Największe kłamstwa w historii Ziemi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie od dziś wiadomo że zwycięzcy Pisza historię, ale czy historia tak często musi opierać się na kłamstwach, sfałszowanych dokumentach i tajnych porozumieniach, które od wieków powielają rzesze badaczy dziejów człowieka. Mnie osobiście bardzo zaciekawiły dwa zdarzenia które niewątpliwie wpłynęły na kształt współczesnego świata.

 

Fałszerstwo kojarzy się nam z podrabianiem pieniędzy, takie pieniądze nierzadko przechodzą przez dziesiątki dłoni nim wprawne oko wyłapie oszustwo. W dziejach Polski największe fałszerstwo dało się we znaki w latach 1740-1786 kiedy to pruski król Fryderyk II podrabiał monety z popiersiem Augusta III w 6 mennicach srebrne i złote dodając do nich sporą ilość miedzi. To tymi pieniędzmi wykupowano w Polsce wyroby ze złota i srebra oraz prawdziwe monety. Ten proceder szybko wpłynął na stan gospodarki oraz kasę króla co było jedną z przyczyn rozbiorów.

 

Jednak fałszerstwa pieniędzy prędzej nie miały wielkiego wpływu na historię świata, która nieraz padła ofiarą fałszerstwa. Przykłady same nasuwają się na usta ot choćby tajny agent „specjalnie złapany” przez nazistów z planami desantu aliantów na normandzkim wybrzeżu. Naziści połknęli taką podróbkę. Historia współczesna też posiada takie zakłamania przykład rozpoczęcie 2 wojny w Zatoce Perskiej i broni masowego rażenia. Bush zapewniał o twardych dowodach niestety jak się okazało było to fałszerstwo i nie znaleziono żadnej broni ani tajnych baz.

 

Na ile zatem prawdziwa jest historia której się uczymy, w jakim stopniu została przekłamana, w jakim przemilczana, karty bez słów na temat wielu kultur, wielu epok. Wiele zagadek zostało rozwikłanych, niektóre fakty same podlegają zmianie w miarę upływu czasu jak zbrodnie wojsk alianckich na cywilach po IIWŚ.

 

Kto wygra wojnę o prawdę? Tę prawdę odległą nam czasowo z pewnością naukowcy, to oni nie jeden raz udowodnią jak świat poddano manipulacji. A co z prawdą współczesną, to znaczy w świecie cyfrowej fotografii, komputerów i wszechobecnych fotomontaży. Z pewnością!!! Prawdopodobnie fałszerze, sfabrykowane zdjęcia i dokumenty nie będzie nikt w stanie podważyć, jako nieprawdę, świat Internetu będzie toczył wojnę z naukowcami i to oni stoją na straconej pozycji, bo ludzie lubią sensację i dają się łatwo manipulować czego przykładem jest pierwsze lądowanie na Księżycu czy chemtrails.

 

Mnie zainteresowało kilka historii, ale przedstawię wam dwie: jedna śmieszna, przebiegła, niezamierzona druga największa, najwspanialsza, arcycudowny przekręty na skalę wszechświatową:

 

-Wielka wojna amerykańska o niepodległość.

Synowie Wolności. Dziś każdy pomyśli sobie o następna pedalska organizacja, która w świecie polityki multikulti i lewackiej pobłażliwości walczy o „równe” prawa gejów, hmmm tak jakby nie mieli równych praw. Ale nie, ale nie, to organizacja z XVIII wieku, która stała się sławna w 1773 roku. Jej członkowie, nawet w wikipedii nazywani „tajne stowarzyszenie patriotów amerykańskich” (masakra:D),sprzeciwiali się polityce podatkowej Brytyjczyków, zajęli 3 statki w bostońskim porcie i wyrzucili ich ładunek -45 ton herbaty- za burtę. Tą historię każdego z nas uczono w szkołach. „Bostońska herbatka” to preludium do amerykańskiej rewolucji, protest przeciw kolonializmowi Anglików.

