Jeszcze Polska nie zginęła?

Kategorie: 

Internet

Jeszcze Polska nie zginęła? Czyżby? A czy Polska nadal istnieje? Czy samo położenie na mapie świata wystarczy by kraj istniał? Czy Polacy są Polakami? Dlaczego tak nas potraktowano? Kto sprzedał nasz naród? Dlaczego ludzie są łatwowierni i ulegają manipulacji? Która partia polityczna jest najlepsza? Co dalej z aferą taśmową? Czy Unia Europejska chce być taka jak Stany Zjednoczone Ameryki? Na te i na inne ważne pytania znajdziecie odpowiedź po przeczytaniu tego artykułu.

 

Polska… Jakże piękny kraj, piękne krajobrazy, budowle, architektura… ale… ludzie głupi, łatwowierni, zmanipulowani, pyszałkowaci… Nie mówiąc o rządzie… Ludzie już od urodzenia są stawiani w niełatwej roli do odegrania. Im więcej owieczek w stadzie tym manipulacja musi wychodzić na skalę światową… Byle by owieczki żyły posłusznie, płaciły podatki i inne kwoty, które rząd świadomie kradnie.

 

Dużo osób o tym nie ma pojęcia ale Polska ma 1 bilion zł długu. Zapytacie pewnie komu te pieniądze mamy oddać. Unii Europejskiej, Rosji… I innym nieznanym organizacjom, które kontrolują nasz rynek oraz… ludzi. Właściwie to jest tak jak w innych krajach… Oprócz długu, który dodatkowo zmusza Polskę do kolejnych pożyczek by obecni emeryci mieli emerytury. Nikt nam długu nie umorzy.

 

Mają nas w garści. Tak jak Grecję. Dostali pożyczkę ale w zamian za poddanie. Grecja to zupełnie inny temat. Tam były również zamieszki, tam było na prawdę źle. Oby u nas tak nie było a wszystko na to wskazuje. Ci, którzy zarabiają tysiące złotych nie interesują się takimi sprawami a szkoda. Dojdzie pewnie do tego,  że ludziom wszczepią implant i powiedzą, że to ze względów bezpieczeństwa… Do takich planów może dojść.

 

Czy zwykli ludzie są w stanie coś z tym zrobić? Tak. Jest tylko jedna bezkonfliktowa metoda. Zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia. Ale jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach gdy czasy są inne a pornografia jest na wyciągnięcie ręki. Każdy ma wolny wybór ale trzeba myśleć nie tylko o sobie ale i o przyszłości oraz o tym co czeka nasze pokolenie gdy jest stworzymy. Musimy być odpowiedzialni za to co robimy.

 

Musimy być zjednoczonym narodem. Czy jest to możliwe? Myślę, że tak ale trzeba zmienić metody wychowawcze ponieważ człowiek sam się nie wychowuje, jest zdatny na społeczeństwo i na inne czynniki. Z jednej strony Polska wyróżnia się na tle krajów europejskich. Nie zjeżdżają się do nas obce narody… Może gdyby zasiłki i inne rzeczy były bardziej płatne Polska zamieniła by się w Anglię… Tylko z czego zwiększyć zasiłki jak Polska ma bilion długu… Dla rządu to nic trudnego.

 

Wezmą nową pożyczkę a nam zwiększą podatki i inne opłaty. Tzw. „polaczki cebulaczki” nie będą myśleć dlaczego tak jest tylko będą płacić bezmyślnie i będą płakać jak to jest źle. Co jest najlepsze tego typu osoby mają zawyżone ego a to ciekawostka bo nie powinni mieć i nikt mieć nie powinien, bez wyjątku. Ludziom się wydaje, że są kimś a prawda jest taka, że wszyscy są równi, są tacy sami, są zmanipulowani, są owieczkami w stadzie, są… kolejnym ścierwem na Ziemii.

