Chłopiec z ogromną nogą mieszka w Indiach, lekarze nie wiedzą co to za anomalia

Kategorie: 

Źródło: Internet

Przypadek hinduskiego chłopca, Verdanta Joshi, jest dla medycyny wyjątkowy. Nikt nie wie co spowodowało anomalię w wyniku której prawa noga dziecka urosła do monstrualnych rozmiarów.

 

Dziecko mieszka w stanie Gujarat w zachodnich Indiach. Chłopczyk jest w stanie chodzić i biegać, mimo, że jego prawa noga, jest wyjątkowo duża i ciężka, bo waży aż 5,4 kg. Przez kilka lat dziecko odwiedziło ponad 100 indyjskich i zagranicznych ekspertów, którzy nie byli w stanie określić przyczyny tej anomalii.

[ibimage==24086==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

Dilip Kumar Joshi, ojciec niezwykłego dziecka, powiedział, że zaproszeni zostali specjaliści z wszystkich dziedzin medycyny od homeopatii przez ortopedów, chirurgów, genetyków, ale bez skutku. Wszyscy uznali, że to nowy przypadek medyczny.

[ibimage==24087==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

Niektórzy lekarze sugerowali, że jego hormony nie działają prawidłowo, ale inni twierdzili, że badania wykonane z krwi wyszły prawidłowo. Chłopiec nie czuje bólu w nodze i może na niej chodzić oraz biegać, a nawet usiąść na rowerze bez żadnego wsparcia. Większość lekarzy sugerowało jednak amputację przerośniętej kończyny.

[ibimage==24088==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

[ibimage==24089==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

[ibimage==24090==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Internet

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

sprawdź te statystyki są

sprawdź te statystyki są ogólnie dostępne, a i czytaj ze zrozumieniem baron nie przekręcaj na swoją modłę, napisałem wyrażnie że odpowiedzialni są za większość mordów czy gwałtów.
W usa ponad 65% wszystkich przestępstw popełniają małpy a jest ich zaledwie 15% w społeczeństwie: 
http://www.fbi.gov/stats-services/fbi-resources
Nie chce mi się tobie pokazywać innych statystyk bo i tak nie zrozumiesz lub tak przekręcisz aby ci pasowało. 
Poszukaj niemal wszystkie kraje mają takie statystyki dostępne w necie.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika El Koto

Mimo wszystko Jucha prawdę

Mimo wszystko Jucha prawdę pisze. Przez ostatnie 15 lat zmuszony byłem 1 RAZ jechać autobusem - wsiadły małpy i zaczepiały wszystkich bardzo agresywnie do tego gaworzyły w jakimś charkotliwym narzeczu podobnym do (wiadomo) - dobrze że nie miałem przy sobie broni bo bym je pozabijał te małpy. One wywołują tylko gniew. Całą drogę patrzyłem która małpa jest samcem alfa żeby go zlikwidować jako 1. (Wiem OCB raz walczyłem sam na sforę 5 psów i kopłem prosto w nos z karata alfe tego stada i 4 pozostałe zaczęły bardzo bać się jak usłyszały jego wycie przeraźliwe.) Ja się w sumie nie dziwie żydom, że piszą w Talmudzie, iż goje to bydło robactwo odchody. Przyznaję się że patrząc na te małpy z autobusu to tak samo myślałem - niestety był to dla mnie szok. Bardzo przepraszam jeśli obraziłem jakieś biedne rozumne małpki. (O ile takowe istnieją.)

Portret użytkownika Polsky

Nie wiem czy moderator to

Nie wiem czy moderator to śpi? Co to za filmik? Przecież to jest straszne! Nie wiem moderator lubi takie scenki w porach gdy dzieci wchodzą na portal? Dodatkowo jeszcze język i propagowanie faszyzmu super! Ten portal schodzi na psy! Kiedyś tu normalniej było chociaż byty nieziemskie a od paru dni sama nienawiść, zazdrość i brak zrozumienia! Płakać się chce! Baca nawet Ty? Idol portalu tak nisko schodzisz? Szok! Wiem, że masz prawo mieć swoje zdanie ale Ty taki inteligentny chłopak i w taką skrajną stronę? Szok! Co się z wami dzieje? A co z Twoimi wycieczkami w poszukiwaniu piramid? Co z pasją przygód! Pewnie życie cię wypala? Wiesz mnie też zamiast coraz lepjej to coraz gorzej! Wydaje mi się że chyba wszyscy się do tego przyczyniamy! Znam was wszystkich nie od dziś! Wszystkich ale z innego nicku! Nie jestem tu nowy! Jednak w was się wiele pozmieniało! Kiedyś tu można było normalnie porozmawiać a dziś to bym normalnie tą stronę już nie nazwał innemedium a devilmedium i dał znaczek +18 za kulturę rozmowy! Wolność słowa rozumiem ale pamiętajcie, że tu wchodzą dzieci! Homo sapiens temat pewnie z daleka omija bo wie, że został by zbluzgany jak ja! Baca napisz jakiś mega artykuł! Czekam z niecierpliwością! To na poważnie w formie komplementu! Baca diament! Prawdziwy diament! Marnuje się!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Jaki szok nie przesadzaj. Nie

Jaki szok nie przesadzaj. Nie pastuch baranów a Juszka.
Scenka jest z filmu(komedia-sensacyjna) o faszystach pokazana a film był dostępny dla ludzi od 12 roku życia, pokazywał tych zwyroli bez żadnego pie... 
Mój post był rzeczowy i w 100% prwdziwy, a że ty i wielu wielu go nie rozumie to już wasz problem, wolicie żyć zabobonami i wiarą a nie zdobyczami nauki (w tym przypadku dostęp do medycyny) i wolność wyboru rodziców co do losów nienarodzoneo dziecka traktujecie tak jak wam powie czarny batman w sutannie z ambony. To jest szok i to jest żałosne. XXI wiek a zabobon jak w średniowieczu, zacznijcie jeszcze czarownice palić na stosach a będzie w pełni ogląd zaściankowości.

Strony

Skomentuj