 

A jaka była prawda którą znamy dopiero od lat 50 XXwieku. Na czele uczestników „herbatki” nie stali jak do dziś większość podręczników podaje prości ludzie i „amerykańscy patrioci”, ale zamożne, bardzo, osoby i związani z nimi politycy, których łączyły niezbyt przejrzyste interesy, począwszy od wymuszeń po najbardziej dochodowy przemyt, zwłaszcza herbaty. Sami amerykanie nie mają o tym kłamstwie pojęcia i dziś pod sztandarami Partii Herbacianej (Tea Party) protestują przeciw ograniczaniu praw obywatelskich czy zwiększaniu podatków.

 

Czyż to nie śmieszne! Współcześni maszerują pod sztandarami ludzi, którzy ograniczali prawa obywatelskie oraz sprzeciwili się (I TU UWAGA) obniżaniu podatków i ceł! Tak korona brytyjska chciała obniżyć cła od herbaty. To właśnie ten ruch mógłby zagrozić przemytnikom, ponieważ potaniałby import. Jako ludzie potężni, płacący politykom nie bali się odwetu Brytyjczyków za atak na ich statki, a sam atak chronił ich interesy. Historia została sfałszowana przez polityków i wykorzystana do uzyskania niepodległości przez kolonie i Benjamina Franklina do prywatnych celów to żyje i ma się dobrze do dziś mimo niezbitych dowodów na temat . Piękne jak kłamstwo powtórzone x razy staje prawdą.

 

- Zmyślone 300 lat historii średniowiecza Europy.

Wydaje się to nieprawdopodobne by 3 wieki z dziejów ludzkości zniknęło niczym wchłonięte przez czarną dziurę. Rok 614 i tuz po 31 grudnia następuje nie 1 stycznia 615 roku ale rok 911. Tak, rok 911 dobrze widzicie. Tak zwana hipoteza czasu widmowego zakłada, że całe 297 lat to czysta fikcja. Aby tak się stało wynajęto do tego cudownego planu rzesze zakonników skrybów na zlecenie cesarza Ottona III oraz papieża Sylwestra II. To ta wielka armia pisarzy miała wymyśleć wojny, zawierane pokoje, wyprawy badawcze a przede wszystkim postacie dla całej Europy w tym najbardziej znaną jaką był Karol Wielki, twórca pierwszego zachodniego imperium po upadku cesarstwa rzymskiego.

 

Czy tak było? Wiele wskazuje że dziś nie mamy 2015 roku lecz 1718. Coraz większa ilość prawdziwych naukowców-badaczy historii zaczyna widzieć w tej teorii prawdę i największe fałszerstwo w historii ludzkości. Z pewnością zadajecie sobie pytanie po co, ja też sobie je zadawałem, po co cesarz i papież mieli by uknuć tak wielki spisek w którym zginęło kilka tysięcy zakonników?

 

Dokumentacja co potwierdzają badania radiologiczne jak i na zawartość pyłków potwierdzają tą tezę, co więcej dokumentów z tego okresu jest jak na lekarstwo. Dlaczego nikt nie zna daty i miejsca urodzenia wysoko urodzonego ojca współczesnej Europy Karol Wielkiego, ba co się stało 28 stycznia 814 roku dlaczego akurat tą datę podaje się za śmierć Karola Wielkiego skoro nie wiadomo gdzie zmarł i gdzie jest pochowana jedna i 5 najważniejszych osób pierwszych dziewięciu wieków Europy. Poza dwoma malutkimi dokumentami powstałymi „za życia” Karola Wielkiego wszelkie inne pochodzą z okresu panowania Ottona III, to on i jego dwór narobił legendy i opowieści o twórcy imperium.

 

Ale do meritum, to Otton chciał zostać cesarzem nowego tysiąclecia, nowej ery państwa chrześcijańskiego, ale niestety żył w okresie przed rokiem 700. Dlatego wymyślił sobie 300 lat dzięki czemu stał się cesarzem roku 1000, przy okazji papież Sylwester II stał się papieżem tysiąclecia i z nową siłą mógł wprowadzać rządy chrystianizacji nowych terenów Europy wschodniej jak i powoli wprowadzać w życie wyprawy krzyżowe.

