołowy , hormon wzrostu, zespół Carney'a, syndrom McCune-Albrighta, mnoga gruczolakowatość typu 1, nerwiakowłókniakowatość.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika antoni pustelnik

Mojego komentarza nie chcecie

Mojego komentarza nie chcecie żydy dać, bo obraża użytkowników, ale jak ktoś tym psycholom tego nie powie to oni będą brnąć w swoje szaleństwo jak np. aron, który mówi, że zbliża się "ogólnoświatowe, kosmiczne przebudzenie". Wy ich chodujecie na wariatów a potem z tego tragedie są.
 
ps. Tallin to Admin
ps.2 j#### żydów!!!

Portret użytkownika antoni pustelnik

W odniesieniu do tych bredni

W odniesieniu do tych bredni arona i innych, którzy nie przeszli w poprzednim komencie, którzy mówią o "ufo zbawicielach" - Eldarowie pomagali tylko tam gdzie mieli interes, a reszte ignorowali bądź unicestwiali - w ich interesie było odbudowanie ich imperium.

Portret użytkownika cekin

Niestety nie dotrzesz do

Niestety nie dotrzesz do nich... piszą, że nie żyją iluzją oferowaną przez obecny świat i tu mają rację oni żyją zmanipulowani przez przemysł rozrywkowy i pseudo naukowców, którzy marnej jakości zdjęciami itp. nabijają sobie kasę. Pozdrawiam jedynie tutaj trzeżwo podchodzącego do sprawy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Obal ją nałókofcu. No dawaj

Obal ją nałókofcu. No dawaj już wielu próbowało i jakoś od iluś tam wieków ma się dobrze. 
I nie mów że brakuje a tego a tamtego ogniwa, a to pojawiają się artefakty nie pasujące do reszty... i dobrze nauke trzeba rozwijać ale merytorycznie. Nie bo mi się widzi. Te szkielety (osobiście uważam że za brednie 5-6metrowe) ale te trzy to tak kto wie może jakaś anomalia genetyczna ujawniła się i żyli tacy ludzie, anomalia--- tu każdy może sobie coś dopisać co mu pasuje. Ale jest aż tyle skamielin któe wyraźnie pokazują jak rozwijały się zwierzęta i rośliny że teria ewolucji ma podstawy by uważać ja za fakt.

Portret użytkownika H.R.

A co tu obalać zapaleńcu,

A co tu obalać zapaleńcu, który nawet nie wiesz, że owa "teoria" wcale nie jest, nie była i nigny nie będzie teorią, ponieważ nigdy nie została udowodniona, a wg. dzisiejszego stanu wiedzy widać, że tezy Darwina zawierają nonsensy, więc nikt już tego nie będzie udowadniał. To właśnie jest niezbędne do nazwania jakiejś tezy teorią, przedstawienie niezbitych dowodów na prawdziwość treści zawartych w tezach.

Portret użytkownika klaunator

Ok wielu ludzi zaczyna

Ok wielu ludzi zaczyna otwierać oczy, sam wielu ludziom otworzyłem oczy albo dałem zalążek tak ciekawy dla powiedzmy danego rodzaju osobowości, że zaczynali sami zgłębiać wiedzę. Jednak to nie zmienia faktu, że łatwiej stłamsić i zdyskredytować człowieka starającego się myśleć alternatywnie niż tego co wierzy w Boga, UFO - to wymysł (rozbraja mnie szczerość ignorantów - "każdy filmik zamieszczony na youtubie przedstawiający UFO to grafika komputerowa" - słowa osoby pracującej w Microsofcie, nazwijmy to człowieka sukcesu; z innej beczki słowa tego samego człowieka "World Trade Center tak, jak każdy samolot który rozbił się 11.09 to robota Bin Ladena" - na moje argumenty - usłyszałem odpowiedź, że na pewno wierzę w krasnoludki i jestem zwolennikiem PiS'u i macierewicza...
 
Mimo, że wielu ludzi ma otwarte oczy to dalej się ich dyskredytuje, a głoszenie prawdy jest krótko mówiąc niewygodne. Ja osobiście jestem mega hejterem tego co się dzieje na świecie (mam tutaj na myśli te wszelakie kłamstwa, manipulacje, ogłupianie) i w sumie pisząc to dochodzę do wniosku na temat przebiegu mojego toku rozumowania. Do lat licealnych nawet się bardziej nie zastanawiałem nad prawdziwą prawdą :), potem jak rozpocząłem tę długą i bardzo wyboistą drogę ku poznaniu nieznanego to zacząłem dochodzić do stanu, w którym coraz więcej rzeczy powiedzmy to "dotkniętych" przez człowieka zaczyna mnie wkurzać. Nie jestem frustratem zrzędzącym, ubliżającym itd., jednak prawda jest taka, że im więcej wiem tym bardziej jestem wk******ny, jak to wszystko jest zakłamane. 
Drugi wniosek coraz więcej ludzi otwiera oczy, a co za tym idzie coraz więcej ludzi z tych podatnych na manipulacje przechodzi na wyższy poziom, kiedy mózg przeobraża się w papkę, która chłonie wszystko do czego nie trzeba uruchamiać zbyt wielu procesów myślowych.

Portret użytkownika pasjonat

drugi wniosek zawarles w

drugi wniosek zawarles w pierwszym
"Mimo, że wielu ludzi ma otwarte oczy to dalej się ich dyskredytuje,"
 
ps 1 akapit ani ladu ani skladu nie ma... pozno bylo juz chyba lekko zmeczony byles..
Smile
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika El Koto

A gdzie tam! Jaka ewolucja.

A gdzie tam! Jaka ewolucja. Nowa choroba atakuje tych przyszłych naukowców! Co za czasy! Jak te niby dyplomowane debile mają otwierać oczy? A nawet jak jakimś cudem otworzą te oczy, to co zobaczą?

Skomentuj