Rosją rządzi nieznana grupa ludzi, którzy na widok publiczny wystawiają sobowtóry Władimira Putina?

Kategorie: 

Ewolucja Władimira Putina

Ostatnio pojawia się coraz więcej plotek medialnych na temat Władimira Putina. Podobno jego była żona, Ludmiła Putin oświadczyła w wywiadzie, że jej mąż od dawna nie żyje, a obecnie Rosją rządzą "straszni ludzie", którzy na widok publiczny wystawiają tylko sobowtóry prezydenta Rosji.

 

Mimo, że ta teoria spiskowa brzmi dość dziwacznie pojawia się ona już w kolejnych źródłach i po prostu nie sposób to zignorować. Sensacyjne informacje zostały upublicznione nie przez niemiecki dziennik Die Welt, jak kolportuje się w mediach, ale przez ukraiński portal swit24.net , a to w poważny sposób wpływa na wiarygodność przekazu.

Z drugiej jednak strony Putin rzeczywiście zmienił się bardzo na przestrzeni lat. Tłumaczono to dotychczas jego brakiem zgody na starzenie, co objawiało się w niepotrzebnych zupełnie, oszpecających operacjach plastycznych. Czy to jednak nie jest zasłona dymna?

Wkrótce miną 4 lata od czasu gdy po kilkunastu dniach przerwy ponownie pojawił się publicznie Władimir Putin i już wtedy wyglądał bardzo dziwacznie. Zupełnie nie przypominał siebie sprzed lat. Czy to możliwe, że rosyjski przywódca zmienił się tak bardzo na skutek nie do końca przemyślanych ingerencji chirurgicznych? Nie można tego wykluczyć, ale trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia Putina przed 10 laty, a obecnie, można uznać, że to inna osoba.

Na wschodzie jest zresztą długa tradycja prowadzenia takich dziwnych szarad z wykorzystaniem sobowtórów. Wiadomo, że miał ich na przykład Józef Stalin, ale on obsesyjnie bał się o swoje życie. Przez jakiś czas sugerowano, że poprzedni ukraiński prezydent Wiktor Juszczenko, również został podmieniony i dlatego wymyślono historyjkę o dioksynach, które rzekomo zmieniły mu rysy twarzy.

Rzekomy wywiad w Die Welt, którego nie sposób znaleźć na łamach internetowego wydania tej gazety dowodził podobno, że właściwy Putin już dawno nie żyje, a przed śmiercią odwiedził Ludmiłę każąc jej ratować dzieci wywożąc je na zachód. Od tego czasu na świeczniku pojawia się podmieniec, który tylko udaje Putina.

 

Z przekazów medialnych nie dowiadujemy się niestety kim są ci "straszni ludzie", którzy przejęli władzę w Rosji pozostając w cieniu, a wystawiając na widok publiczny sobowtóra Władimira Putina. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jak mówią niektórzy - Rosja to stan umysłu – nie można od razu wykluczać żadnej z ewentualności.

 

 

 

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2041991/Vladimir-Putin-plastic-s...

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/8788727/Vladimir...

news.nationalpost.com/2013/06/09/vladimir-putin-and-lyudmila-putina-russias-first-lady-has-had-enough/

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika slava

To by wyjasniało dlaczego tak

To by wyjasniało dlaczego tak bardzo nienawidzi gejów i lesbijek - jak napisało bodajże The Sun - skoro "obrońcy praw czlowieka" tak skomlą o złe traktowanie lesb w Rosji.

Tak, bardzo logiczna jest twoja argumentacja, jak na kogoś z waginą oczywiście Smile

Portret użytkownika k3

To jest część kampani

To jest część kampani dezinformacyjnej amerykanów. Nie dajcie się sterować.
Na tyle szeroko zakrojonej, że niektórzy już myślą że tak po prostu wygląda rzeczywistość. Przykre to.

Portret użytkownika Adolf Rotszyld

Grupa ludzi która rządzi

Grupa ludzi która rządzi Rosją jest wszystkim dobrze znana: Fridman, Abramowicz, Deripaska, Blavatnik, Arkady i Boris Rotenberg, Milner, Knaster, Shvidler itd. Co łączy tą biznesową elitę Rosji? Łączy jedna rzecz: wszyscy pochodzą z pewnego koczowniczego plemienia.