 

Dodatkowo przebiegły papież pozbył się konkurentów (coraz głosniej upominających się o swoje) do miana stolicy papieskiej poprzez sfabrykowanie dokumentu o nazwie donacje Konstantyna. To ten stary dokument potwierdzony przez (hehe) Pepina Krótkiego pozwoliły na stworzenie państwa Watykańskiego z ziemiami, prawami politycznymi oraz wojskiem. Jeden dokument którego 500 lat nikt nie widział, nikt na niego nie zwracał uwagi powołał do życia państwo które nagle stało się mocarstwem.

 

Cała historia została by szybciej wykryta a nie dopiero w latach 80 XX wieku gdyby nie wtajemniczenie następców SylwestraII, to dzięki Grzegorzowi XIII udało się zatuszować brakujące lata poprzez reformę kalendarza. Niestety dla kłamstwa to właśnie ta reforma kalendarza, która miała ukryć je, dała dla wielu naukowców wiele do myślenia i spostrzegli oni mistyfikację sprzed tysiąca lat. Dowodów jest mnóstwo jak wspomniane donacje Konstantyna gdzie zamiast jedynej prawdziwej nazwy Bizancjum pojawia się Konstantynopol.

 

Czy takie fałszerstwo było możliwe? Czy badania, które nadal trwają dadzą nam jasną odpowiedź? Większość historyków odrzuca teorię czasu widmowego z …przyzwyczajenia, z braku namacalnych dowodów (wszystkie niemal dokumenty biblioteki papieskiej na temat Sylwestra II zostały utajnione) oraz z przyzwyczajenia. A prawda? Mnie tematem zainteresował nauczyciel historii przygotowujący do matury i po wielu wielu latach zdobywania materiałów, rozmów wierzę i widzę tą najpiękniejszą niemal idealną „zmianę” historii ludzkości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Potuliusz

Rozumiem, że - jeśli "widmowy

Rozumiem, że - jeśli "widmowy czas" jest prawdą - Otton III kazał dopisać 3 wieki minionej już historii a przy tym jakoś tak się stało, że ta zmiana daty przeszła też w Bizancjum ( nic mi nie wiadomo by na wschodzie mieli inną datę).

Portret użytkownika Kazek12

Jedyna  prawda  znajduje  si

Jedyna  prawda  znajduje  si e  w kronice Ziemi, kronice  Akaszy,  tylko  nie  każdy  potrafi  ja  odczytać, a  ci  "naukofcy"  , którz y  piszą  historię  dla  zwycięzców  są  takimi  samymi  kłamcami jak  ich  sponsorzy, a może  jescze większymi, bo robia  to  dla pieniędzy, są skorumpoewani , jak  wszyscy  od  góry  do  dołu  , w całej  piramidzie  korupcji.

Portret użytkownika Natenczas Wojski

A co na to Astronomowie?!

A co na to Astronomowie?! Wyliczający trajektorie i orbity planet, komet. Im w wyliczeniach wszystko się zgadza, choćby daty zaćmień Słońca i Księżyca? A może też zostali wciągnięci do spisku. A archeolodzy?...

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Człowiek, jak pozna prawde o

Człowiek, jak pozna prawde o stworzeniu świata, to będzie miał taki łeb, że jak sklep, a może i nie bo zwariuje, o całej prawdzie istnienia świata, nie darmo sie mówi, że jeszcze nie dojżeliśmy do tej wiedzy, wiec Stwórca stoi z boku patrzy, czy już czas zmienić ten Swiat, czy go ratować a może stworzyć nowy, lepszy bardziej sprawiedliwy, a może to wszystko oczym się mówi, myśli to się jednak tworzy,,, hm.. jak myślicie, może prawda jest taka a może inna, a może czasami jest lepiej cicho siedzieć, przyglądać się z boczku, a może świat się tworzy z odwrotnej strony, a może jak człowiek będzie mądry i sprawiedliwy to będzie miał wszystko,  ciekawe kto moze to wszysto tak poukladać, człowiek, Stwórca Wszechmogący, a może jakieś ufo, szaraki, a może jeszcze ktoś mądrzejsz, można pisać i pisać ale narazie jeszcze misię nie chce, lubie sobie posłuchać poczytać czasami się pośmiać, noo kto z was a moze,z nas jest mądrzejszy, co jest prawdą a co kłamstwem ...

