Hinduskie tajemnice świątyni Surji

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Tajemnica ludzkości oraz planety Ziemia jest niezwykle interesująca, odnajdywane są dziwne miejsca, budowle oraz artefakty, świadczące o tym, że dawno temu istniały bardzo zaawansowane cywilizacje, że klimat ziemski był znacznie różny od tego jaki mamy obecnie. W ocenie niektórych znawców, starożytne Indie były swego czasu kulturalną stolicą świata. Z wielu względów ważne jest byśmy mogli ustalić kiedy nastąpił światowy potop. Jakie kultury i ich pozostałości są przedpotopowe, a jakie po potopowe.

 

Temu może pomóc odnaleziona na jednej ze ścian starożytnej hinduskiej świątyni figurka żyrafy. Niecodzienne znalezisko jest utrwalone na boku starodawnej budowli w miejscowości Konark, w Indiach. Obecnie żyrafy występują tylko w Afryce, i to głównie w jej południowej części. Zakładając iż przed potopem istniał jeden wielki kontynent, takie znalezisko wcale by nie dziwiło, choć można przypuszczać, że liczne kontakty pomiędzy kontynentami istniały również tuż po biblijnym rozproszeniu ludów spod Wieży Babel.

Hinduska żyrafa posiada nawet ogon.

Indyjska świątynia Surji to świątynia boga słońca Surji w miejscowości Konarak w indyjskim stanie Orisa, na wybrzeżu Zatoki Bengalskiej, zbudowana według ewolucyjnej daty w 1278 roku przez króla Narasimha-Dewę I z dynastii Gangów. Świątynia miała zostać ufundowana na pamiątkę zwycięstw króla nad muzułmanami władającymi Bengalem. Jednak wedle tradycji mitologicznej wzniósł ją Samba, syn Kryszny w podzięce Surji za uleczenie z trądu.

Zgodnie z najnowszymi obliczeniami narodziny Kryszny miały miejsce około 3228 p.n.e. więc świątynia może być znacznie starsza. Pierwszym europejczykiem jaki dotarł do Indii był Vasco da Gama. Mało prawdopodobne by transportował ten typ zwierząt w tak odległe rejony. Vasco da Gama (urodzony 1460, zmarł 1524), dotarł drogą morską z Europy do Indii w roku 1498. O czym więc świadczy indyjska żyrafa ?

Wnioski pozostawiam państwu. Należy wspomnieć o podobnym znalezisku z Kambodży (trzy zdjęcia powyżej), dinozaurze utrwalonym na jednej ze ścian świątyni Angkor, który dodatkowo świadczy o problemie z jakim muszą się zmagać ewolucjoniści. Świątynia Angkor Wat zostać miała zbudowana, w ocenie naukowców akademickich, w latach 1113-1150 naszej ery, co moim zdaniem jest wysoce kontrowersyjną oceną ! Zniszczenia tej świątyni, i to nie tylko te mechaniczne, wskazywać mogą na jej znacznie starszy wiek.

W tej tematyce oraz podobnych znajdziecie państwo więcej na moim blogu, serdecznie zapraszam: http://popotopie.blogspot.com/

Poniżej zdjęcie w laserowej technologii LIDAR i nowe zagatkowe struktury Ang Kor Wat.

Jakby tego było mało, to Ang Kor Wat jest zaprojektowane w podobny sposób co tereny chińskie, istniejące tam budowle mogły zostać zbudowane na znacznie starszych pozostałościach.

Osobiście polecam poniższy film, gdzie znawca tematu doktor Patton prezentuje niewygodne dla ewolucjonistycznej kasty fakty, potwierdzające że nasza ziemska historia jest inna od tej jaką wciska się nam w szkołach i na uniwersytetach !

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

Mało Homku wiesz. W Indiach

Mało Homku wiesz.
W Indiach dawniej całe budowle i świątynie były ze złota i dlatego zostały zniszczone i splądrowane doszczętnie. Nic nie pozostało.
Poza tym to nie Vasco da Gama odkrył Indie, znali je wcześniej  i były celem Aleksandra Wielkiego np - 1800 lat przed Vasco, i stoczył wojnę tam.
Są nawet pogłoski że cywilizacja i ludzkość pochodzi z Indii czego dowodem jest pochodzenie języków indoeuropejskich w tym polski.
Cywilzacja dotarła z Indii przez Sumer, Egipt a potem Grecję.
Hindusi niechętnie spoglądają w przeszłość bo ostatnie 1000 lat to totalne bagno. Byli niewolnikami mongołów, muzułmanów a potem brytów wykurzystujących siebie nawzajem zgodnie z systemem kastowym.
O wcześniejszych czasach mówią jedynie legendy i wierzenia.Z wielkiej cywilizacji pozostało niewiele podobnie jak po egipskiej czy sumeru.
Graham Hancok próbował tam swych sił i pod wodami oceanu Indyjskiego znajdują się ruiny - prawdopodobnie mityczna Duwarka. A Jako ląd istniała przed ostatnim zlodowaceniem.
Trzeba poczekać aż hindusi ponownie się ucywilizują i spróbują na nowo odkryć swoją historię bo jak narazie jedynie przeszkadzają innym i sobie w poszukiwaniach
 
 

Portret użytkownika pasjonat

hahaha z czego byly

hahaha z czego byly ???
Tajemnicze złote miasta. - Hesteban - objasil juz 200 lat temu ze zlote miasta to byly zapedy idiotow ktorzy nie odrozniali skal w widmie zachodu slonca ( wygladaly jak zlote) od prawdziwego zlota. Ciemnota na to leciala i cale wyprawy czesto konajace z glodu....

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj