Mocą myśli można leczyć wszystkie choroby i wpływać na kod DNA

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Amerykański genetyk Bruce Lipton promuje zupełnie innowacyjne podejście do leczenia. Jego zdaniem najskuteczniejszym lekarstwem na wszystkie choroby jest czysta myśl ludzka. Badania, które przeprowadził naukowiec dowodzą, że za pomocą umysłu można nawet zmienić kod genetyczny organizmu.

 

Bruce Lipton twierdzi, że 98% wszystkich chorób wynika z przyczyn zewnętrznych, a tylko 2% jest związana z genetyką. Naukowiec długo pracował nad badaniami komórek macierzystych i doszedł do wniosku, że nasz genom ma niewielki wpływ na zdrowie. Identyczne genetycznie komórki macierzyste zachowują się zupełnie inaczej, gdy znajdą się w różnych pożywkach. Wszystko to zależy od konkretnego środowiska chemicznego, nie zaś kodu genetycznego.

 

Lipton twierdzi, że nasze myślenie tworzy środowisko chemiczne dla komórek. Myśli powodują reakcję łańcuchową w organizmie. Pozytywne myślenie pomaga w tworzeniu sprzyjających warunków i harmonijnych procesów chemicznych. Negatywne myślenie (stres, strach, nienawiść), prowadzi do przenoszenia wiadomości, wywołujących dysharmonię i choroby.

Bardzo niewiele osób wierzy w możliwość samoleczenia mocą mózgu. Większość jeszcze na poziomie podświadomości zaprzecza takiej możliwości. To właśnie podświadomość stanowi rodzaj automatycznej kontroli wszystkich procesów w naszym organizmie.

 

Jeśli ktoś chce być zdrowy, musi jednak konsekwentnie podążać ścieżką pozytywnego myślenia. Pomaga ono w tworzeniu sprzyjających warunków i harmonijnych procesów chemicznych. z kolei negatywne myślenie generuje stres, strach i nienawiść, co prowadzi do dysharmonii i w konsekwencji choroby.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Boryss

PIERWOTNE KODY ŹRÓDŁA

 

PIERWOTNE KODY ŹRÓDŁA

 

AKTYWUJĘ I UWALNIAM W KAŻDEJ KOMÓRCE CIAŁA

PEŁNĄ ZDOLNOŚĆ DO ODTWORZENIA I REGENERACJI

 

AKTYWUJĘ W KAŻDEJ KOMÓRCE ZDOLNOŚĆ I WŁAŚCIWOŚĆ

PIERWOTNEGO POTENCJAŁU KOMÓRKI MACIERZYSTEJ

 

MÓJ UMYSŁ JEST DOSKONAŁĄ MOŻLIWOŚCIĄ KREACJI I TWORZENIA

 

UŻYWAM TYLKO TYCH MOŻLIWOŚCI

KTÓRE SŁUŻĄ I BUDUJĄ ŻYCIE W PEŁNI PRZEJAWIENIA

KORZYSTAJĄCE Z PEŁNI STWÓRCZEGO POTENCJAŁU ŻYCIA

 

CUD TO ŻYCIE

AKTYWUJĘ ANTENĘ DNA

AKCEPTUJĘ

 

Portret użytkownika klisza

Przyznaję racje, od może 10

Przyznaję racje, od może 10 lat żyję  bez stresu i bez chorób a to przez to, że codziennie przebaczam wszystkim za wszystko, nikomu nie zazdroszczę, nikogo nie obgaduję, myślę pozytywnie i  codziennie dziękuję za wszystko Panu Bogu!

Portret użytkownika panfenix

Jest coś takiego jak prawo

Jest coś takiego jak prawo przyczyny i skutku, prawo karmy i reinkarnacja. Co wykreujemy w poprzednim życiu z tym się zmagamy albo radujemy w kolejnych. Dlatego ktoś się rodzi chorym, kalekim, utalentowanym.... . To nie sąd boży decyduje jak tu komu przyp... ale my sami się karzemy albo uszcześliwiamy.

