Ogromne UFO w kształcie litery T zarejestrowane w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Co jakiś czas pojawiają se doniesienia o pojawiających się w okolicy Słońca dziwnych anomaliach widzianych na zdjęciach z koronagrafów. Należące do NASA kosmiczne obserwatorium solarne SOHO dostarczyło 12 kwietnia kolejne niezwykłe zdjęcie przedstawiające obiekt w kształcie litery T uchwycony w pobliżu tarczy słonecznej.

 

Tego typu obserwacje są na porządku dziennym i niektórzy specjalizują się w wyszukiwaniu kolejnych anomalii w pobliżu tarczy słonecznej. Pojawiają się nawet teorie spiskowe wedle których NASA monitoruje nie tylko Słońce, ale też "ruch" w jego okolicy. Wedle tej teorii Słońce jak i każda gwiazda jest rodzajem gwiezdnych wrót przez które da się przemierzać galaktykę szybciej niż konwencjonalnie. Podobną rolę mają tez pełnić centralne czarne dziury, które są w tej teorii czymś w rodzaju transportowych hubów pozwalających na zmianę galaktyki.

 

Innymi słowy ludzie ci wierzą, że kolejne anomalie słoneczne to realne pojazdy wylatujące i wlatujące do Słońca. Popularyzatorem tej teorii jest Nassim Haramein. Podpierając się licznymi filmami nakręconymi za pomocą koronagrafów NASA wskazuje on na konkretne ujęcia, na których jego zdaniem widać obiekty tylko oficjalnie zwane "kometami". Jego teoria idzie dalej. Uważa on, że miejscami, przez które przelatują obce statki są plamy słoneczne, a widocznym skutkiem odbywanej podróży są rozbłyski słoneczne.

Według NASA są to oczywiście nonsensy, a anomalie takie jak ta zaobserwowana 12 kwietnia to tylko błędy matrycy, których zdarza się całkiem sporo. Mimo to grono zwolenników teorii o pojazdach w okolicy Słońca wcale nie maleje na przestrzeni ostatnich lat.

Zobacz również:

//innemedium.pl/wideo/slonce-planety-moga-byc-czescia-miedzygalaktycznej-sieci-transportowej

//innemedium.pl/wideo/artefakty-prekolmbijskie-calakmul-moga-dowodzic-paleokontaktow-obcymi

//innemedium.pl/wideo/slonce-jako-gwiezdne-wrota-podrozy-miedzygwiezdnych

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Aliens666

Pieprzycie głupoty, może jest

Pieprzycie głupoty, może jest w tym coś prawdy. Przeżyłem latek to mogę coś powiedzieć o tym. Przedstawię sen który miałem kilka lat temu zaznaczam że nie brałem jakiegoś zielska a być może związany jest z tym zjawiskiem. Dany sen opisałem na YouTube i miałem odpowiedzi z USA. Nie mam pojęcia czy był to sen? gdyż czułem klimat zadawałem pytania i otrzymywałem odpowiedzi. Jako kilku letni chłopiec widziałem pomarańczową kulę na widok jej nogi mi przestały funkcjonować a głos który słyszałem w mojej głowie był bardzo głośny i wyrażny tak że włosy mi się zjeżyły. Opowiem teraz sen: w pomieszczeniu pojawiła się kula koloru i wielkości pomarańczy, coś mi mówiło aby dotknął jej, w mgnieniu oka znalazłem się na planecie gdzie atmosfera była koloru zachodzącego słońca w oddali stała bardzo wysoka budowla podobna do katedry. Po przebyciu stopin schodowych otworzyłem wielkie wrota, gdy weszłem do tej budowli pierwsze moje myśli i skojarzenia mówiły że jest to coś podobnego do świątyni Jahwe w Jerozolimie w tym momencie pojawiła się mała świecąca jasno kula, która przekazała, słyszałem głos wyrażny w głowie, że Jahwe to Bóg który zniewolił Ziemię, przedstawiono mi rozpustę itp. , głos kazał dotknąć tej kuli i w oka mgnieniu znalazłem się na planecie innej niż Ziemia, głos wskazał i pokazał olbrzymie statki które spalą Ziemię. Kazano dotknąć mi kuli i nie wiem dlaczego znalazłem się w pomieszczeniu gdzie było bardzo mało światła. W oddali stał fotel a na nim siedziała istota jakby w letargu gdy podeszłem otworzyła oczy które były bardzo duże i czarne, zauważyłem zdziwienie tej istoty skąd się tu znalazłem. W tej samej chwili pojawiła się świecąca jasna kula i zabrała mnie na planetę gdzie były dwa słońca, drzewa były bardzo wysokie, nie spotykane na Ziemi, podobne do sekwoi, były bardzo wysokie i duże zwierzęta, zauważyłem  ruiny i istoty podobne do Ziemian, były troche inne, wszystkie podobne do siebie i jednakowego wieku. Skazały abym nigdy tutaj nie przychodził gdyż na planecie tej jest zaraza i mogę zarazić Ziemię, gdy to powiedzieli zadałem pytanie skąd wiedzą, że jestem z Ziemi, oznajmili, że ich potomkowie pochodzaą też z Ziemi, zadałem następne pytanie, jeżeli wiecie że jestem z Ziemi to jak daleko od tego miejsca jest Ziemia, oznajmili, że licząc według rachuby na Ziemi to około 5 lat świetlnych. Oznajmili że się nie starzeją a problemem jest skarzenie i agresywne ataki zwierząt. Kula czyli energia jest nośnikiem mojej podróży aby statek takich rozmiarów mógł przebyć olbrzymią odległość potrzebuje energii a słońce posiada jej wystarczająco

