Katolicki ksiądz twierdzi, że Bóg jest kobietą

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Katolicki ksiądź z Massachusetts w USA doświadczył czegoś, co odmieniło jego życie. Na ponad 48 minut znalazł się w stanie śmierci klinicznej, ale udało się go przywrócić do życia. Dzięki temu mógł on podzielić się z nami szokującymi informacjami, które wstrząsnęły jego katolickim światopoglądem.

 

71 letni kleryk, John Michael O'neal twierdzi, że w czasie gdy był w stanie śmierci klinicznej znalazł się w niebie i nawet spotkał Boga, którego opisuje jako istotę ciepłą i przyjazną niczym matka. Wypadek księdza O'neala miał miejsce 29 stycznia bieżącego roku. Wszystko zaczęło się od rozległego ataku serca, którego doznał duchowny. Gdy dotarł do szpitala znalazł się w stanie śmierci klinicznej.

 

Mężczyzna przetrwał dzięki zaawansowanemu urządzeniu LUCAS 2, które wspomaga cyrkulację krwi w organizmie, wtedy gdy trzeba tego najbardziej. Dzięki temu walczący o życie księdza lekarze zyskali więcej czasu i zminimalizowano ryzyko wystąpienia uszkodzeń mózgu na skutek niedotlenienia. Szczęśliwie udało się obudzić duchownego w całkiem niezłym stanie.

 

Amerykański ksiądz twierdzi, że pamięta niemal wszystko z tych kluczowych dla jego życia 48 minut. Jego opowieść na temat tego co widział "po drugiej stronie" są bardzo spójne i zaskakujące. Hierarcha opisał swoje uczucia podczas pozostawiania poza ciałem jako bardzo intensywne i przyjemne zdarzenie.

[ibimage==24126==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Twierdzi on, że czuł wyraźnie bezwarunkową miłość i akceptację ze strony stwórcy, oraz był otoczony dobiegającym zewsząd światłem. Ksiądz twierdzi, że potem znalazł się w niebie i spotkał Boga, którego opisał jako kobiecą niczym matka "istotą z światła". Obecność żeńskiego Boga była dla niego podobno jednocześnie przytłaczająca i komfortowa.

 

Ojciec O'neal twierdzi, że pani Bóg przemawiała do niego spokojnym miękkim głosem, a jej obecność była czymś porównywalnym do obecności matki. Fakt, że Bóg nie jest Ojcem, tylko Matką nie przeszkadza księdzu. Twierdzi on, że Ona jest wszystkim tym, czym miał nadzieje, że jest Bóg, a nawet czymś więcej.

 

Deklaracje cudem odratowanego księdza zrobiły wiele zamieszania. Doszło nawet do tego, że konferencje prasową zwołał Arcybiskup. Miał on za zadanie rozwianie wszelkich plotek, jakie narosły wokół cudem odratowanego księdza. On sam twierdzi, że będzie się nadal modlił, tylko zamierza dzielić się nową wiedzą na temat nie Ojca, a Matki, Syna i Ducha Świętego.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Ale jakie ma to znaczenie co

Ale jakie ma to znaczenie co on widział i powiedział?. To było JEGO indywidualne doświadczenie. Są znane podobne sytuacje gdzie ludzie widzieli zarówno samego Jezusa jak i Boga choć z daleka i niewyraźnie bo o ile wiadomo, relacja bezpośrednia z Nim może zakończyć się nieciekawie dla zwykłego delikwenta z powodu "różnicy potencjałów", że tak  obrazowo ujmę. Istotne jest jak tu i teraz żyjemy przez całe nasze życie. Jeśli dojdzie do Sądu Ostatecznego a wierzę że kiedyś nastąpi, nie my będziemy oceniali co było dobre a co złe. Paszkwilantom i cynikom współczuję  braku wyobraźni o braku czucia nie wspominając.

Portret użytkownika Vinc. nowy na forum

  Matryca rzeczywistości na

 
Matryca rzeczywistości na ziemi może nadawać sobie Kobiece cechy dla niej niema nic oczywistego. Właściwie to kazda mozliwa funkcja fali tyranspitujacej sygnal moze zmienić nasza percepcje jak na przykład TV czy... Projekt HAARP wszystko zmieni i z Boga zrobią iracjonałną kobietę Blum 3

Portret użytkownika m65

Całe życie biedakowi

Całe życie biedakowi brakowało kobiety to wyczuł ją "po drugiej stronie". Nie sądzę by miał w ogóle kontakt z boską inteligencją (Wszechjaznią). Zapewne spotkał się tylko z jednym z tzw. "strażników", którzy mają za zadanie "przechwytywać" nasze prawdziwe ciała (świadomość) i odsyłać tu z powrotem w następnej powłoce.

Strony

Skomentuj