Portret użytkownika MM

 Spróbuję Ci to wyjaśnić

 Spróbuję Ci to wyjaśnić (mimo, że upłynęło sporo czasu od zadanego pytania). Napiszę, jak ja to widzę i czuję po wielu przeczytanych lekturach i przemyśleniach. Czy mam rację? Każdy niech rozstrzygnie to we własnym sercu. Człowiek, przychodzi na świat w ramach Boskiego Planu, czyli człowiecza Dusza ma się udoskonalić w konkretnym zakresie. Każde życiowe doświadczenie, a więc także cierpienie daje możliwość wzrastania Duszy człowieka małego, jak i dorosłego. Dorosły człowiek ma szansę rozszerzenia Świadomości, a w konsekwencji także Podświadomości. Każda choroba czemuś służy. Dorosły człowiek dzięki niej może odkryć jakiego rodzaju emocjonalne przeszkody (blokady) ma odpuścić, np. złość, nienawiść, urazy, brak wybaczenia... itp. To wszystko sprowadza się do podstaw: braku miłości do Boga, bliźniego swego, no i siebie samego. Dusze dzieci przychodzą chore na ziemię, ponieważ w swoich poprzednich życiach sprzeniewierzyły się podstawowym Boskim zasadom życia albo rodzice, poprzez swoje myśli, uczucia i działania stworzyli karmę obejmującą swoje dzieci (S. Łazariew świetnie to tłumaczy). Nie jest to kara, lecz możliwość wzrostu Duszy. To nic, że umysł małego dziecka nie rozumie ale jego Dusza wie wszystko - doświadcza, wie, a pamięć w Duszy pozostanie już na wieki. Czasami dusze małych dzieci, poświęcają się dla dobra innych aby dorośli coś zrozumieli i czegoś doświadczyli poprzez chorobę czy śmierć małego dziecka. Przecież w Duchowym, Boskim życiu nie ma śmierci - Dusza zawsze żyje. 

Portret użytkownika Dorota

pisze Pan " Każda choroba

pisze Pan " Każda choroba czemuś służy. Dorosły człowiek dzięki niej może odkryć jakiego rodzaju emocjonalne przeszkody (blokady) ma odpuścić, np. złość, nienawiść, urazy, brak wybaczenia... itp. To wszystko sprowadza się do podstaw: braku miłości do Boga, bliźniego swego, no i siebie samego. "

WIDAĆ GOŁYM OKIEM , ŻE ZNA PAN TYLKO TEORIĘ. Nie jest dla mnie nowa. Ja zmagam się z praktyką - po szczepionce na polio omal nie umarłam (niestety) na zapalenie mózgu. Jednym z ORGANICZNYCH powikłań jest nie panowanie nad złością i agesją i nic na to nie pomogła lektura Łazariewa , Hawkinsa i praca nad wszystkim o czym Pan pisze. Mam do tego od 36 lat CIĘŻKI CHAD (jak wiadomo uwarunkowany genetycznie) JAK PAN SIĘ DOWIE ŻE KOMUŚ RĘKA ODROSŁA W WYNIKU ROZWOJU DUCHOWEGO PROSZĘ O KONTAKT.([email protected]) BARDZO MI NA TYM ZALEŻY! Przy okazji pozdrawiam emerytki walczące z antykoncepcją! Obdarowana Dusza.

 

Portret użytkownika Janusz

Siły duchowe czerpiemy z

Siły duchowe czerpiemy z dawania a nie z brania.Jesli nastawiony jesteś na dawanie to masz w sobie dużu przestrzeni w komurkach na przyjmowanie Dobra .Jesli komórki znają tą duchową zasadę to nie gromadzą szcześcia a dają innym komórkom (braciom) i dawanie staję się szczęściem.Pieknie to też opisuje Khalil Gibran w "Prorok" O Dawaniu.Janusz

Portret użytkownika Zuro

To akurat ze złej diety.

To akurat ze złej diety. Jedzenie polegające na nie łączeniu prodyktów oraz ruch fizyczny i całkowita eliminacja czerwonego mięsa  wspaniale wpływa na obniżenie ciśnienia i dobre samopoczucie.

