Duch przesuwa butelki w brytyjskim pubie

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W jednym ze starych brytyjskich pubów w Birmingham doszło do manifestacji zjawisk paranormalnych. Goście oraz kamery przemysłowe zarejestrowały coś, co wygląda na manifestację obecności ducha.

 

Świadkowie twierdzą, że byli w szoku widząc poruszającą się bez powodu butelkę alkoholu, która ostatecznie jakby sama z siebie spadła na ziemię. Jak widać na nagraniu wszystkiemu przygląda się coraz bardziej zaskoczony rozwojem wypadków barman.

 

Pub, w którym doszło do tej hipotetycznej manifestacji obecności poltegreista, należy do jednego z najstarszych w mieście. Powstał w XIV wieku i do tego czasu narosło wokół niego na tyle dużo paranormalnych historii, że niewytłumaczalne poruszanie się butelek można nazwać zwykła aktywnością.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

  Przydał by się w domu taki

 
Przydał by się w domu taki poltergeist który podsuwa szklaneczki z whisky, no i żeby jeszcze napełniał puste butelki Wink
Ale to musiał by już być raczej Dżin. Biggrin

Głosuj za
71

 

Portret użytkownika lunar

Woda pod butelką bo piwo było

Woda pod butelką bo piwo było dobrze schłodzone + gorąca atmosfera bo angielskie puby sa gorące Wink + rozlany jakiś trunek na blacie wystarczyło żeby butelka zjechała jak po lodzie uderzona wcześniej jakimś spadającym przedmiotem. Oto cały duszek

Skomentuj