Portret użytkownika El Koto

Obserwując otaczającą nas

Obserwując otaczającą nas rzeczywistość, a nie wirtualne kłamstwo, którym machina propagandowa Euroatlantyckiego Imperium Zła faszeruje obywateli, trudno jest uwierzyć, że ludzkość mogła dojść do tak głębokiego upadku.
Szczególnie, na obszarze Unii i jej najbliższego otoczenia, sytuacja destabilizuje się w błyskawicznym tempie. Basen morza śródziemnego pogrąża się w chaosie.  Nie ma miejsca bezpiecznego od terrorystów.  Państwa destabilizują się i rozpadają.  Dziś agencje podają informację o rozpoczęciu przez Arabię Saudyjską wojny z powstańcami Jemenu, którzy praktycznie kontrolują już to państwo.  Stany Zjednoczone kontynuują swą politykę popierania wszystkich przeciw wszystkim.  Wspierają Irak i Iran w walce z kalifatem ISIS, kontynuują dozbrajanie ISIS w walce z syryjskim Assadem, równocześnie wspierają swym lotnictwem armię syryjską walczącą z tymże kalifatem. No i oczywiście bombardują wszystko i wszystkich przy pomocy samolotów bezzałogowych –tzw. drones.
Histeryczna propaganda o „rosyjskiej agresji na demokratyczne państwa zachodu” uzupełniona jest prowokacyjnym przemarszem amerykańskich kolumn pancernych przez Polskę i inne kraje „naszego obozu” - ku uciesze gawiedzi i miejscowych prostytutek, urozmaicony jest on manewrami wojsk lądowych w Polsce, Norwegii i krajach bałtyckich.
Gorączkowe przygotowania do nuklearnego konfliktu z Rosją, pchnęły NATO do wielkich manewrów na zachodzie Europy z udziałem niedopracowanego systemu broni laserowej HELLADS użytego do przechwytywania rakiet balistycznych, w rezultacie czego Lufthansa Flifght LH 1172 cudem uniknął katastrofy dwa tygodnie temu, a Germanwings Flight 9525 roztrzaskał się wczoraj w Alpach zabijając 150 osób nim podróżujących.
Nie potrzeba specjalnie podkreślać, że zachodnia opinia publiczna nigdy nie uzyska informacji na ten temat, a miast niej nakarmiona zostanie kolejnym kłamstwem, jak to miało miejsce z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu nad Donbasem przez ukraiński myśliwiec, o którą to zbrodnię oskarża się Rosję.  Pomimo to, prawdy nie da się całkowicie ukryć.  Przecieki o przyczynach katastrofy samolotu Germanwings dotarły zapewne do jej pracowników, którzy en masse nie stawiają się do pracy, licząc na doczekanie końca manewrów w domowym zaciszu.  Sytuacja ta spowodowała odwołanie wielu lotów tego przewoźnika.  Nie spowodowała jednak zmitygowania Amerykanów, którzy całą parą szykują się do wojny totalnej w przestrzeni okołoziemskiej.