Portret użytkownika zxc

Do portalu słonecznego

Do portalu słonecznego wchodzi się od osi bieguna południowego a wychodzi od osi bieguna północnego. Każdy z Was czytających może z niego skorzystać, tylko nikt z Was tego nie chce.
Planeta którą opisałeś istnieje fakt 5,1 roku świetlnego od ziemi, populacja liczy na chwilę obecną ok 11 mln osobników.

Portret użytkownika kuzYn

Oczywiście El Koto, każdy wie

Oczywiście El Koto, każdy wie że tak wyglądaja drony gadów. Nikt jednak nie przypuszcza że gady maja jeszcze wersje zminiaturyzowaną wielkości pchły. To wysoko zaawansowana technologia biologiczna.  Taki dron wgryza się w ciało człowieka, i wywołuje chorobe zwaną boreliozą. Ludzie myślą że kleszcz, a to dron zabójca Wink

 

Portret użytkownika Mert

Cos w tym jest, macie wiecej

Cos w tym jest, macie wiecej info o tych dronach gadow? Czemu sie nas czepiaja? I w jaki sposob wybieraja ofiare? 5 lat temu mialem boreliose bez widocznego kleszcza. Byla tylko widoczna czerwona plamka na lydce w wielkosci 5 Zl. Mam rowniez duzo snow proroczych, rozwijam sie duchowo. Ale czuje ze jakas Inna sila chce mi przeszkodzic. 2 lata temu ktos mnie po prostu trzasnal w czesc tylniej glowy. I to nie uwierzycie, stalo sie w trakcie modlitwy. Uslyszalem tylko glosny Huk, jak by korki wysiadly. No i czulem sie jak bym zostal na chwile odlaczony. Nie istnialem przez kilka sekund. Upadlem i bylem nie przytomny,  myslalem ze nie zyje. Gdy ocknalem, nic nieslyszalem, uszy byly wylanczone, (lewe ucho od hukniecia mnie bolalo jeszcze z tydzien.) Ale powoli odzyskalem sluch gdy tylko odzyskalem swiadomosc. Gdy tylko wrocilem do zywych, czulem wielka dawke pradu ktora szla od tylnej czesci glowy ( miejsce uderzenia) powoli wzdluz kregoslupa w dol. To bylo bolesne, bo czulem Ten prad a byl goracy jak ogien. I powoli szedl ten prad az stanal na dolnej czesci kregoslupa. Po tym zdarzeniu gdy sie udalem do szpitala bo naprawde myslalem ze z uchem cos nie tak, myslalem ze cos peklo i cos zobacza, Ale nic takiego. Gdy opowiadalem Historie wydarzenia, lekarz patrzal na mnie innymi oczami, nie uznal mnie za wariata itp. Ale czulem intuitywnie jak by cos wiedzial. Szlak wie, ale ostatnio cos sie zlego dzieje na tym swiecie. Czyzby to walka o nasze dusze? Ale tak naprawde czuje ze jestem podlaczony do jakiegos systemu tylko nie Wiem kto mnie programuje. Nic w moim zyciu nie dzieje sie bez powodu. Powoli mam wrazenie ze zyjemy w jakiejs chorej iluzji. 

