Przebiegający pies zmaterializował się znikąd na jezdni

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie wykonane w Meksyku, które zszokowało wiele tysięcy użytkowników portalu YouTube. Przedstawia ono psa, który pojawia się nagle na autostradzie. Jego wtargnięcie jest jednak na tyle niezwykłe, że niektórzy mówią wręcz o teleportacji.

 

Nietypowe nagranie wykonano w Meksyku i znalazło ono zainteresowanie kilkudziesięciu tysięcy internautów. Większość z nich była zaszokowana tym jak nagle pojawił się ten zwierzak. Można powiedzieć bez wielkiej przesady, że piesek znalazł się na środku autostrady dosłownie znikąd.

 

Ten niezwykły pies z pewnością wywołał u kierowców przejeżdżających tą drogą zdecydowany wzrost adrenaliny. Na szczęście nie doszło do żadnej kolizji, ale sądząc po prędkości przemieszczających się tą droga aut zwierzak miał wiele szczęścia przeżywając to zdarzenie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

to potrójny cud bo przecież

to potrójny cud bo przecież zanim jeszcze sie kundel pojawił tuż przed nim zmaterializowała sie autorstrada i jeszcze koleś z otwieraczem do butelek którym nagrał film...
na bank tuż po zakończeniu zdjęć filmowych na miejscu zmaterializował się hycel aby opanować tę groźną sytuację pojawiania się oszołomów z innego wymiaru...

Portret użytkownika Swarg

 Rozgryzlem to po glebokich

 Rozgryzlem to po glebokich przemysleniach i medytacjach porannej toalety i pozniejszej konsultacji z moim 6cio letnim synkiem:

Wspolnie uzgodnilismy, ze brak peleryny mogl zostac spowodowany pospiechem ;):D

Portret użytkownika zielonawyspa

To mogła być sprawka ufoli,

To mogła być sprawka ufoli, oni mają takie możliwości !  Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika metabo

hahah  dobitnie to ujales   ,

hahah  dobitnie to ujales   , ale tak jak  kiedys  pisalem  "admin" to  stanowisko ktore piastuje kilka osob bo styl pisania   rozni  sie co jakis czas  ,jednych  artk  z sensem w innych o dupe sie "rozczaść".No chyba , ze  jest najebany ?To zwracam honor:)
wkazdym razie  artk  bija rekory  absurdu a bicie piany na forum  nie ma sensu  tylko  z  humorem podchodzic  do tego bo  taki tez  objela  ta  strona kierunek...kabaret.

Portret użytkownika Tombr

Ten drugi film "z innej

Ten drugi film "z innej perspektywy" jest oszustwem chyba że pies pojawia się 70m przed samochodami na 3s znika lub kładzie się jak Marines a potem się pojawia . 

Głosuj przeciw
-62

Strony

Skomentuj