Czy w prowincji Manitoba w Kanadzie doszło do katastrofy UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiły się liczne informacje wskazujące na to, że na tafli zamarzniętego o tej porze roku jeziora Winnipeg rozbił się niezidentyfikowany obiekt latający. Tuszowaniem tego zdarzenia zajął się już podobno kanadyjski rząd.

 

Z informacji dostępnych w serwisie Twitter i Facebook można oszacować, że zdarzenie miało miejsce 19 lutego, w okolicy miejscowości Jackhead w Manitoba. W pozyskiwanie wraku zaangażowano oczywiście kanadyjską armię.

[ibimage==24071==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wojskowe ciężarówki w okolicy rzekomej katastrofy UFO - źródło: twitter

Cały teren wokół miejsca rzekomej katastrofy UFO otoczono szczelnym kordonem utrudniając tym samem przedostanie się tam cywilnych świadków. Władze kanadyjskie zarządziły też zupełny zakaz informowania o tej sprawie w mediach, obejmuje on również aktywność urzędników w serwisach społecznościowych.

[ibimage==24072==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekome miejsce katastrofy - źródło: facebook

Oficjalne informacje ze strony kanadyjskiego wojska są takie, że operacja w okolicy jeziora Winnipeg była tylko testem sprawności bojowej w sytuacjach awaryjnych, takich jak na przykład katastrofa lotnicza. To rzekomo scenariusz ćwiczeń miał zrobić takie zamieszanie.

 

[ibimage==24074==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wojskowe ciężarówki w okolicy jeziora Winnieg - źródło: twitter

 

 

Źródła:

http://earthweareone.com/ufo-crash-lands-in-canada-government-cover-up-a...

http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/ufo-near-jackhead-it-s-actually-a...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kirgar

Chłopie skończ już z tymi

Chłopie skończ już z tymi wypocinami, bo ani to śmieszne ani mądre.., i nie traktuj tego jako hejtu jakiegoś, zacznij pisać coś innego bo to juz nikogo nie bawi chyba co robisz. Ten kpiarsko, jajcarsko, jarmarczny styl jest żałosny po prostu.

Portret użytkownika zibi1973

Nie wiem czy słabo widać,czy

Nie wiem czy słabo widać,czy brak regulacji monitorka w tył,że tyle minusików,może zabolała prawda,jeszcze raz oznaczę tą klatkę stop z filmu                                                                                                                                                                                                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c52fda678b511a6e.html

Portret użytkownika pasjonat

W prowincji odkryto dopiero

W prowincji odkryto dopiero Gimpa i stado ciemniakow na ktorych da sie zarobić. Jak ufo, to powinno latac Smile inaczej to niezidentyfikowany obiekt leżący. Ta piramida budzi politowanie wieksze niz twórczosc admina i tallinna razem wzięte.
 
"delivered" doklejone chamsko w ms paint jak i cała reszta... dziwic sie ze polacy w tvn wierza, spiski smolenskie. Admin wstydu nie masz ..tak zapuscic wlasny portal, zero sprawdzenia podane dalej....
 
[ibimage==24077==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
 
 
Kanadyjskie wojsko uzywa ciezarowek takich jak USA - Mercedesa i Oshkosh HET  a to sa ciezarówki fiata - IVECO ew MVL po kominach sadzac
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

działania wojska na miejscu

działania wojska na miejscu zdarzenia, pokazują że obiekt był własnością wojska...gdyby to był pozaziemski obiekt zapewne pierwsze doniesienia byłyby od cywilów miejscowych.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Zadna cisza masz kanal gostka

Zadna cisza masz kanal gostka - kierownika wyprawy, na YT i tam szukaj informacji. Formacje skalna potwierdzilo juz kilka centrow badawczych w tym skandynawskie. Wydawal bys kupe kasy na kilka kamieni na dnie morza ? Watpie.
 
Ciekawostka: ta formacja ma szanse odzyc bo od jakiegos czasu skandynawia wypietrza sie dosc widocznie 5 mm od 2010 roku

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Nie mam kanału gostka. Ale

Nie mam kanału gostka. Ale jak będę chciał to na pewno znajdę. To może to być hucpa dla podkręcenia nastroju tajemniczości.  Ale nawet jeśli to zwykła skałka, np. po jakimś wulkanie, to warta  jest nawet zmierzenia suwmiarką, bo jest intrygująca. Wyraźnie (może nie dla wszystkich)  widoczne jest że jesteśmy atakowani celową propagandą "ujawniania" "prawdy" o istnieniu "opcych". Byle tylko uwierzyć że to oni byli "stwórcami" i żadnego Stwórcy nie było i nie ma.   Tym bardziej takie coś powinno być zbadane oficjalnie, by nie nakręcać tej spiralki.

Strony

Skomentuj