"Latający spodek" z kopalni w Kuzbasie został przewieziony do Muzeum w Kemerowie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Niezwykły kamień, przypominający model latającego spodka, odkryto przypadkiem pod koniec stycznia w kopalni "Karakanski" w regionie Belowa w Kuźnieckim Zagłębiu Węglowym. Nietypowy głaz został przewieziony do Muzeum Regionalnego Kemerowo 11 marca. Eksperci już rozpoczęli analizy geologiczne tej niezwykłej struktury.

 

Przypomnijmy, że artefakt wykopano w odkrywkowej kopalni węgla kamiennego. Dysk znaleziono na głębokości 40 metrów. Początkowo informowano, że średnica "UFO" to więcej niż metr, ale pracownicy muzeum dokonali dokładnego pomiaru i upewnili się że jego średnica to nie więcej niż 85 centymetrów.

[ibimage==24198==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Według opinii naukowców z Kemerowa niezwykłe struktury są najprawdopodobniej pochodzenia naturalnego. Jest to skamielina, która powstała gdy cząsteczki iłów przeplatały się z elementami kryształów. Oddziaływały tam poważne siły. Jest to szczególnie możliwe jeśli wziąć pod uwagę, że spodek został odnaleziony właściwie na granicy dwóch formacji geologicznych, które zwykle tworzą kamienie pochodzenia mułowego.

[ibimage==24199==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jednak ostateczne wnioski mogą zostać wyciągnięte wtedy gdy uda się przeprowadzić analizę chemiczną znaleziska. Prace nad tym już się rozpoczęły i dowodzą nimi eksperci z Kuzbass State University.

 

 

Zobacz również:  http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-artefakt-znaleziony-w-kopalni-...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika angelus maximus rex4

A no to ma, że szatański

A no to ma, że szatański pomysł ewolucji, z której wycofał się pod koniec życia sam Darwin, to produkt żydowski, który ma na celu zdegradowac wartości moralne do poziomu neandertalczyków.
Tak, więc hipoteza ewolucji jest zbrodniczym produktem żydowskiego umysłu..
Skoro nasza prapra babka była biologicznymi pomyjami... to o jakich wartościach ludzkich możemy mówić?
VETO dla tej hipotezy to obowiązek każdego z nas.
 A ten aterfakt jest tym własnie argumentem do VETo jak i wiele innych

Strony

Skomentuj