Portret użytkownika mirek

Prawdopodobnie z ...braku

Prawdopodobnie z ...braku soli .Nie nie tej kupowanej w sklepie, warzonej, która jest czystym NaCl. Potrzebujemy soli kamiennej . Druga przyczyna to niedobór witaminy K2Mk7. Brak tej witaminy powoduje odkładanie się wapnia w tętnicach .Zmniejsza się ich prześwit i serce zwiększa ciśnienie by dostarczyć odpowiednią ilość krwi do organów ciała. Taka tam - zwykła fizyka

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Portret użytkownika bbb

To bylo uproszczenie. Takie

To bylo uproszczenie. Takie samo jak wystarczy naprawde chciec schudnac lub chciec miec ladna sylwetke, aby to osiagnac. To skrot myslowy. Do tego trzeba dodac diete  i trening. Podobnie z chorobami. Najpierw chciec, potem zmienic nawyki zywieniowe i zyciowe - i problemu nadcisnienia nie ma. Nadcisnienie to wymysl naczej ery, nic wiecej.

Portret użytkownika kuzYn

Bardzo ciekawy temat. Zawsze

Bardzo ciekawy temat. Zawsze uważałem że umysł człowieka posiada ogromny potencjał. Dowodem jest chociażby zwykłe placebo. Jeśli chory bardzo w coś wierzy to potrafi sam siebie uzdrowić. 
Gdyby człowiek potrafił jeszcze to kontrolować, to żadne lekarstwa nie były by potrzebne.

 

Portret użytkownika z sieci

"Powtarzając pewne treści

"Powtarzając pewne treści stajesz się nimi, nasiąkasz tym co one w sobie niosą. Jeśli są to pozytywne sugestie rośniesz i rozwijasz się, nabierasz wiary w siebie, radości, chęci do życia i działania. Jeśli powtarzasz negatywne sugestie, człowiek maleje, choruje, kurczy się i zaczyna w nim powstawać lęk. Spróbuj ciągle upadlać psa; zacznie być strachliwy i agresywny, neurotyczny. Chwalony i motywowany za dobre zachowania pochwałami, stanie się najwierniejszym kumplem na świecie."

Portret użytkownika Marini

PRAWDA....wyleczyłem sie z

PRAWDA....wyleczyłem sie z padaczki kloniczno tonicznej...
Lekarze zrobili ze mnie chorego na całe zycie i kazali brac jedna tabletke codziennie do konca zycia.
Wyleczyłem sie kompletnie, nie mam zadnych napadow ani powikłan.
Myslcie co chcecie ale wszystko jest mozliwe! Kwestia Wiary  Wink
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka Moc jest w Nas Wszystkich!

Portret użytkownika Justyna890518

Cześć, bardzo interesują mnie

Cześć,
bardzo interesują mnie Twoje doświadczenia. Mój chłopak choruje od wielu lat na atopowe zapalenie skóry. Czy moglibyśmy się skontaktować? Chciałabym poznać Twoją historię. Może to nam jakoś pomoże. Pozdrawiam

Portret użytkownika Hmm

Może odpowiedz znajdziesz w

Może odpowiedz znajdziesz w książce Jerzego Zięby, ukryte terapie. Oraz w książce Woda utleniona , wg Nieumywakina.  Jeśli chodzi o umysł, to możesz skupiać się tym miejscu i wizualizować sobie np. kulę światła jak wpływa do stawu.  Powodzonka

Portret użytkownika solar

Zgadzam się całkowicie. 18

Zgadzam się całkowicie. 18 lat temu zachorowałem na niewydolność nerek. Przez cały pobyt w szpitalu chodziłem i myślałem wyłącznie o tym, że nerki pracują prawidłowo. Wyobrażałem sobie jak filtrują krew, jak "wyłapują" toksyny. Wyszedłem ze szpitala po dwóch tygodniach. Wszyscy mówili (i chorzy i pielęgniarki), że najwyżej za rok się zobaczymy na dializach. Mija 18 lat i nie widzimy się. To nie lekarstwa mi pomogły ale ja sam. Wierzę w to głęboko.

