Dziwne dźwięki usłyszeli tym razem mieszkańcy Filadelfii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mieszkańcy Filadelfii usłyszeli dziwne dźwięki już na początku marca. Niektórzy zdołali nagrać te dziwaczne odgłosy płynące z nieba. Z wpisów na portalach społecznościowych wynika, że takie dziwaczne odgłosy słyszano już od kilku lat.

 

Ostatnio jednak doszło do zauważalnej intensyfikacji tych tajemniczych zjawisk. Niektórzy słyszą coś takiego i od razu tłumaczą to sobie jakoś uznając, że to odgłosy jakiegoś zakładu pracy jednak jak wynika z przekazów świadków ustalenie źródła odgłosu nie jest łatwe i wydaje się on dobiegać z wszystkich stron.

 

W tym konkretnym przypadku niezwykły odgłos może być powiązany z frontem pogodowym, który nadciągał nad Filadelfię. Jednak fakt, że liczni obserwatorzy mieli kłopot z lokalizacją kierunku z którego to dobiega jest dziwny, ponieważ zwykle, gdy nadchodzi burza, wiadmo skąd słychać gromy.

 

Oczywiście, jest to tylko jedno z wytłumaczeń. Eksperci sugerują, że można przyjąć, iż odpowiadają za to fale elektromagnetyczne towarzyszące aktywności sejsmicznej. Możemy założyć, że to, co dzieje się poniżej oraz zmiany w składzie atmosfery mogą występować jednocześnie przez co mają silny komponent elektryczny.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Matrika

Witam.Wiem że nie na temat

Witam.Wiem że nie na temat ale mam pytanko.Przeglądająć google Mars natrafiłam na ciekawy obiekt tzn.jakby skamielniała dłoń,palce.znajduję sie w Of Craters nadErosion:Opportunity Examines ''Beagle'' szukałam jakiś wzmianek na ten temat ale cisza w inernecie

Portret użytkownika Karen

Podobno zdobyli już

Podobno zdobyli już technologię zasłonową. My tego nie widzimy ponieważ uruchomione jest pole siłowe niwelujące obraz. Chciałabym się mylić, bo taka technologia w łapach syjonistycznej mafii byłaby bardzo groźna!

Strony

Skomentuj