Teoria Darwina w opałach - w ludzkim genomie odnaleziono "obce' DNA

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Specjaliści z Uniwersytetu w Cambridge analizując ludzkie DNA odkryli, że część kodu genetycznego zawiera "obce" DNA, które nie mogło powstać w wyniku doboru naturalnego. Mowa o 145 genach, których obecność poddaje w wątpliwość teorię Darwina.

 

Odkrycie to implikuje bardzo poważne konsekwencje. Można to uznawać za dowód, że gatunek Homo Sapiens został stworzony sztucznie poprzez implantację pewnych genów, których obecność spowodowała, że nasz rozwój w jednym momencie nastąpił w takim tempie, że przewyższyliśmy inne formy humanoidalne na Ziemi i władamy nią po dzień dzisiejszy jako gatunek szczytowy.

 

Hipoteza ta nie jest nowa. Wcześniej sugerował tak na przykład słynny szwajcarski badacz Erich Von Daniken. Do dzisiaj teorię pozaziemskiego pochodzenia ludzkości wspiera bardzo wielu niezależnych badaczy. Teraz uzyskamy być może dowody potwierdzające to przypuszczenie.

[ibimage==24246==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kadr z filmu Prometheus

Dotychczas opieraliśmy się jedynie o teksty religijne i mitologie. Wskazywano na przykład, że mity greckie opowiadające o Prometeuszu mogą być tak naprawdę opisem tego, że rasa ludzka została zaprojektowana. Wątek ten wykorzystano w filmie kinowym Prometheus. W obrazie tym sugerowano właśnie, że inny gatunek istot jest naszym stwórcą.

[ibimage==24247==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poza tym mamy znane teksty religijne takie jak Księga Rodzaju i Księga Enocha, które wspominają o gościach z nieba, tajemniczych gigantach. W Księdze Rodzaju wspomina się o tym, że owi giganci są wynikiem hybrydyzacji. Istoty nazywane "synami Bogów" współżyli z ludzkimi kobietami czego wynikiem było stworzenie tak zwanych Nephilim.

 

Naukowcy, którzy odkryli obce 145 genów znaleźli się w nie lada kłopocie, bo albo mogli przyznać się do błędu, albo uznać, że jakaś obca rasa dokonała ingerencji w nasz genom. Specjaliści z Cambridge znaleźli jednak trzecie rozwiązanie. Sugerują oni, że doszło do zjawiska horyzontalnego transferu genów (HTG).

[ibimage==24248==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W przeciwieństwie do pionowego transferu genów dziedziczonego po przodkach, HTG umożliwia międzygatunkową wymianę genów. W tym wypadku eksperci sugerują, że ludzki genom mógł zostać wzbogacony przypadkiem przez jakiś wymarły w czasach dzisiejszych drobnoustrój, który przekazał cześć swojej puli za pomocą mechanizmu HTG.

 

 

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2994187/Mystery-alien-gen...

http://21stcenturywire.com/2015/03/18/discovery-of-alien-dna-in-human-ge...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Widać, że takim jak ty się

Widać, że takim jak ty się podobał, niezbyt rozgarniętym, którym wystarczy kłamstwo byle jakie, byle było sprzeczne z tym co zbadane.
Twoje przekonania nikogo nie obchodzą, podaj swoją podpartą rzetelnym, logicznym, empirycznymi dowodami teorię rozwoju życia na Ziemi.
artykół ojoj

Portret użytkownika klaunator

Znowu pewnie mnie zasypią

Znowu pewnie mnie zasypią minusami, ale co tam....
 
Chłopie, jak już używasz interpunkcji i znaków diakrytycznych, to błagam wrzuć tekst do jakiegoś edytora i sprawdź to co napisałeś. Nie jestem jakimś polonistą, wręcz przeciwnie ukończyłem ekonomię, ale jak widzę "artykół" to mnie krew zalewa. 
 
Ja rozumiem, że niektórzy mają w nosie, w jaki sposób napiszą co mają na myśli - ważne, żeby coś tam przekazać. Jednak, kiedy już się wypowiadamy i chcemy być wysłuchani, to starajmy się chociaż minimalnie przyłożyć do tego, jak to robimy, a nie tylko do tego co przekazujemy !
 
Kończąc - Mądre słowa napisane w poprawny sposób przyciągają i wpływają na akceptację, jednak te same słowa napisane "nie po polskiemu" powodują, że ich waga spada do poziomu zera.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika right

Jeśli rzeczywiście

Jeśli rzeczywiście ortograficzna poprawność postów tak Ci leży na sercu to ciekawe, dlaczego trudno Ci się pogodzić z tym, że i Tobie zwrócono uwagę.  Widać masz się za najwyższą instancję w tej kwestii, ale sam też popełniasz błędy. I na dodatek zrobiłeś to, próbując poprawić kogoś innego. TO zostało Ci wytknięte. Widzę, że boli.

Strony

Skomentuj