Ewolucja Urojona, czli prawda o stworzeniu ludzkości

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Darwinistyczna dezinformacja to najczęściej nieświadome (również i celowe) przekazanie fałszywej informacji o tzw. ewolucji, wprowadzającej odbiorców w błąd i tworzącej zniekształcony obraz świata.

 

Tego typu naukowy fałsz jest często wykorzystywany w środkach masowego przekazu, a także w podręcznikach szkolnych. Darwinowska manipulacja to również specyficzna i ubrana w naukowość forma wywierania wpływu na grupę społeczną, w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli określona społeczność myślała i była przekonana, że coś powstało z niczego, bez pomocy inteligencji, i na dodatek gwałcąc II zasadę termodynamiki !

 

Mimo upływu prawie 150 lat od czasu powstania Teorii Ewolucji Biologicznej, jak dotychczas, nie zdefiniowany został jednoznacznie podmiot tej Teorii, a przede wszystkim nie określono pełnego zakresu jej słuszności. Jeśli jednak tak jak twierdzą ewolucjoniści, Teoria Ewolucji Biologicznej jest słuszna zarówno w zakresie mikroewolucji, makroewolucji jak i megaewolucji, to powinna być również słuszna na początkowym etapie samoistnego formowania najbardziej prymitywnej formy życia na Ziemi, w wyniku przypadkowo przebiegających reakcji chemicznych.

 

W licznych publikacjach, a przede wszystkim w podręcznikach biologii, od lat prezentowane są bardzo różne teorie dotyczące możliwość samoistnego powstania pierwszych form życia na ziemi:

-początkowo oparte na hipotezie Oparina opublikowanej w 1923 roku.

-w okresie późniejszym opierające się przede wszystkim o badania St. Millera [ w 1953 r.] oraz wynikiów badań Foxa [w 1965r.].

Analizując przyczyny braku możliwości samoistnego powstania pierwszych prymitywnych form życia na ziemi należy wskazać na kilka niezależnych powodów:

-Panujące w okresie prebiotycznym warunki fizykochemiczne otoczenia.

-Brak możliwości samoistnej syntezy elementarnych związków organicznych umożliwiających syntezę podstawowych składników żywej komórki białek i kwasów nukleinowych.

-Wynikający z II Zasady Termodynamiki brak możliwości samoistnego tworzenia się łańcuchów polinukleotydowych oraz łańcuchów polipeptydowych o zupełnie przypadkowych wielokierunkowym składzie oraz zupełnie przypadkowych wielokierunkowych sekwencjach monomerów, [brak tak zwanego dryftu genetycznego] uniemożliwiający samoistne utworzenie się drogą doboru naturalnego pierwszych białek oraz pierwszych kwasów nukleinowych o pożądanym składzie oraz pożądanej sekwencji kolejnościowej monomerów.

-Informacja zakodowana w łańcuchach polinukleotydowych kwasów nukleinowych odnosi się tylko do sekwencji kolejnościowej aminokwasów syntetyzowanych białek. Tymczasem większość białek musi wykazywać jednoznaczną, jedna z wielu stabilną termodynamicznie strukturę przestrzenną. Gdy wiadomym jest, że od ściśle określonej struktury przestrzennej zależne są własności fizykochemiczne danego rodzaju białka.

-Brak możliwości samoistnego utworzenia się początkowej informacji oraz najważniejszych początkowych struktur wykonawczych.

-Niemożliwe jest samoistne powstanie koniecznych do sterowania metabolizmem komórkowym struktur regulacyjnych i sterujących.

W każdej dziedzinie życia można znaleźć trudną do oszacowania ilość informacji. Stąd system myślowy związany z teorią ewolucji może funkcjonować jedynie wtedy, gdy istnieje możliwość w naturze, by ta informacja powstawała w wyniku procesów losowych (przypadkowych). Jest ona bezwzględnie konieczna, gdyż wszystkie plany budowy istot żywych oraz złożone procesy w komórkach biologicznych (np. synteza białek) toczą się w oparciu o sterowanie informatyczne !!! Prawa natury wykluczają możliwość, by jakakolwiek informacja, w tym informacja biologiczna, mogła wywodzić się z czystej materii i energii bez odniesienia do inteligentnego podmiotu. Kto wierzy w teorię ewolucji, wierzy w „perpetuum mobile informacji”. Amerykański matematyk Norbert Wiener jest autorem wielokrotnie cytowanego zdania: Informacja to informacja, nie materia ani energia. W ten sposób potwierdził on coś niezwykle istotnego: informacja nie jest wielkością materialną !

Przyjmijmy z dużym prawdopodobieństwem (a wierzący z niezachwianą pewnością !), że świat i Ziemia zostały STWORZONE. Ma to ogromne znaczenie dla naszego stanu duchowego, co się przekłada na inne stany, w tym i zdrowia psycho-fizycznego. Takie założenie odnosi się także do zrozumienia kim są lub mogą być istoty przybywające do tej rzeczywistości (ufo/anioły) ?! Czy w ogóle skądś przybywają ? Jeżeli tak to nie muszą być w pełni materialne, i nie muszą pochodzić ze światów gwiezdnych. Fakt, że nie informują nas o prawdzie związanej ze stworzeniem jest wysoce podejrzany, tak w stosunku do miejsca, w którym się znajdujemy, jak i do tajemnicy historii ludzkości. To może także potwierdzać, że ludzkość jest pomiędzy młotem a kowadłem w jakiejś kosmicznej rozgrywce, o czym informuje nas Biblia choćby w sytuacji Ogrodu Eden.