 

Mnie to też dotyczy i jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. W wielkim błędzie. Wydaje się mu, że jest psychologiem ale raczej tylko pseudo. Przejdźmy do partii politycznych i wyborów. Tak się składa, że nie trzymam niczyjej strony. Najlepsze jest jednak to, iż Polaczki głosujące na PO teraz kwilą jak to jest źle i, że jak PO kradło to już nie będzie. Określę to jednym słowem: żenada. Inne partie polityczne też nie są bez winy, też nie zawsze postępowały i postępują sprawiedliwie. Wciąż tylko spiski, manipulacja, złodziejstwo…

 

Nie dziwię się Polakom, którzy wyjechali za granicę, choćby do Anglii. Bądźmy szczerzy.  Za granicą jest bardziej godziwe życie. Możemy przez 20 lat ciężko pracować po czym rozmienić funty i do końca swoich dni nic nie robić. Cz u nas jest to możliwe. Nie, po prostu nie. Ostatnio ktoś się powołał na zapis w Konstytucji mówiący o tym, że w nagłych przypadkach, problemach jakie mą obywatele, kraj jest zobowiązany do udzielenia pomocy.

 

Wiecie o czym mówię? O ludziach, którzy wzięli kredyty we frankach szwajcarskich. Ci właśnie ludzie ulegli manipulacji ponieważ cała ta sytuacja była już wcześniej przewidziana, że ludzie potem będą spłacali jeszcze więcej. Ale kto by o tym myślał. Cebulaczki chcą żyć ponad stan. Myślą, że coś im się należy. Kolejna sprawa to afera taśmowa. Jakiś czas już minął od tej sytuacji ale niektórych dalej zastanawia dlaczego to wszystko ucichło.

 

Prawda jest taka, że na taśmach było o wiele więcej cennych, niebezpiecznych informacji. Gazeta, która jest upubliczniała otrzymała milion zł grzywny za pseudo naruszenie bezpieczeństwa narodowego. Powiem więcej. Na taśmach znajdują się informacje o morderstwie w Smoleńsku. Bo to było morderstwo a nie katastrofa lotnicza jak media podawały. Co więcej uważam, że ktoś przeżył katastrofę ponieważ jedna z kart kredytowych pewnej osoby z samolotu została użyta tego samego dnia.

 

Jak to możliwe, że tak mała rzecz przetrwała taki wybuch ponieważ na pokładzie znajdował się trotyl a samolot wybuchł w powietrzu. Czarne skrzynki zabrali Rosjanie i usunęli niewygodne informacje a potem tłumaczyli, że pewnych informacji nie ma bo katastrofa uszkodziła skrzynki… Masakra jak ludzie są łatwowierni. Gdyby to prezydenta USA spotkało to wysłali by pewnie tam całe wojsko. Unia Europejska nawet palcem nie kiwnęła w tej sprawie. Polska jest od dawna sprzedana. Uciekajcie z kraju najszybciej jak to możliwe.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

Nie warto opierać się o

Nie warto opierać się o stereotypy. Jestem zwykłą osobą tak jak wszyscy inni. Po prostu jestem bardziej otwarty na różne możliwości i nie jestem wciąż manipulowany ani tym bardziej nie wierzę w to co mówią media lub inne organizacje. Mam swoje cele, wiem co może się wydarzyć i co wtedy zrobię. Mam po prostu opracowany scenariusz wydarzeń. Tak łatwiej się żyje.

Portret użytkownika Dżolka

To Twoja sprawa, może byłoby

To Twoja sprawa, może byłoby prościej, gdybyś swoją truciznę sączył do swojego pamiętnika a nie na portalach takich jak ten. A może mógłbyś rozważyć eutanazję, przecież według Twojego sposobu myślenia, tak żyje się łatwiej.

Portret użytkownika Dżolka

A o nowe pokolenie to niby z

A o nowe pokolenie to niby z czego, kiedy, jak miałoby powstać? Przecież piszesz o niepłodzeniu i wyarciu. To się logiki nijak nie trzyma. Siedź sobie tam gdzieś poza granicami i nie wtrącaj się w nasze narodowe sprawy. Jakoś sobie do tej pory radziliśmy to i dalej też damym radę bez takich zbawców świata.