Portret użytkownika Aliens666

Skąd wiesz, że mi to sięśniło

Skąd wiesz, że mi to sięśniło a można powiedzieć że tak jakbym tam był. Te olbrzymie statki pojawią się na orbicie Ziemi. Wielkość ich spowoduje że słońce straci swój blask a na Ziemi spowodują bardzo silne trzęsienia. Wszystko obróci się w gruzy. Cześć ludzi zostanie zabranych do tych statków a następnie z orbity Ziemi spalą ją. Wszystko co jest na Ziemi zniknie zostanie spalone. Tak jak po legendarnym potopie przeżyje tylko garsta ludzkości zakopana w rozpadlinach Ziemi. Ziemia zmieni swoje położenie, zmieni się klimat. To oni sami odbudują tą Ziemię, sprawią, że zazieleni się nową roślinnością i zwierzętami. Powstanie nowy człowiek inny niż my dzisiaj, który będzie zmienny na pograniczu ducha i materi, będziemy mogli przybierać inne postacie. nie będzie już starców ani śmierci, będziemy podróżować po wszechświecie i innych wymiarach. Władcy mocarst wiedzą o tym, że Ziemia zostanie spalona

Portret użytkownika Dżolka

Czyli zgodnie z tym co

Czyli zgodnie z tym co napisałeś, przeżyją tylko gady i semici schowiani pod ziemią w tych aglomeracjach, które cały czas drążą supermaszynami od dziesięcioleci? 

Portret użytkownika kałkangura

robercie, ten tekst jest tak

robercie, ten tekst jest tak płytki, że nie sposób tak na poważnie go analizować. menisk wypukły z totalnmi bzdurami zafundowałeś. Oj Robert Robert, przykro na to patrzeć i czytać. Komentarze ludzi są miażdżące i wynika z nich, że tylko ty "to kumasz". Więc ty jesteś mądry a inni głupi albo wszyscy są mądrzy a ty głupi. Przychylam się do tego, że nie jesteś z większością mądrych i półmądrych ale na pewno w tym gronie "naszym" (nie twoim) nie ma głupich;)
Baw się dobrze, Przypominasz mi typowego domatora, co słodząć kawkę musi zakręcić 5 razy w lewo i pięć w prawo. Dzieńświra, chłopie;)

