Czy zjawisko fal księżycowych dowodzi, że ziemski satelita jest hologramem?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Wśród licznych teorii spiskowych, na które można się natknąć w Internecie, jest jedna na tyle niezwykła, że warto się nad nią na chwilę zatrzymać. Chodzi o tak zwane fale księżycowe, czyli rzekome zakłócenia hologramu zwanego Księżycem.

 

Po raz pierwszy niezwykłą księżycową falę zaobserwowano w 2012 roku. Od tego czasu anomalię tą nagrano dziesięciokrotnie. Wszystkie filmy znajdują się w serwisie YouTube. Ostatni przypadek miał miejsce na początku lutego bieżącego roku i zostało to sfilmowane w Berlinie przez jednego z niemieckich internautów, który podzielił się nagraniem.

 

Według zwolenników tej teorii spiskowej, to, co wydaje nam się być Księżycem, jest w istocie hologramem. Dowodzić mają temu pewne niedoskonałości, które są podobno do zauważenia nawet za pomocą prostego sprzętu obserwacyjnego. Trudno uchwycić to gołym okiem, bo mało kto ma zwyczaj patrzyć w niebo, ale wystarczy teleskop i smartfon, aby samemu spróbować uchwycić ten fenomen.

 

Oczywiście najłatwiej wytłumaczyć takie anomalie jakimiś zakłóceniami urządzenia nagrywającego Księżyc, w tym wypadku aparatów cyfrowych. Jednak tego typu zakłócenia byłyby raczej typowe dla sprzętu analogowego, nie zdarzają się w czasach cyfrowych. Podobne "fale" można był kiedyś zobaczyć na złej jakości monitorach kineskopowych. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że takie nietypowe zakłócenie świadczy o tym, że Księżyc jest w istocie projekcją.

 

Nie wiadomo po co właściwie ktoś miałby sobie zadać tyle trudu, chyba, że celem jest ukrycie czegoś znajdującego się na powierzchni Księżyca, przed ludzkością. Możliwe też, że celem są testy technologii mające na celu przygotowanie w przyszłości jakiegoś obfitującego w holograficzne sztuczki ogólnoświatowego przedstawienia.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Do Ciebie jednak trzeba miec

Do Ciebie jednak trzeba miec cierpliwości... nawet sychnroniczna pradnica pradu stalego (tachometr) potrzebuje ok 1 sek by pokazac prawdziwa predkosc. Dlatego jak przestajesz przyspieszac to wskazowka chwile idzie w gore bo strumien pola, poprzez zmiane nateżenia w statorze potrzebuje chwilke wraz z komputerem by przetworzyc predkosc.
To samo jest z kamerami i miernikami predkosci via gps -endomondosobie odpal i bez potracenia bedziesz mial podobne odczyty, zahamuj ze 100 km/h gwaltownie i policz o ile endomondo Cie opszukalo.
Oj zibi oklad..okład rób, chciałbym zobaczyć jak Ty zwykłe bułki kupujesz i ile tam zjawisk paranormalnych widać i hologramów. ochłon serio.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Axel Yakuza

Kamerą którą filmowali

Kamerą którą filmowali księżyc miała słabą czułość więc wykonywła nie 25 czy 30 klatek na sekundę lecz 1 na 5 - 6 sekund. Wystarczy dodać ruch księżyca a każdy elektronik potwierdzi że efekt fal to zczytywanie matrycy CCD w tak wolnym odczycie z niej. Zapraszam do wykonania eksperymentu z cyfrową kamerą o tak długim czasie naświetlania.

Portret użytkownika benet

eat  różnica, polega na tym,

eat  różnica, polega na tym, że moje oczka patrzą na świat trzeźwo, a te "twoje"... hmm patrzą i nie widzą, no wiesz,tak jakby były na haju Smile

 
      [ibimage==24065==200na140==200na140==self==null]

jak nie widzisz różnicy to kup sobie psa przewodnika Smile

Strony

Skomentuj