Cylindryczny obiekt uchwycony na tle zorzy polarnej

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Zorze polarne to bardzo spektakularne zjawiska. Gdy są dobre warunki do obserwacji, często pojawia się wielu chętnych do nagrywania tego fenomenu. Podczas jednej z takich sesji udało się zarejestrować cylindryczny obiekt, który przelatywał na tle zorzy.

 

Nagranie pochodzi podobno z 25 grudnia bieżącego roku, ale jego lokalizacja jest nieznana. Sądząc po obecnej aktywności słonecznej mogło to być gdzieś w kole podbiegunowym.

 

Jakiś obiekt niebędący elementem zorzy polarnej, rzeczywiście tam przelatuje. Pytanie tylko czy nie da się tego wyjaśnić jakoś racjonalnie, na przykład może to nie UFO, tylko po prostu przelot jakiegoś meteoru? Byłby to jednak bardzo dziwny meteor, poruszający się wzdłuż horyzontu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

To zapewne Feniks albo Dron

To zapewne Feniks albo Dron spuszczający się na ziemię po tym jak zapił się w święta.
To właśnie on powrócił jako, że drugi po bogu jest i był na uczcie bogów.
A teraz zapewne ma kaca bo ciężkie lądowanie miał i głowa go boli bo nic nie pamięta.
To on włada pogodą i jest najbardziej tu obliczalny.
Admin powinien coś o nim napisać jako o najwyższym cudzie katolickim

Portret użytkownika El Koto

Feniks Dzierżynski wylądował

Feniks Dzierżynski wylądował ? A tu mam dla Ciebie cytat:
''Zdaniem amerykańskich naukowców popularny portal społecznościowy – Twitter, jest nieocenionym źródłem wiedzy o swoich użytkownikach. Nie chodzi tu może bezpośrednio o sprawy które się krótko komentuje, ale o naukową analizę tych wypowiedzi. Okazuje się, że stosunkowo niewielkie rozmiarem posty rzucają nowe światło na trendy myślowe ich autora, szczególnie jeśli chodzi o psychikę.
 
Posty doczekały się już wielu omówień i analiz, próbowano je także wykorzystać między innymi w śledzeniu rozwoju na przykład grypy. Naukowcy wciąż jednak stawiają sobie nowe cele i nie ustają w swych poszukiwaniach. I tak badacze z amerykańskiego uniwersytetu Johna Hopkinsa oświadczyli niedawno, że ich analizy komputerowe są w stanie zdobywać informację o zdrowiu psychicznym użytkowników Twittera.
 
Okazuje się, że analizując używane w postach słowa czy sformułowania można stosunkowo łatwo określić stan a nawet chorobę psychiki. Zdaniem naukowców metoda ta sprawdza się w m. in.: potraumatycznym zespole stresu (PTSD), depresji czy zaburzeniach dwubiegunowych. W rozwoju tej metody wykorzystywano również posty osób, które otwarcie przyznawały się do choroby psychicznej''''

Portret użytkownika sio

Nie martw się. Psychiatrzy

Nie martw się. Psychiatrzy czy psychologowie to też ludzie i często cierpią na kukunamuniu.Sam takich znam. Nauka jest wspaniała dopóki coś naukowcom  nie założy kopniaka, wtedy zapominają o nauce i szukają innej alternatywy,

Portret użytkownika Kassandra

Witam:) Lata tego

Witam:) Lata tego sporo,,,miałam raz szczęście zobaczyć taki obiekt i to przez lornetkę w bezchmurną noc przy jasnym pełnym księżycu..Przelatywał na tle księżyca.Wyglądał jak długie srebrne cygaro,,niestety,,nie zdążyłam zrobić zdjęcia.

Portret użytkownika zibi1973

Zrobiłem fotki z klatki stop

Zrobiłem fotki z klatki stop wersja a i wersja b dla bardziej widzących,może by lupa  się przydała  do niektórych twarz oprócz regulacji monitorkiem,możemy pocieszyć oko bo z wiadomych przyczyn i tak zostanie uznany za kosmiczny złom i pójdzie do kosza,no nic dobre i to zobaczyć właściciela obiektu                                                                                                                                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3e991217065392b.html                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbb40bdfd6686b45.html

Strony

Skomentuj