Portret użytkownika TheTruth

Cały plan polega na tym, że

Cały plan polega na tym, że nowego pokolenia nie będzie. Nasz świat skończy się w przeciągu 100-200 lat. Kilka lat zajęło mi dokładne przeanalizowanie sposobu powstrzymania planów Syndykatu i Boga. Jeśli chodzi o reinkarnację to jeśli ona istnieje to nie będzie miała ona miejsca ponieważ ludzi już nie będzie.

Portret użytkownika andrzej

co za brednie....a co do

co za brednie....a co do ludzi majacych kredydty we frankch,nikt ich nie zmuszal,mogli brac w zlotowkach,ale.....musieliby placic wieksza rate, a wiec teraz ja mam sie zrzucac na nich...niby czemu, to takjak z amber gold, chcieli zarobic kase, oszukali ich i wielki krzyk, a kto ich zmuszal do tego, czlowiek jest dorosly i ma mozg wiec niech mysli najpierw a nie czeka az ktos mu da....rozumiem tez ze wg ciebie anglia jest wolna a polska nie...ciekawe podejscie

Portret użytkownika TheTruth

Anglia oraz inne kraje też są

Anglia oraz inne kraje też są manipulowane, okłamywane... Różnica jest taka, że w Anglii więcej zarobisz niż w Polsce. Jeśli znasz dobrze język angielski i masz konkretny zawód to nic nie stoi na przeszkodzie i możesz polecieć do Anglii na powiedzmy 20 lat, potem wrócić do Polski ponieważ 5 razy więcej będziesz miał po powrocie i do końca swoich dni nic nie robić. Chcesz pracować do starości? Powodzenia.

Portret użytkownika Kazek12

Polska  jest wykorzystywana

Polska  jest wykorzystywana przez okupujące ja siły żydowskie, niemieckie, amerykańskie  w celu wciągnięcia Polski w konflikt z Rosją, aloe w nie naszym interesie , a tylko w interesie amerykanskim i Niemieckim, a na wszystkim najlepiej maja wyjśc żydzi lub siły za nimi stojące, zawłaszczajace cału majątek światowy i dążące do depopulacji Polski  i swiata.
W Polsce nie rządzą Polacy, tylko słuyzby  spoecjalne z róznych panstw i korporacji, a rządy i niby posłowioe to obcy narodowo element lub kolaboranci, którzy mają w wielkim poważaniu Polskę i Polaków, bo liczy się interes nacji zydowskiej lub niemieckiej, która korumpuje  tych niby posłów w parl;amentach narodowych i PE, którzy nie maja jic do powiedzenia, a tylko maja wielkie apanaże narodfowe i z UE, w której rządzą niewybieralne władze, prowadzące  do upadku wszystkie naropdy europejskie.
Sa jeszcze państwa opierające sie tym korporacjom i rządom NWO i mysle, że sytuacja dąży do przesilenia, po którym świat nie będzie juz taki sam, jak obecnie, bo rosnie świadomośc Obywateli, z czego nie zadowoleni są elity światowe np. z ich przedstawicielem Brzezinskim, w związku z czym podejmą oni jeszcze kroki w kierunku ograniczenia mozliwości klomunikowania sie ludzi między sobą, ale jest to ich śpiew oistatni, bo wśród nich równiez istnieją grupy nie zgadzające się z sytuacji obecnej.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Ze Smoleńskiem to jest taki

Ze Smoleńskiem to jest taki problem, że tam nie stało się absolutnie nic. Tam nie było żadnej katastrofy - owa katatrofa powstała tylko i wyłącznie w sferze medialnej. Delegaci zginęli zupełnie gdzie indziej i w innych miejscach - wystraczyło pójść tym tropem i cała zagadka zostałaby wyjaśniona w trzy miesiące po całym zdarzeniu. Nie byłoby żadnych bzdur Macierewicza o wybuchach ani teori Laska o obrocie o 180 stopni.... Wiem że łatwiej jest przyjąć do wiadomości, że był wybuch i wszyscy zginęli w jedny momencie a nie, że były łapanki na delegatów a ich ciał były podrzucane w rzekome miejsce katastrofy....

Strony

Skomentuj