Portret użytkownika Lobo

Wydawałoby się, że naukowcy

Wydawałoby się, że naukowcy nie mogą ustalić który model wszechświata jest najlepszy (już nie chcę pisać, że słuszny, bo to raczej bez sensu). Absolutny centryzm Ptolemeusza czy Kopernika jest nie do odróżnienia od mieszanego centryzmu Brahego i jakiekolwiek innej mieszanki. Galeliuszowe transformacje pozwalają przeliczyć obserwacje z jednego centryzmu na drugi i nie ma na to rady - jeżeli tylko prędkość światła jest nieskończona. Myślę, że dopiero obserwacja skutków działania znanych sił pozwala wybrać właściwy centryzm - czyli dopiero
Newton był pierwszym który mógł ustalić właściwy centryzm, ale niestety tego nie uczynił. Zdajemi się, że Newton znał wyprowadzenie praw Keplera z równań różniczkowych ruchu planet i to chyba jest jedyny sposób na selekcje najlepszego centryzmu. A poza tym to teoria Newtona jest fałszywa, teoria względności jest dokładniejsza. Teoria Newtona jest tylko znakomitym przybliżeniem. Co nie oznacza, że Albert Einstein miał w 100% rację. Właśnie czytając przeróżne obcojęzyczne publikacje natknąłem się na prace podważające jego teorię, które otwierają drogę do nowego centryzmu, a jest nim niebo-centryzm.
Sam pomysł, że nasza Ziemia jest w środku pusta, a my wraz ze Słońcem, Księżycem, oraz gwiazdami znajdujemy się we wnętrzu „pustej” kuli, brzmi zupełnie jak szaleństwo. Niemniej jednak konfrontacja z tym poglądem jest fascynująca i daje nowe impulsy do przemyśleń o prawdziwości owej teorii.
Przyjmijmy, że cały widoczny wszechświat jest o wiele mniejszy, niż się powszechnie uważa. Ludzkość żyje po wewnętrznej stronie skorupy próżnej w środku Ziemi; w jej wnętrzu znajduje się ciemna sfera niebieska, wokół której obracają się luźno z nią połączone punkty świetlne. Tworzy to w rezultacie, tzw. wszechświat ułudny (będący czystym złudzeniem). "Gwiazdy" widziane na niebie są oczywiście niewielkimi punktami światła przymocowanymi do sfery niebieskiej tego ułudnego wszechświata. Słońce ma zaledwie dwa kilometry średnicy, planety zaś, bardzo małe, krążą wokół centralnej sfery. Noc zapada wtedy, gdy Słońce znajduje się po drugiej stronie tego "wszechświata", a to, czy widoczny jest na nocnym niebie Księżyc i planety, zależy po prostu od
ich położenia względem obserwatora i sfery centralnej. "Jeśli Księżyc znajduje się w środku naszej Ziemi, to rzeczywiście byłoby mało miejsca dla nas!" "Być może Księżyc, Słońce, planety, i gwiazdy są znacznie mniejszy niż przyjmujemy!" Ale podobno ludzie byli na Księżycu, okrążyli go wielokrotnie, oraz go skartografowali! Tak lub
podobnie mogłyby rozpocząć się dyskusje o niebo-centrycznym modelu wszechświata. Często nieświadomie, kierujemy się założeniem, że przestrzeń kosmiczna jest jednorodna i izotropowa, tzn. w każdym kierunku i na każdą odległości posiada te same właściwości fizyczne. Dla przypomnienia: Szczególna teoria względności Alberta Einsteina opiera się na dwóch postulatach.
1. Zasada względności: wszystkie prawa fizyki są jednakowe w każdym inercjalnym układzie
odniesienia.
2. Prędkość światła: prędkość światła jest taka sama w każdym inercjalnym układzie
odniesienia.
Ale nie mogłoby być tak, że na przykład długość obiektu ze zmianą lokalizacji zmienia swoja długość i objętość? Ale jeśliby nawet tak było, nie mieliśmy by szans na zarejestrowanie lub zmierzenie tego, ponieważ długość i objętość ciała w innym miejscu w kosmosie się jednakowo zmniejszy wraz z nasza miarą, np. naszą metrówka.
A gdyby jednak wyjść z następujących założeń:
Aksjomat 1: w modelu niebo-centrycznym skracają się odległości w miarę zbliżania się do centrum wewnętrznego kosmosu. W centrum każda długość zmniejszyłaby się do ZERA. Odległość do Księżyca zmniejszyłaby się z 384 000 km do 100 km od centrum i 6270 km do wewnętrznej powierzchni Ziemi, gdzie średnica Księżyca zmniejszyłaby się do 1 km. Astronauta znajdujący się na powierzchni Księżyca miałby wówczas wzrost około 0,5 mm, gdzie ów Astronauta nadal składałby się z tej samej liczby atomów. „Ale gdyby tak skierować wiązkę lasera w kierunku Księżyca i ta odbiłaby się od niego, ona musiałaby powrócić na Ziemie o wiele szybciej niż 2,5 s!”. Niepodważalny fakt, gdy wychodzimy z założenia, że prędkość światła „c” jest zawsze i wszędzie stała. Gdyby jednak wyjść znastępującego założenia:
Aksjomat 2: prędkość światła odpowiednio maleje zbliżając się do centrum Ziemi. W samym centrum prędkość światła wynosiłaby c = 0 m/s. Przez to, że w kierunku centrum wszystkie długości się zmniejszają i maleje prędkość światła, odnosimy wrażenie pokonywania odpowiednich odległości w tym samym czasie, co oznaczałoby:
obserwujący na wewnętrznej powierzchni Ziemi zmierzy zawsze i z każdego dowolnego punku na Ziemi taką samą prędkość światła. „Ok, teraz jest już jasne, dlaczego nigdy nie zobaczę Ziemi po przeciwnej stronie, gdyż prędkość światła w centrum wynosi zawsze 0 m/s. Ale dlaczego nie widzę z Warszawy np. Berlina lub
Nowego Jorku?”. Prostolinijność przebiegu światła w fizyce jest następująco zdefiniowana: „W prześwitującym
ośrodku jednorodnym światło rozchodzi się równolegle do linii prostych, zwane one są promieniami świetlnymi.” Ale jak rozchodzi się światło? Definiujemy:
Aksjomat 3: W ogólnie przyjętym sensie definicji przebiegu światła, światło rozprzestrzenia się zawsze prostolinijnie. W każdym innym przypadku światło rozprzestrzenia się po torach parabolicznych, zmierzając w kierunku centrum Ziemi. Te trzy założenia lub aksjomaty są wystarczające do opisania wszystkich procesów zachodzących w niebo-centrycznym modelu wszechświata.