Portret użytkownika rafik

Zgadzam się z tobą też to

Zgadzam się z tobą też to odkryłem co ten naukowec ale na sobie i nienaukowymi metodami. Nasze myśli stają się naszą rzeczywistością - też się leczę z pewnej choroby i wygrywam, tam gdzie inni się śmiali ja zostawiłem ich daleko w tyle. Wszystko jest możliwe Smile Smile Smile 

Portret użytkownika sio

Aron ty nic nie czaisz. Wojny

Aron ty nic nie czaisz.
Wojny nikt nie chce - tylko fałszywi mesjasze, którzy dla swoich ideałów wysyłają chłopców na nią.
Ty natomiast jesteś kolonialistą, który myśli że wyzsze sfery do których należysz rzekomo powinni rządzić światem. To tak trochę jak z faszyzmem - dobrowolnie bądźcie moimi niewolnikami a jak nie to będziecie zniszczeni-mieliście wybór. Musisz nauczyć się spostrzegać rzeczywistość głębiej
Poza tym wszystkie święte księgi nawołują do wojny - moja propozycja - odrzucić tą makulaturę i wrócić do myślenia a potem rozgraniczyć uczucia od emocji, tzn uczuć jeszcze nikt nie ma bo zostały człowiekowi zabrane jak się ureligijnił i wielbi bałwany z ziemi świętej i starożytnych indii.
Zacznij czuć bo rozmowa z tobą jest na poziomie bacy i juchy albo nawet popieliny z twuniksa czy czegoś ajaj co za poziom

Portret użytkownika Cabaj

Uwazam ze Lipton powinien

Uwazam ze Lipton powinien jednak dalej zajać sie produkcja herbaty a nie mysleć ponieważ osoby z iQponizej 90nie myślą tylko przyjmuja to co zostanie podane im na "tacy"A na zdrowie wpływa stan psychiczny-to fakt.Zdrowie może zrypać także zycie z wredną samicą- a w iekszości podobno wszystkie takie sie robia jak otwór wysycha.

Portret użytkownika aron jasnowidz

pisałem na inne medium post o

pisałem na inne medium post o mysli sprawczej ,teraz podają juz naukowcy ze to jest to co kształtuje wszystko .będziemy sie uczyc myslą tworzyc materię tak jak rasy obce w wyższych wymiarach ale jeszcze troche to potrwa ,najpierw czeka nas zmiana myslenia wogóle z narzekania ,mordowania ,ignorowania ,wyzywania na zrozumienia i akceptacje istoty stworzenia a potem zmiana na naszej planecie i upadek systemu .Naukowcy gdy będa juz uwolnieni będa powoli mówic o siwecie duchowym i energii która kreuje wszystko ,Ich waidmości będą adekwatne do anszego rzowoju ,będa powtarzać to co przekazuja nam juz dawno istoty pozaziemskie i istoty duchowe ,i piekne jest to ze najpierw mamy przekazy a potem potwierdzenie od naukowców i oby tak dalej no jak tu nie wierrzyc kiedy nauka mówi to samo co medytacje ,przekazy ,przesłania itd itd .Nie da się wyprzeć i ignorować wszystkich i wszystkiego aby zachowac swój sposób myslenia i swój świat .Idą zmiany czy to sie nam podoba czy nie ale to co jest po drugiej stronie teczy jest po za nasza wyobrażnia dlatego szkoda ze częsc ludzi jeszcze spi lub ignoruje to co sie dzieje bo wtedy nie było by znakjów i anomali tylko uwonienie technologii i poczatek okresu przejściwoego .Gdy zrozumiemy że nasze mysli mają moc sprawczą i mysl CHCE POKOJU NA ŚWIECIE w tych czasach jest jak czarodziejskie zaklęcie które moze sie ziścić wtedy zaczniemy go stosowac codziennie i powilona przez miliardy umysłow doprowadzi nas bezbolesnie do nowego wolnego świata .więc skoro nie potrafimy sie zjednoczyć na ulicy to zróbmy to we własnych domach i powtarzajmy codziennie tą mysl o pokoju a zło nie bedzei miało energii do istniena i zostanie odprowadzone lub przeprowadzone .Więc do pracy rodacy jak nie chcecie aby anomalie lub wojna odebrała wam wszystko .

