Naukowcy ze Smithsonian Institute ukrywają szkielety gigantów z Wisconsin?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na świecie znajduje się co jakiś czas ślady ze starożytności, które nie pasują do ogólnie przyjętej teorii historyków. Przyjęło się już deprecjonowanie takich odkryć, alb ich ukrywanie. Tak postąpiono z 18 szkieletami gigantycznych istot, które odnaleziono w maju 1912 roku w Wisconsin.

 

Wspomniane szkielety odkopano w okolicy Jeziora Delavan. To, co odnajdowano na tym stanowisku archeologicznym w oczywisty sposób wskazywało na to, że żyła tam jakaś społeczność istot, które nie przypominały innych mieszkańców Ameryki Północnej.

 

Według doniesień medialnych, szkielety zostały odnalezione przez braci Peterson na farmie Lake Lawn Farm. Dla pierwszych badaczy tego znaleziska uderzające było przede wszystkim to, że szkielety były znacznie większe od ludzkich. Wysokość tych istot musiała sięgać od 2,3 do 3 metrów.

Co więcej szkielety miały po sześć palców u rąk i nóg. Ich czaszki były nieco wydłużone, co może oznaczać, że istoty te żyły dłużej od ludzi. Można powiedzieć, że przypominali oni biblijnych gigantów, wspominanych w Księdze Rodzaju. Zresztą o wielkich humanoidach, które żyły w przeszłości wspominają mitologie licznych ludów rozsianych po świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat znajdowano dziesiątki szkieletów istot znacznie większych od ludzi. Nigdy jednak nie znajdowało to zainteresowania mediów. Można podejrzewać, że na takie znaleziska została nałożona swoista zmowa milczenia. Szczególnie często oskarża się o to Instytut Smithsonian, który podobno ukrywa w swoich archiwach wiele szkieletów gigantów, nie tylko te z Wisconsin.

Pobudki jakie kryją się za tym, aby odmawiać istnienia gigantów są różne. Jedna z nich może się wiązać ze strachem, że uznanie takiego odkrycia może postawić w trudnej sytuacji teorię ewolucji. Poza tym stałoby się to też dowodem na to, że historycy nic nie wiedzą o tej części prehistorii naszej planety i żyjących na niej kiedyś inteligentnych i ponadgabarytowych istot.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika antoni pustelnik

W odniesieniu do tych bredni

W odniesieniu do tych bredni arona i innych, którzy nie przeszli w poprzednim komencie, którzy mówią o "ufo zbawicielach" - Eldarowie pomagali tylko tam gdzie mieli interes, a reszte ignorowali bądź unicestwiali - w ich interesie było odbudowanie ich imperium.

Portret użytkownika cekin

Niestety nie dotrzesz do

Niestety nie dotrzesz do nich... piszą, że nie żyją iluzją oferowaną przez obecny świat i tu mają rację oni żyją zmanipulowani przez przemysł rozrywkowy i pseudo naukowców, którzy marnej jakości zdjęciami itp. nabijają sobie kasę. Pozdrawiam jedynie tutaj trzeżwo podchodzącego do sprawy.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Obal ją nałókofcu. No dawaj

Obal ją nałókofcu. No dawaj już wielu próbowało i jakoś od iluś tam wieków ma się dobrze. 
I nie mów że brakuje a tego a tamtego ogniwa, a to pojawiają się artefakty nie pasujące do reszty... i dobrze nauke trzeba rozwijać ale merytorycznie. Nie bo mi się widzi. Te szkielety (osobiście uważam że za brednie 5-6metrowe) ale te trzy to tak kto wie może jakaś anomalia genetyczna ujawniła się i żyli tacy ludzie, anomalia--- tu każdy może sobie coś dopisać co mu pasuje. Ale jest aż tyle skamielin któe wyraźnie pokazują jak rozwijały się zwierzęta i rośliny że teria ewolucji ma podstawy by uważać ja za fakt.

Portret użytkownika H.R.

A co tu obalać zapaleńcu,

A co tu obalać zapaleńcu, który nawet nie wiesz, że owa "teoria" wcale nie jest, nie była i nigny nie będzie teorią, ponieważ nigdy nie została udowodniona, a wg. dzisiejszego stanu wiedzy widać, że tezy Darwina zawierają nonsensy, więc nikt już tego nie będzie udowadniał. To właśnie jest niezbędne do nazwania jakiejś tezy teorią, przedstawienie niezbitych dowodów na prawdziwość treści zawartych w tezach.

Strony

Skomentuj