Portret użytkownika niepokój

A ja jestem ciekawy, czy to

A ja jestem ciekawy, czy to przypadek. Z chwilą uruchomienia akceleratora cząstek, puls Ziemi czyli częstotliwość shumana nagle obniżyła się a jego amlituda prawie się wyzerowała. W Rosji za przestano pomiarów, strona na której podawano dane, ostatnio miałem "error". Nieodmiennie ludzie niby niezwykle mądrzy, którzy obsługują akcelerator, wydają mi sie byc na poziomie bobasa krecącego się obok gniezdka elektrycznego z dwoma drucikami w rączkach.
Obserwuję wokól i widzę że znacznie pogorszyło się samopoczucie ludzi, pogorszyła się koncentracja i wiele innych czynników. Czy to wynik tych manipulacji? Ktoś nad tym panuje? Chyba tylko siły zła, które nie chcą dopuścić do zmian na Ziemi i wpływają na mózgi naukowców i steruja jak bezwolnymi kukiełkami, merdając im przed nosem marchewką - bozonem

Portret użytkownika keri

Ostatni pomiar częstotliwości

Ostatni pomiar częstotliwości Schumanna w Tomsku jest z 3. kwietnia, potem uruchomiony został po raz drugi akcelerator i dane zostały utajnione, tzn. strona się otwiera
http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
są różne inne wyniki i wykresy, a rezonansu Schumanna nie ma.
Akcelerator został uruchomiony 17. marca i spowodował zmianę burzy geomagnetycznej tego dnia z G1 na G5. Z nic nie znaczącej burzy zrobiła się taka, że zorzę polarną widać było w Zakopanem.
17 marca częstotliwość Schumanna obniżyła się o połowę (do 8Hz) i wyzerowały się amplitudy. Trwało to kilka dni.
Po ponownym uruchomieniu 4. kwietnia zapewne jest dużo gorzej, skoro wyniki zostały utajnione.
Ktoś na ZnZ podawał link do strony CERNu, gdzie można było zobaczyć zmieniające się pole magnetyczne Ziemi w poszczególnych testach. Czyli naukowcy bawią się polem magnetycznym Ziemi, zmieniają tym samym też rezonans Schumanna. Zwierzęta, dla których magnetyzm Ziemi jest bardzo ważny przy poruszaniu się, tracą życie, co jest nazywane np. zbiorowym samobójstwem delfinów.
Rezonans Schumanna ma duży wpływ na samopoczucie człowieka, dlatego też astronauci bez tych fal bardzo źle się czuli. Na ISS generowane są więc dla nich fale o tej częstotliwości.
 
Bozon to tylko ściema. Teraz ma być ponownie odkrywany, bo stwierdzono, że przed grudniem 2012, kiedy niby został odkryty, to była jedynie "wymuszona interpretacja danych". Znaczy oszustwo.
CERN to gorszy syf niż HAARP i chemtrails razem wzięte. Podłe zamiary tam realizowane zakończą się totalną porażką inicjatorów i ich zdemaskowaniem.
TO NIE JEST OŚRODEK NAUKOWY!
Pozdrawiam

Portret użytkownika zxc

Napisałeś prawie prawdę,

Napisałeś prawie prawdę, zapomniałeś dodać, że ten rok jest ostatnim rokiem aby mogli dokonac skoku, potem praszczaj wania :). Aby móc otworzyć na ziemi wrota SHIVY potrzeba ogromnej energii i ...... próżni. To pierwsze mają, tego drugiego nie.
Poza tym ciągle im się psuje Smile hahaha

Portret użytkownika Dżolka

Oczywiście, że to nie jest

Oczywiście, że to nie jest ośrodek naukowy, zobaczcie co trzymają na dziedzińcu CERNu i czemu oddają cześć. Porównajcie potem budowę zderzacza do tej rzeźby.. podobna? 
Jak właczyli ustrojstwo od razu to czułam, masz rację że to gorszy syf ni HAARP.