cosmic-front-cover12

W tym kosmicznym rozdaniu (The Cosmic Chess Match – L.A. Marzulli) mamy jako ludzkość określone zadanie. Taki pogląd implikuje także prawdziwość istnienia tajnych organizacji duchowych ukrywających starożytne artefakty, zwłaszcza kości Biblijnych gigantów. Ostatnie produkcje filmowe kanału „History Channel” pt.: „Search for the Lost Giants” (W poszukiwaniu zaginionych Gigantów) potwierdzają takie przypuszczenia, zresztą jest to sprawa powszechnie znana w kręgach ludzi zajmujących się zakazaną archeologią.

aa769e224d4fe3505f36820bdff4ed1c299b94eb

W ewolucjonistycznych państwach totalitarnych, jakimi stają się coraz bardziej kraje zjednoczonej Europy, manipulacja ewolucjonizmem jest jednym z podstawowych narzędzi sprawowania władzy nad duchowością i rozwojem ludzkiej wolności, nie mniej ważnym niż aparat terroru bezpośredniego w państwach trzeciego świata. Blokującą wolność ducha i światopoglądu istoty spititualno-cielesnej jaką jest człowiek. W społeczeństwach demoktatycznych, manipulacja darwinowska jest bardziej wyrafinowana i mniej widoczna, ma za zadanie utrzymywać grupy społeczne w niewiedzy o początkach ludzkości, co przekłada się na poziom zbiorowej świadomości czy na przykład badań ufologicznych.

Wiele wskazuje, że teoria darwina została narzucona ludzkości przez określone siły kosmiczne, stając się pierwszym i najważniejszym punktem krytycznym tajemniczego planu, mającego doprowadzić do światowej sytuacji Wielkiego Zwiedzenia. W związku z tym zapraszam na film ukazujący problem ogólnoziemskiego oszustwa, które w ostatnich wiekach rozpoczęło się od koncepcji doboru naturalnego. („Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie”. Jan. 4:20-24 )

Skromna produkcja filmowa odnosi się także do prawdy o genetycznych manipulacjach w starożytności:

Prawdziwa tajemnicza historia ludzkosci - Ewolucja Urojona HD

https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg

width=

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika krzyma7

W tym co piszesz , brak

W tym co piszesz , brak logiki , "Przebudzenie to nic innego jak wolność od wszelkich koncepcjii...", no to osiagnołeś poziom zwierząt , brawo , jeśli uważasz że możesz robić co chcesz i kiedy chcesz i jak chcesz no to idź do swojego psychologa i się go zapytaj co o tym sadzi .

Portret użytkownika sio

Nie muszę chodzić do

Nie muszę chodzić do psychologów - znam ich i mają większe problemy niż ja.
Otóż żyję jak chcę. Jeżdżę po świecie, czasami w Anglii, trochę w Niemczech tudzież w Australii lub Indiach reszty nie wyliczam - nawet nie pamiętam gdzie byłem w tym roku.
Na pieniądze nie narzekam i jestem wegetarianinem, nie piję i nie ćpam i nie palę i nie uganiam sie za babami jak pies - robię co chcę.
Trzymaj się katolickonaukowych konceptów Krzyma7 - wszystkiego dobrego a nawet alleluja

Portret użytkownika krzyma7

Serdecznie dziękuję za

Serdecznie dziękuję za życzenia , mam nadzieję że są szczere , przepraszam za to nie zbyt szczęśliwe porownanie , dobrze życzyć innym jest tym co właśnie podnośi naszą duszę na wyższy poziom .
Jeśli jeszcze tu kiedyś zagladniesz to proponuję Ci taką stronkę , przypadkowo wpadła mi w ręce i uznałe ją za ciekawą , chciałbym poznać i Twoje zdanie w tym temacie , co myśli o tym Ktoś kto w nic nie wierzy , ( jeśli jednak wierzy , to z góry przepraszam ) .
http://kosmologia.info/czy-mozna-zyc-bez-boga/
Pozdrawiam .

Portret użytkownika Trisagion

Jeżeli wyeliminujesz czas nie

Jeżeli wyeliminujesz czas nie musisz dociekać istoty powstania Boga.Czas jest wektorem narzuconym w tej rzeczywistości,podobnie jak materia i grawitacja.To nasza rzeczywistość,nie Boga,czy Wielkiego Konstruktora...Stworzyciela.Wpojono ci pewne prawa fizyki i trzymasz się ich jak rzep.Poczytaj sobie o teorii strun,poczytaj o wielowymiarowości w matematyce.Nasze życie(hologram) odmierzamy czasem,ale gdy go nie ma przestaje nas interesować co było,jest i będzie.To jest właśnie istota Boga.

Portret użytkownika nikao

ci którzy stworzyli system

ci którzy stworzyli system finansowy, kierują geopolityką itd ci sami od kołyski karmią nas kłamstwem ewolucji - jesteśmy karmieni kłamstwem ewolucji tak przez telewizję - jak i przez szkolictwo. Discovery, National G. czy filmy przyrodnicze itp to tuby propagandowe kłamstwa ewolucji. Ci sami co stoją za systemem - ci sami stoją za kłamstwem ewolucji - http://mieczducha888.blogspot.com/2014/12/ateistyczny-totolotek-40-tysiecy.html
 
, gdyby ewolucja była prawdą nie trzeba by było robić takich manewrów, bo dowodów byłoby ogrom, byłyby tysiące, miliony dowodów a nie ma żadnych : "Człowiek z Piltdown (Piltdown Man, Eoanthropus dawsoni) – jedno z najbardziej znanych oszustw przeciw nauce, którego autorem był prawdopodobnie archeolog i paleontolog-amator, adwokat Charles Dawson – przedstawione w 1912, zdemaskowane ostatecznie w 1953 roku."
 
 

Strony

Skomentuj