Głosuj przeciw
-463
Portret użytkownika &rDo&

Tak to jest jak ludzie

Tak to jest jak ludzie zawierzają konowałom, czytaj lekarzom, a nie Naturze...
Matka natura nie oszukuje tak okrutnie jak rzezi-mieszek który dla raty za nowe auto gotów jest obiecać wszystko, wcześniej podając do podpisu papierek który zdejmuje z niego wszelką odPOwiedzialność.
Sprytne to, ale świadczy tylko o ludzkiej bezmyślności, wynikającej z zatrucia mózgu przez to, co współcześnie definiuje się jako żywność...
Ciekaw jestem co by było jakby któryś prawnik, przy wsparciu jakiegoś warzywnego lobby, zajął się semantyką  słowa żywność i zdelegalizował stosowanie tej nazwy do tego co można powszechnie kupić w marketach.
Przypomne że POdobny prawnik, zdelegalizował używanie określenia lekarstwo w odniesieniu do ziół czy jakichkolwiek naturalnych substancji, które nie posiadają opakowania i kodu kreskowego nadanego przez spasione koncerny...
Tylko koncerny bigFarmy mogą PO okazaniu stosownego papierka, używać określenia lekarstwo. Cała reszta niezrzeszonych zielarzy, czasowo może sprzedawać wspaniałe dary Matki Natury pod neutralnymi określeniami, najlepiej jako karma dla zwierząt tudzież wręcz przemycając te produkty na rynek pod nic nie mówiącymi o ich właściwościach nazwami. A należy pamiętać że to tylko przejściowy okres, zanim bigFDArma zajmie się do reszty tym "problemem", i zdelegalizuje wszystko to co pochodzi wprost od natury. Metody są już znane jak to się stanie... sprawdzało się to wielokrotnie, i tym razem się uda. Wystarczy przecież wynająć jakiegoś pseudorolnika, pole spryskać jakimimś specyfikiem, doprowadzić że produkty takie staną się toksyczne i wytruć nimi kilka tyś ludzi...
Wtedy prawo zadziała bardzo szybko, wprowadzi się ratujące ludziom życie ograniczenia w uprawie i handlu żywym towarem. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać...
W takich chwilach zaczynam wierzyć że Biblia to księga która mówi prawdziwą prawdę...
W końcu stoi tam napisane (żeby zacytować cały fragment, w końcuy data obliguje do głębszej refleksji):
"(...) pewien człowiekiek, mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. Zaraz ten, który otrzymał pięć talentów, poszedł, puścił je w obrót i zyskał drugie pięć. Tak samo i ten, który dwa otrzymał; on również zyskał drugie dwa. Ten zaś, który otrzymał jeden, poszedł i rozkopawszy ziemię, ukrył pieniądze swego pana. Po dłuższym czasie powrócił pan owych sług i zaczął rozliczać się z nimi. Wówczas przyszedł ten, który otrzymał pięć talentów. Przyniósł drugie pięć i rzekł: Panie, przekazałeś mi pięć talentów, oto drugie pięć talentów zyskałem. Rzekł mu pan: Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana! Przyszedł również i ten, który otrzymał dwa talenty, mówiąc: Panie, przekazałeś mi dwa talenty, oto drugie dwa talenty zyskałem. Rzekł mu pan: Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana! Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność! Odrzekł mu pan jego: Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. (Mt 25:14-30)"
Czyżby ten fragment stał się podwaliną do budowy na tej planecie największego systemu wyzysku, grabieży ludzi i natury z resztek które posiadają i dystrybuuowanie ich do tych którzy mają rozum i nie zawahają się go użyć na pożytek własny i tylko własny...
Nawet watykan ma swój bank, tak więc daje tym samym przyzwolenie na lichwę która wypełnia ten Biblijny zapis.
A wiadomo że kupiec ma umysł ścisły, do rachowania przeznaczony i nie jest zdolny do wyciągania wniosków daleko idących i nigdy nie spojrzy poza to co widać... dlatego z pewnością nie jest przypadkiem, że taki zapis w Biblii się znalazł.
Kto wie czy słowa i czyny Jezusa nie były cierniem w oku i piaskiem w uchu kupczących żydów, i gdy wypowiadał takie słowa:" (...)Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać.  Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego"
Kto wie czy nie rozzłościł nimi ówczesnych "bankierów" którzy widzieli w tym groźbę obalenia pracowicie tworzonego systemu lichwy. A może Jezus musiał umrzeć w imię czyichś zysków, żeby system mógł dalej działać tak jak do tej pory?
 
Kto wie czy i dzisiaj nie musi ginąć miliony ludzi, w wyniku chorób, zaniedbań nieświadomych lekarzy, tylko PO to żeby system nadal mógł działać jak do tej pory...
Wszystko się zmienia, nawet roku POry co roku wyglądają inaczej... tylko ludzkość trwa w swoim niezmiennym maraźmie. A Ci którzy pojawiają się tu z rzadka, żeby obwieścić dobrą nowinę, są POświęcani w imię partykularnych interesów.Czy się to kiedyś zmieni?... nigdy w życiu, chyba że poświęcisz to życie, bez reszty, bez oszczędzania, zawierzając mądrości NaturyWszechŚwiata.
Bo życie to ścieżka, droga, czasem wyboista, czasem niczym rzeki nurt szeroki wije się leniwie pomiędzy piaszczystymi plażami, czasem rani stopy ostrymi kolcami, z rzadka nagradza za tród, często kara za zbaczanie z wytyczonego kursu.
Cały czas jednak wokół pojawiają się liczne drogowskazy, których znaczenie można tylko w polu serca rozkodować. Kto czujny jest, serce ma otwarte, znaki te dostrzeże i zrozumie przekaz jaki mają one dlań.
Wówczas starość to odległa wyspa, zagubiona gdzieś na oceanie wpaniałych doświadczeń,
wówczas choroba to letni ciepły deszcz, który tak szybko jak się pojawia, równie szybko przemija dając spocznienie na ścieżce którą się podąża.
Intencja jaką każdy z nas ma w sercu, sprawia że ścieżka życia jaką przemierzamy, jest dokładnie taka jaką wybieramy.
Mądrze kiedyś to ktoś skonstatował, "..po owocach go poznacie..." no bo "...co wewnątrz, to i na zewnątrz..."
Wniosek zatem jeden...
szukaj znaków, bądź dobrym obserwatorem... nawet owoc który leży na hipermarketowej półce, ma na "zewnątrz" wypisaną całą swoją historię, a więc nie mów że czegoś nie wiesz... tylko że tego NIE CHCESZ.
...kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha ...

Strony

Skomentuj