Portret użytkownika El Koto

Wow. To dopiero jest

Wow. To dopiero jest informacja. Dzięki! Teraz wiem czemu tak fatalnie się ostatnio czułem. O ile się da to jestem naturalnym człowiekiem i żyję bez chemii więc zmiany odczuwam natychmiast.

Portret użytkownika aron jasnowidz

I znów pokazują prawdę a NASA

I znów pokazują prawdę a NASA i naukowcy swoją bajkę ze wiedzą coś o słońcu a raczej wiedzą dokładnie czym jest tylko nie wolno tego powiedzieć ludziom bo co z religią i z książkami w szkole ? Z teoriami i badaniami ? Ano każde kłamstwo ma swój koniec i tak będzie z tym systemem jeden wielki fałsz upadajacy na naszych oczach ,tylko ze podkręcili matrycę nad miastami i ludzie już nie śpią ale chorują i to juz nie jest zabawne ale wszystko służy po to aby stało się nowe wiec i to podkręcanie matryc przed wyborami będzie miało swoje pozytywne następstwo .A słońce oczywiście ze jest portalem ale jakie to ma teraz znaczenie skoro umysły pozamykane nowa bronią .

Portret użytkownika nem

Aronie - po tym jak nie

Aronie - po tym jak nie sprawdziły się Twoje (tzn.Twoich nieorganicznych przyjaciół) przepowiednie, mocno spuściłeś z tonu, a to znaczy, że się uczysz - wobec tego mam pytanko, co to znaczy: "podkręcili matrycę nad miastami i ludzie już nie śpią ale chorują"?
w szczególności:
-co to za "matryce" (dokładniej - gdzie są, jak działają, co robią)
-kto i w jaki sposób je "podkręcił"
-jak wpływają na ludzi (chodzi o mechanizm)