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika kali

Też o tym zaginionym czasie

Też o tym zaginionym czasie gdzieś słyszałem. Tylko że nie wiadomo w którą stronę te ok 300 lat poszło. I nie bylo tam mowy o jakimś spisku papieskim. Raczej chodziło o upadek cesarstwa rzymskiego i całej nomenklatury. Kończyła się starożytność a zaczynały piękne czasy średniowiecza, wraz z totalną rozpierduchą starego porządku. Nie było kronikarzy, władców ani państw tylko plemiona które miały więcej na głowie niż spisywanie dziejów.
Moim zdaniem to może być -300 jak i +300 lat, jak napisałeś umówili się na to 1000-lecie bo fajnie to wyglądało.
Ciekawe że dopiero teraz historycy do tego doszli, co jasno wskazuje na fakt, że kombinowano z kalendażem więcej niż ten jeden raz. Ciekawe nie?

Portret użytkownika RW

Ale to nic nowego to

Ale to nic nowego to niszczenie/ zmienianie historii do dziś na ziemiach zachodnich ,północnych widzimy wiele zniszczonych pomników ,wczoraj oglądałem na swojej byłej podstawówce uszkodzone napisy na plafonach czy epitafiach ,wykute daty ,nazwiska ,obelisk krzyż na cmentarzu Husydów ,itp/ bo były niemieckie ,teraz burzą te stawiane za PRL bo były dla upamientnienia Ruskich .Wsześniejsze nam czasy palenie książek,teraz niszczenie pomników przez islamistów .Czy nasi następcy badacze historii też napiszą o spisku w celu fałszowania historii i dla jakich celów .Mamy chyba coś w psychice co każe nam burzyć ,bić ,zabijać ,oglądając film walki o religijne cele ,myślałem to ROBILI MOI przodkowie ,czy naprawdę BÓG tego chciał czy może ktoś się nimi wysługiwał tak jak teraz nami brr  ,byle nie doprowadzili do III wojny Światowej bo te ich podziemne korytaże mogą im nie wystarczyć by w nich przetrwać ,