Portret użytkownika isabella

Aronie spotkamy sie na sadzie

Aronie spotkamy sie na sadzie Bozym odpuszcze ci wiekszosc twoich grzechow za to pozytywne myslenie.
Jestem 1 z 9 sedziow ,ktorzy tam beda.Przypomnij mi o tym co Ci obiecalam teraz, jezeli bedziesz pamietal.

Portret użytkownika Lena

Idą zmiany powiadasz ? Toż to

Idą zmiany powiadasz ? Toż to w zeszłym roku to samo zapowiadałeś i co ? I lipa ! Twoje demonki rozmyśliły się - tak to tłumaczyłeś kiedyś tu, na łamach tego forum. Założę się o skrzynkę whisky, że za rok tak samo będziesz klepał w klawiaturę byle by ludzi straszyć.

Portret użytkownika sio

Kłamiesz Aron jak z nut. Otóż

Kłamiesz Aron jak z nut. Otóż żadne inne światy nie zostały przez naukowców udowodnione.Naukowcy nie znaleźli jak  do tej pory nawet jednej głupiej bakterii poza ziemią ani nie udowodnili istnienia żadnego ducha.
Wszystko jest jedynie teorią - Aron kłamca i jeszcze raz kłamca.Przez takich jak ty są tylko wojny.
Mojrzesz kłamał, Cezar Julek kłamał, ap Paweł a nawet św Józef Stalin też kłamał.
Chcemy pokoju ale nie chcemy być okłamywani - w przeciwnym razie - WOJNA
W Polsce nie ma pokoju za wszelką cenę i świat został uratowany przed nazistami,komunistami, turkami,krzyżakami itd. A teraz czas na wojnę z oszukującymi demonami

Portret użytkownika aron jasnowidz

Wiec idź na wojnę ,gdy tak

Wiec idź na wojnę ,gdy tak będziecie myśleć to będzie wam dana ,niedawno baliście się o pobór do wojska teraz kiedy zostało to ściągnięte a USA uderzyła na bliski Wschód mówicie ze nic się nie dzieje ,znak apokaliptyczny o jaki prosicie jaki ma być? ja proszę aby go nie było ,a o co ty prosisz o wojnę ? Masz ją w swoim sercu i widać ją w każdym twoim komentarzu ,dlatego zostaje nam tylko prosić Stwórca aby uwolnił takie serca i zatrute rozumy i to się teraz dzieje ,a zmian nie widzi tylko ten co nie chce ich widzieć .możesz mnie wyzywać obrażać ale to tylko pokazuje kim jesteś i życzę Ci abyś zamiast wojny w sobie miał światło i pokój .

Portret użytkownika contrast

Niezbyt dobra afirmacja.

Niezbyt dobra afirmacja. Mówiąc że chcę pokoju, utwierdzasz się w wierze że tego pokoju na świecie nie ma. Lepsza i skuteczniejsza afirmacja to afirmacja dziękczynna, np. "Dziękuję za pokój na świecie".

Portret użytkownika KoFiPL

Zgadzam się z tym. Jak

Zgadzam się z tym.
Jak złamałem rękę będąc małym dzieciakiem żeby zmniejszyć ból myślałem o tym jak już to będę miał poskładaną rękę i jak już wszystko będzie ok i nie będzie bardzo mocno bolało. Bardzo mi to wtedy pomogło takie pozytywne myślenie w czasie kiedy ból był extremalnie krytycznie nie do wytrzymania. (poważne złamanie w 2 miejscach).
Nie wolno myśleć negatywnie w takich przypadkach bo można zrobić sobie jeszcze większą krzywdę...
Jeszcze inny mój sposób który wymyśliłem jakiś rok temu, to to żeby rozmawiać z komóreczkami (wysyłać mózgiem wiadomości do wszystkich komórek) coś jak by rozmawiać z nimi jak małymi dziećmi, aby naprawiły jakieś bolące lub chore miejsce w organizmie - pomaga Smile
 

Strony

Skomentuj