Portret użytkownika aron jasnowidz

widać że nie czytasz ani

widać że nie czytasz ani mojego bloga ani kometarzy na grupie na facebooku ,Nasz nowy świat ,wtedy wiedział byś że pisałem o tym dawno że przepwiednie są to scenariusze które zależa od nas samych i od energii i zę wiele sie sprawdzilo a ta najwazneijsza czyli upadek tego co znacie dzieje sie na waszych oczach ,to że pisalem rok temu o Słoncu dokladnie czym jest i do czego sluzy teraz juz potwierdzaja ,zreszta tak jak o kontroli umysłow o któej tez pisałem w komentarzach tu na Im i na Znz ,jezeli faktycznie chcesz sie czegos dowiedziec na moim blogu masz wytlumaczone co to są matryce i jak dziala kontrola umysłow ,na grupie masz ostatnio w komentarzach artykuły na ten temat .Wielu z was widząc co sie dzieje teraz na ziemi zaczyna czytać ze zrzoumieniem pewne rzeczy ,nie dopuszczaja jeszcze mysli że dali wiedze innym ludziom niz oni sami a ta wiedza którą posiadali jest nic nie warta a raczej zakłamaniem i oszustwem .Prawdziwa wiedza nie pochodzi od naukowców ale od istot które brzydzą sie kłamstwem ,które sa wolne od pieniedzy ,zazdrości ,chciwości ,kórych nie mozna zastraszyć czy zamordować ,dlatego spływa ona do innych ludzi takich których wysmiwaliscie a teraz będzeicie słuchać .Jeszcze nie było pobudki dla tego kraju ale jest ona juz budowana  ,wojna został cofnieta przez Putina ,ale polacy dalej sieją energie złości ,nieanwisci ,zazdrosci i ta energia tworzy pogode i anomalie ,wszytko oparte jest na energii ale o tym tez pisałem na blogu .To ze nasze ego i rozum nie ogarnie tego cos ei dzieje tez pisalem ale to ze bedzeicie tkwic w nim do konca co będzei stanoiwc waszą zgube tego juz nie przyjmiecie na razie do waidomosci .Dlatego znak będzie adekwatny do nas samych .Reszte waidomosci zanjdziesz na blogu i facebuku a jezeli cos nie pozwoli ci po nie sięgnąc ,no cóz kazdy ma wybór i wolna wole (troche ograniczona ) i mzoe sie dowiedziec czegos wiecej lub nie . A co do matryc to jak myslisz dlaczego ojciec morduje wlasne dziecko i mówi ze cos mu kazało ? dlaczego ludzie popłeniaja samobójstwa i wpadają w  depresje na całym swiecie i ich liczba gwałtownie wzrosła i jest największa teraz i dokladnie ukrywana przed wami ,dlaczego szpitale psychiatryczne sa pełne ludzi i lekarze prosza o pomoc juz "kontaktowców" czyli ludzi kórzy widza podczepienia ,byty ,dlaczego psychologowie szkolni zwracaja sie do nas o pomoc slysząc opowiesci młodych ludzi ,dlaczego mimo tego że mówisz do kogos o systemi on wypiera wszystko tak jak niektórzy na tym portalu ,dlaczego tak ciezko uwierzyc ze ktos moze byc od śwaitla a tak łatwo ze od zła ? itd,itd ,dlaczego ludzie widząc absurd władzy nic z tym nie robia i nie potrafia sie zjednoczyc ? programuja rozum jak komputer tylko dlatego że odsuneliscie serce ,dusze ,wiare od siebie ,jedyne wartości które dane wam są za darmo i po to aby was chronić .Jak ciezko uwierzyc komus ze to co pisze jest prawdą a jak łatwo gdy potwierdza to naukowcy ? tak wlasnie jest zaprogramowany matrix w którym zyjemy ,podzieli was na lepszych ,gorszych ,dali wam zabawki i pienadze i zrobil z was niewolników myslenia i tworzenia .dali wam program :więcej i więcej ? i gonicie za tym jak chomik w kołowrotku a jak ktos wysiadzie z kolowrotka i widzi waszą sytuacje to uwazacie go za wyrzutka i szatana Smile  dobrze ze teraz jest czas kiedy ludzie wysiadają z kołowrotka tylko jednym wastarczą słowa innych ,innym słowa naukowców i słowa normalnych ludzi a jeszcze inni musza poczuc zło na własnej skórze aby zroumiec ,natomiast znak szykowany jest dla wszytkich tak aby  porozbijaly sie kołowrotki i chomiki z nich powypadały ,wtedy będa szukac inforamcji a te juz sa w internecie .miłej lektury ,na blogu znjadziesz wszystko o programach w kórych bierzecie udział .

Portret użytkownika mózg

Czy ktoś z szanownych

Czy ktoś z szanownych uczestników dyskusji o większej niż moja cierpliwości, kto już przeczytał, hmm, tekst Arona, mógłby go przetłumaczyć na język ludzki? Polski może być, angielski, niemiecki, francuski. Ładnie proszę, bo ciekawość mnie zżera, ale technicznie wymiękam..

Streszczacz Arona poszukiwany.