Portret użytkownika aron jasnowidz

Niektórzy z was wiedzą że na

Niektórzy z was wiedzą że na grupie na facebooku nasz nowy świat która prowadzę wspolnie z ludźmi kórzy maja rożne potencjały komentujemy wydarzenia na bieżąco ale to o czym napisał juszka o czasie jest prawdą ,juz kilka miesięcy wczesniej opisalismy o przekłamaniu naszego czasu ,zresztą jest tam wiele komentarzy na ten temat oraz na to co z tego wynika .O tym że wszytko co znamy to fałśz i kłamstwo pisze od roku ,to co juszka przedstawił to tylko malutki porcencik zakłamania w jakim zyjemy i jaki nam kładli do głowy ,wiele wydarzen komentujemy na bierząco i widzimy to co juszka zauwazyl ale jak odseparować prawde od fałszu ? czyzby zrobili to naukowcy tak jak juszka sugeruje ? napsize ci tak naukowcy sa uzlaenienie od dotacji a te od tych co rządzą krajami ,śwaitem wiec sa oni tylko przekaznikami wiedzy która moze nam byc dana adekawatnie do czasu w jakim zyejmy i jaki tworzą ci co rządzą śwaitem ,(baca napisze że to żydzi ) ale to tak jakby napisał że wszyscy Polacy to złodzieje ,prawda jest o wiele gorsza i nie ma teroii spiskowych one poprostu sa prawdą ,troche sfałszowaną ale jednak teraz kiedy mamy uwalnianie śwaidomości ludzi ,co widać nawet po tym portalu ,prawda na temat ufo ,obcych ,systemu ,wieku ziemi jej konstrukcji bedzei nam podawana stopniowo ale nie przez naukowców oni będa tylko potwierdzac to co stworza dzieci indygo ,dzieci na nowy świat ,to co zostanie przekazane róznym ludziom z różnych krajów .naukowcy maja zwiazane ręce bo są finansowani przez rządzących i musza tańczyc tak jak oni zagrają ,to ze czasami powiedza prawde bo nie da sie ukryc dowodu o niczym nie świadczy ,bo za chwile napisza komentarz ze sie pomylili albo absurdalne tłumaczenie .Prawda wychodzi od ludzi kórzy maja wolny umysł ,którzy nie boja sie że ktos ich zastraszy ,zamorduje rodzine itd ,prawda o syrenach nie wyszła od naukowców ale od chłopaka który nie dał sie zastraszyc ,prawda o swiecie po smierci wyszła od doktora który miał odwage sie zmienic i  przekazac ja na ziemie i takich przykładów jest mnóstwo , naukowcom pozwalają na odkrycia i wszytko jest monitorowane ,ale to sie zmeini ,ten zakłamany czas w kórym mamy zmiany wymiaru zmieni tez śwaidomośc wszystkich i ci prawdziwi naukowcy którzy zostali odsunieci od wynalazków dla dobra ludzi i planety teraz będą mogli je wdrażać w zycie ,wszystko jest nam dane tylko na razie jeszcze wszystko chowaja przed nami ,teraz pytanie brzmi co takiego musi sie stać aby nowa technologia wyszła z zamkniecia ? aby lobby medyczne ,paliwowe ,bankowe upadło? znaki widzicie na znz i tutaj na im ,to że garstka dzieci nie moze zniesc ze ich poglady to absurd nie zmienia tego że anomalie i dziwne zjawiska są faktami i to coraz częstrzymi a wszytko po to aby uwolnic to co przed nami ukryte .A tak dla juszki i innych zapatrzonych w nauke ,mała podpowiedź zanim naukowcy potweirdzą znów to co psizemy : nastepuje teraz rozdowjenie śwaitów ,rzeczywistosci ,matrix bedzie szalał ,gubił sie, wyłapywał absurdalne błedy ,wszystko po to aby odseparowac stary system od nowego pieknego świata .Pytanie ilu z was wybierze stary a ilu nowy ? i co zrobic aby nie zostac w tym starym ?odpowiedzi dawno sa w necie .tylko trzeba odzyskac wiare jeden z kluczy aby przejsc do nowego a nie utkiwć w starym .

Portret użytkownika volvo74

Najwieksze kłamstwo Polaków -

Najwieksze kłamstwo Polaków - oczywiście Gunwald 1410 napadliśmy na pól demokratyczne państwo wybiliśmy niemal całe ich wojsko przy pomocy pogan
- napadliśmy bo Gundwald leżał w Państwie Krzyżackim - które lezało na terenie Prus nie mazowsza jak nam wmawiają
a Prusy czyli mazury zostały wcielone do polski siła w po 1945r wcześniej nigdy tam Polski nie należało
-pól demokratyczne bo co prawda Wielki Kontur był z szlachty jednak był wybierany w głosowaniu na 300 lat przed jakią kolwiek konstytucją
- zabijanie dostajników ,władców ,hetmanów,królów itd w średniowieczu nawet na polu walki nie było zbyt popularne
- przy pomocy pogan - Litwa oraz Jagieło byli chrześcianami nie mniej nadal kłaniali sie drzewom - do tego przed bitwą odbyło sie tajne spotkanie w Krakowie z Chanem Tatarskim który dał wsparcie militarne w bitwie
czy jesteśmy w stanie się z tym i innymi faktami pogodzić ? watpie o obozach dla jeńców Rosyjskich po bitwie Warszawaskiej 1920, o obozie koncentracyjnym w Anglii dla polskich oficerów którzy podpadli gen. Sikorskiemu1939-40,o Monte Caccino 1944, o gwałtach na Ślazakach przez przybyszów za Buga 1945-7, i o tym kto płacił Solidarności pod stołem w $ 1981

Strony

Skomentuj