Portret użytkownika nem

Dzięki @mózg za prośbę o

Dzięki @mózg za prośbę o tłumaczenie - postaram się streścić arona.
Przede wszystkim stwierdził, że na moje pytanka, już  gdzieś tam w sieci pisał i mogę to sobie poszukać, więc SIĘ nie będzie powtarzał. Dalej wyraźnie dał to zrozumienia, że ludzie to idioci uwikłani za pomocą kontroli umysłu w sieć Matrixa (z czym się akurat zgadzam), nie wierzą jemu tylko naukowcom;
a o tym, że jego wyraźne i jednoznaczne przepowiednie się nie sprawdziły, to przecież pisał gdzieś tam po fakcie, że "przepowiednie są to scenariusze które zależą od nas samych i od energii""a ta najważniejsza (przepowiednia) czyli upadek..."USA,Rosji i Chin"dzieje się na waszych oczach" i dlatego  w dalszym ciągu aron zasługuje na pełne zaufanie.
Niektórzy zaczynają coś rozumieć, jednak: "nie dopuszczają jeszcze myśli że" oszukali innych.
"Prawdziwa wiedza" pochodzi jedynie od istot nieorganicznych (dawniej to się nazywało spirytyzmem, teraz kanałowaniem - czyli wpuszczaniem ludzi w kanał).
Mimo, że wbrew przepowiedniom arona, Putin, "cofnął" wojnę, "polacy" z małej litery, czyli polaczki, dalej sieją złość, nienawiść, zazdrość - a ponieważ: kto sieje wiatr ten zbiera burzę, przeto będziemy mieć zamęt nie do pojęcia, i nie będziemy rozumieć skąd on się wziął, a przecież aron nam to wyjaśniał i  przed tym ostrzegał.
Na pytanie o matryce, czym są i skąd się wzięły - aron odpowiada wskazaniem całego szeregu niepokojących wydarzeń, których być może przyczyna leży w owych matrycach, jednak na zrozumienie tego jeszcze nie czas, ewentualnie można sobie tego poszukać gdzieś w komentarzach na pejs-zbuku.
Następnie zadaje cały szereg wartościujących (oceniających) pytań, po to, aby stwierdzić, że jesteśmy źli i gonimy w piętkę, a tego kto nas odsądza od czci i wiary nazywamy "szatanem".
Na szczęście już niedługo dostaniemy w kość, abyśmy przyjęli na wiarę wszystko co przynoszą "kontraktowcy" z aronem na czele i zrozumieli, że to nie on się pomylił tylko my-śmy go źle rozumieli.
 
pozdrawiam

Portret użytkownika baca

jasnopomroczek niestety ale

jasnopomroczek niestety ale nie odpowie ci bo jest tylko... złośliwym oprogramowaniem...
dlatego "gada" jak uszkodzony automat... poza tym nie ma w nim w ogóle zainstalowanej opcji odbioru... i cały jego dramat polega na tym że jest nastawiony wyłacznie na nadawanie bełkotu... tak go zaprojektowali w przebłysku dziwnego poczucia humoru jego złośliwi konstruktorzy...
to tani automatyczny troll wyposażony ze względu na cięcia w budżecie tylko w megafon i taśmę z gigabajtami bełkotu... opcji zrozumienia lub analizy tekstu nie wprowadzono mu w ogóle do programu, bo w sumie po co megafon miałby rozumieć co "gada"?
miałem kiedyś taki pomysł aby jakoś się z faktem istnienia uszkodzonego arona pogodzić - chciałem tego dokonać poprzez proste i nieskomplikowane przecież założenie mu śmiesznej czapki z dzwoneczkami aby nie drażnił tylko wywoływał pozytywne emocje ale on chyba ma opcję zrzucania czapki z siebie jesli czapka jest z dzwonkami... hmmm... to może by się udało mu chociaż taką piszczącą piłeczkę przykleić do nosa?

Portret użytkownika El Koto

hehehehe jasnopomroczek

hehehehe jasnopomroczek odpisał tobie Baca i temu co pytał też, a przy okazji ten żydek cały czas mocno reklamuje Pejs-zBooka, chyba po to żeby żydki mogły dokładnie policzyć ile ''przestraszonych'' osobników żydy będą miały w V kolumnie do wystawienia przeciwko ludziom

Portret użytkownika baca

grzesio nie ma żadnej grupy

grzesio nie ma żadnej grupy na pejsie - już kiedyś został tu zdemaskowany że te wszystkie "osoby" w jego "grupie" to on sam - pozakladał multikonta w jednym i tym samym dniu (!) aby zrobić sztuczny tłok i od tamtej pory gada jak jełop sam do siebie Biggrin

Portret użytkownika aron jasnowidz

hahhahah baco ,roberciuku

hahhahah baco ,roberciuku kochany przecież nie będe zabierał ci czegoś w czym chodzisz na codzień ,masz swój czerowny nosek, swoją czapeczkę ,komentarzami bawisz ludzi do łez ,więc twoja rola tutaj jak najbardziej niezagrozona ,a dodając ostatnie twoje posty to naprawde jesteś the best .hahahahaha 

Skomentuj